Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Nie tylko Ty nie widziałeś
  2. No są pasjonaci 2,5 , którzy nie uznają innego silnika.... Kaju coś Ci na ten temat powie
  3. Poka jak to wygląda na aucie?
  4. siara odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  5. Moim zdaniem jedyna opcja to ori polift. Roboty nie ma dużo a widoczność i wygląd ​
  6. siara odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Widziałem podobne u Chińczyka za parę pesso Powiem Ci tylko tyle nie rób tego!!!!!!!!!!!!!!!
  7. siara odpowiedział(a) na kozak21.12 temat w Audi A4 B5
    Dokładnie... Ja też miałem od zewnątrz i było git ponad rok. do tego w kierunku żarówka na 2 włókna i ameryka pełną gębą
  8. I jak postępy??? Bo u mnie była taka rzeźba
  9. Prędkości nie było, tylko grad wcześnie,j a głowa była na porodówce....
  10. Byłem dawniej u niego w domu
  11. spox. odezwę się Tylnym nadkolem w znak i czołem w drzewo....
  12. Raczej tak będzie.... Bo przyjechali panowie, co kasują samochody i powiedzieli, że jak auto będzie kompletne (brak akumulatora) to dadzą mi 1500 To jakaś kpina
  13. A szkoda gadać..... Dałem d......
  14. Raczej się nie opłaca.... Chociaż dla magików.... ile to roboty
  15. Kamil (Rimart) zrobił sobie reklamę? https://drive.google.com/folderview?id=0BwXGmjBU7S-9eWVXd3hQTC1pMWM&usp=sharing http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=25602628
  16. Niestety.... dzwon
  17. http://youtu.be/J1JnKoH_5XE
  18. ​ Co za czasy...... ​ BTW
  19. A tego z czarnej koło Czikity dziś chyba widziałem. Pozdrowiłem ale raczej nie zczaił, mógł mnie nie poznać bo leciałem guuuuulfem
  20. 4 Was było? Loko z inwazji wracałeś???
  21. Jak tam na Inwazji??? Bo jak przejeżdżałem przez Stary to kilka ciekawych sprzętów widziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.