Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. ja też. Ale u mnie jest tak za każdym razem jak umyję to leje... Czasem nawet nie zdążę skończyć...Sąsiadka ma tylko ze mnie polew, jak się tylko z myjką pojawię, że wróże na deszcz. Jak ktoś ma pecha , to i w p... żyletkę znajdzie...
  2. To nie był sarkazm. Po prostu mówię, że widziałem już taki kolor. Mi się podoba! Nawet ostatnio jak na spocie byliśmy, to latał drogą taki sam RS Fodros Focusos[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 20:01_________________________________________________ Dobre
  3. Co to za życie... Leje i leje........
  4. :gwizdanie: A jednak
  5. Teraz to już wszyscy wiemy kto to... Cris-owóz
  6. Oj nie łapiesz chyba.... Cris od razu odnalazł haczyk [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 20:36_________________________________________________A czytał to ktoś kiedyś ??? Niezły polew miałem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157065.0
  7. Ładny Focusik ale to nie kolor jakby znajomy........... :gwizdanie:
  8. Moje fotki też nie są za rewelacyjne... Robione na szybko , ale na jednym jest Mike jak wyjeżdża [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 01:29_________________________________________________A myśmy tak czekali na Czikitę.... Ale i tak z Bronkiem na koniec widzieliśmy ładną R-kę na parkingu
  9. No penie może najpierw pod Media jak było ustalone
  10. Bronek to też obszywałeś u tego samego fachowca? Ty chyba miałeś w skórce o ile dobrze pamiętam....
  11. No może jak się uda to zjawi się z całą brygadą gorlicką w niedziele....... :gwizdanie:
  12. Ha ha ha bardzo śmieszne Ale masz rację
  13. To może coś na rozweselenie wnętrza???? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210686.0
  14. Może i ja przygalopuję moją kozicą
  15. Lepiej zaprosić na spota.
  16. Trzeba na mientko do życia podchodzić
  17. Bo tak ludzie robią..... Albo przykleją znaczek S4 do słabego diesla :laghing2:
  18. Oj ja niestety jutro nie dam rady........... Wesele szwagra...
  19. Oj Kamil przecież ja nie mówiłem tego pogardliwie, Kanareczek to był komplement dla lakieru. A co do Vag Inwazji to trzeba się było przyłączyć do grupy "Lords of the Rings"
  20. Nie nie.... Tam był żółty kanareczek [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 23:34_________________________________________________Znalazłem podobnego na Allegro http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-110-km-klimatronik-lim-wersja-600-szt-i1713775637.html I zaraz fajny artykuł http://www.zlomnik.pl/index.php/2011/05/09/marzenie-polakow-spelnione-ferrari-z-silnikiem-1-9-tdi/
  21. Oj nie spinajcie się tak już... Ważne że
  22. He he LOKO-s a ja Cię widziałm jak pakowałeś się do Furacza dziś pod sklepem Zabrzu Trąbiłem ale wszyscy się obejrzeli oprócz Ciebie
  23. A gdzie są czujniki w przednich drzwiach?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________A jednak problem oczywiści okazał się błachy...................................... Winien był przełącznik w lampce z tyłu... Tył od początku mi nie świecił. Przełącznik był przyłamany i poprzedni właściciel coś tam na modził aż się przyjarało.Całe auto rozebrane, wszystkie kable i czujniki posprawdzane i lipa.. aż tu nagle się wyjaśniło i w pojaśniało Teraz wszystko świeci i gaśnie jak trzeba.
  24. Oki Dzięki już udało mi się ogarnąć temat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.