Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 APS] by czorny
dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed: piątek żerków?;d Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : ) Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało wybierasz się na VAG EVENT? Szczerze mówiąc, jeszcze nie wiem. Zobaczymy jak z funduszami. Tego samego week jadę jeszcze do Bojanowa na Extreme Day
-
Spot Leszno
I co z tym wylotem na VAG Event ekipą?
-
[B5 APS] by czorny
dowcipnisiu, lepiej myśl o jakimś spocie:decayed: piątek żerków?;d Proponuję się kiedyś zgrać z ludźmi z Leszna, mają nawet temat o spotach : ) Edit: Trzeba było tak od razu, że o VAG Event chodzi, kompletnie mi z głowy wyleciało
-
[B5 APS] by czorny
Cztery 19'natki w moim samochodzie, wszystkie dziury czuje, przecie to jest w modzie Powodzenia
-
[B5 APS] by czorny
Czego się nie robi dla ładnych felg
-
[B5 APS] by czorny
Łooo Panie BTW. To auto jeszcze ma siłę jechać?
-
Ile pali Wam gazu?
To się nazywa 130% normy Może wytłumaczyć twoje słowa dokładniej ? ;d 60% + 70%
-
Ile pali Wam gazu?
To się nazywa 130% normy
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
mówisz? Głupio głupio.. Efekt jak w przypadku braku brwi.. "Czegoś tam brakuje i jest za łyso"
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Ile taki grill od s4
-
Czujniki zderzeniowe airbag, czerwona kontrolka i błędy
- Listwy dolne drzwi - TAK czy NIE?
Wymień listwy, ale na poszukując używek w dobrym stanie- Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
Gaz oglądał gazownik i stwierdził, że wszystko jest ok. Osobiście nie umiem zakręcić LPG, więc ja nie próbowałem. Czujnik wałka pokazał się wczoraj na kompie, o dziwo, wcześniej go nie było (tzn przed wymianą kabli i świec - było przebicie i iskra żyła swoim życiem). Nie fachowo.. Yhmm.. Ten gazownik zakłada dłużej gaz w auta, niż ja stąpam po tym świecie Co prawda nie zbyt rozumiem, o co chodzi z tymi mapami, ale jeśli dobrze główkuję, to chodzi o mapy silnika. Sęk w tym, że gazownik zmienia mapy (o ile w ogóle to robi) to zmienia je w osobnym kompie od gazu, a nie w ori benzyny. Aktualnie auto stoi u elektryka, który będzie dochodził o co kaman, bo nie wątpię, to kwestia elektryki, a nie mechaniki, a rozbierać pół auta, by wymienić czujnik, to trochę głupota, zważywszy na fakt, iż pewności nie mam. Czy przez uszkodzone kable, mogło nastąpić jakieś zwarcie czy coś, które uszkodziło by ten czujnik?- Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
Przecież nie wyrzucę gazu, którego jeszcze nie spłaciłem- Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
A czy to może byś spowodowane tym, że mechanik, źle podłączył przewody w cewkę? Tzn chodzi mi o kolejność, ponieważ mam cewkomoduł w jednym i tam wchodzą te przewody, w cztery otwory, czy zmiana kolejności ich podłączenia może mieć wpływ na pracę silnika? ---------- Post dopisany 11-06-2012 at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2012 at 15:48 ---------- Cewka sprawdzona i nadal nie wiadomo co jest. Czyli jestem w szarej d*pie Jeden z majstrów zasugerował mi, żeby sprawdzić czujnik położenia wałka rozrządu. Co myślicie? Co mogło jeszcze się zepsuć od np tego, że kable miały przebicie itp?- [B5 APS] by czorny
Skąd konkretnie jesteś?- Ile pali Wam gazu?
11l gazu w trybie 80% miasto / 20% małe trasy po 10-20km przy dynamicznej jeździe, w kwestii przyśpieszania, a v-max na poziomie 80-110km/h- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Aa.. To tak specjalnie one nie pomalowane?- [B5 1Z] Mój czarny zetor
Panie, pomaluj Pan te lusterka- [B5 1Z] Mój czarny zetor
1. Lusterka 2. Przód polift lampa 3. Jaki rozmiar tych felg? Tak to lux- Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
Świece nie były osmolone. Instalacja sekwencyjna. A jak można sprawdzić, czy spala jednocześnie dwa rodzaje paliwa na raz? Moim zdaniem nie, ponieważ gdy chodzi LPG słychać delikatne pukanie wtrysków gazu, takie "tyk tyk tyk", równomierne na wolnych, a po przełączeniu na PB, dźwięk ten ustaje, ponieważ gaz się wyłącza i pobiera wtedy PB. Tak też było przed usterką, bo zwróciłem na to uwagę- Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
Ona zostaje odłączona tylko podczas i na czas montażu czy jakoś tak. Tak mi to wytłumaczono, a czy wraca to nie wiem. Mechanik jest świadomy błędu, wie o co chodzi i wiedział o czym mówi, więc nie dopytywałem. Poza tym, nie wydaje mi się, żeby poprzez odłączoną sondę tak się działo. Ojciec jeździ na odłączonej i tylko benzyny więcej żłopie. Obecnie przyśpieszenie w Audi jest tak słabe, że maluchem bez problemu można mnie wyprzedzić.- Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
Co to takiego? Przepustnica była sprawdzana przez mechanika i mówił, że wszystko było ok.- Problem z mocą, istny muł, nie wiadomo w czym problem
Witam, posiadam silnik 1.6 AHL, od 400km mam gaz założony. Ostatnio jechałem, nagle zaczęło się ciężko autu jechać, po przejechaniu kilkuset metrów zaczął przerywać i się dusić przy wkręcaniu, przełączyłem na benzynę, dalej to samo. Po zatrzymaniu chodził już jak "na dwa gary", falowały obroty i ogólnie chodził jak traktor. Następnie mechanik sprawdził kable, iskra lata po całych przewodach, wniosek jeden, kable do wymiany. Kable i świece zostały zmienione, auto na wolnych obrotach chodziło na początku dobrze, wyjechałem od majstra, na początku nie zauważyłem, bo jechałem za autem, ale po chwili miałem okazję przydepnąć i co? Auto ma bardzo, bardzo złe przyśpieszenie, dosłownie przyśpieszenie można liczyć w minutach. Obroty ciężko wzrastają, a co za tym prędkość, coś jak to, gdy na początku się zaczęło psuć, bardzo ciężko mu jechać. Dzieje się tak na obydwóch paliwach. Kompresja sprawdzona, jest ok, co wyklucza też uszkodzenie cylindra czy uszczelki pod głowicą. Iskra na świecach jest. Wtryski sprawdzone i sprawne. Obecnie silnik na wolnych pracuje dość nie równo i ciężko jedzie, jakby ze 2 tiry za sobą ciągnął. Co mogło jeszcze paść lub co, przez przypadek może, mógł uszkodzić mechanik? Nie znam się jeszcze za dobrze na samochodach. Na gaz tego problemu nie zwalam, bo ni jak problemy z samochodem nie zgrywają się z objawami gazu. Sprawdzenie auta VAG'iem nie wykazuje żadnych błędów, oprócz lambdy sondy, który jest normalnym błędem po instalacji gazu, gdyż zostaje ona odłączona i trzeba później wykasować ten błąd. Kompletnie zgłupiałem. Mechanik szuka problemu, a ja chcę rozpocząć własne śledztwo- Spot Leszno
pesik87, Widziałem Cię już nie raz na Wschowie - Listwy dolne drzwi - TAK czy NIE?