Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. ale jakiego concerta? jest ich kilka Obojętnie
  2. Panowie, nie macie czasem uszkodzonego Concerta na sprzedanie?
  3. Nie dałem rady tego wyjąć, a połamać nie chciałem No i to by była najsensowniejsza odpowiedź, co do kwestii, co tam można wsadzić Tylko ni jak mi się to nie przyda Uchwyty na napoje są koło dźwigni ręcznego
  4. Kurcze, jeśli to prawda, to nieźle się wkurzę, bo się namęczyłem, żeby zrobić tam dziurkę na kabelek, nie rozwalając schowka
  5. Jak go można wyciągnąć?
  6. Witam, zastanawia mnie funkcja tego schowka. Do czego on? Niby to na telefon, niby nie. Aktualnie mam tam wyście pod jacka i mp4, ale zastanawia mnie oryginalne przeznaczenie. Przy okazji, czy można poprawić jakoś odskok ten klapki, tak, żeby nie trzeba było jej ręką podciągnąć?
  7. Kumpel, jak wiózł swojego znajomego do szpitala i go złapali na suszarę, to po pokazaniu kumpla, opowiedzenia co i jak, dostał jeszcze eskortę z kogutem
  8. .. Żona rodzi czy może coś z cyklu "zostawiłem włączone żelazko" ?
  9. Ciekawe co im powiedziałeś
  10. Na ładniejszej, letniej. Róbta, co chceta Pany To Twoje bezpieczeństwo
  11. Po prostu mówię, żebyś się nie pchał w letnie, bo lepiej na felgach wygląda, na początku marca
  12. Szczerze? Znam się trochę .. trochę, na skuterach i nie dostaniesz tyle, za 2000r w 100cc.
  13. Jak temp spada poniżej 10 stopni, to nie ma sensu pchać się w letnie. Spokojnie Bo się jeszcze na drzewie zatrzymasz
  14. A to problem jakiś? W Komputroniku bez problemu by poskładali czy też przerobili pod Ciebie, już obecnie istniejący zestaw.
  15. A jak ktoś przyjedzie czymś innym niż Audi lub ponad 5 litrowym Fordem, to wygnanie? Kawałek jest do Poznania, a Paszczurem w TDI taniej
  16. rafuzg, Skąd jesteś? Motorek, wystarczający, jak na pierwsze autko
  17. No to ładnie
  18. Coś dużo za te rozkodowanie, u mnie 30zł
  19. Tak, o ten, a to dziwne, że nie marudzą. My mieliśmy drogę, którą zaczęto robić, poźniej zmienił się właściciel i zostało zrobione tylko 1km drogi + rondo na końcu. Teren nie obgrodzony, nikt nic tam nie zagospodarował, a i tak teraz nagle się ktoś obudził po roku i zrobili szlaban. A szkoda, idealne miejsce na wyścigi na 1/4mili ;D
  20. Jak już mamy iść w tym kierunku, to komputera nie kupuje się gotowca, tylko się kompetuje na najlepszych komponentach, tak, aby ładnie wszystko współgrało. Wtedy nie ma takiego problemu jak "obsługa techniczna HP", bo gwarancja jest na wszystko osobno, a nie na całego kompa.
  21. A właściciele tego parkingu nie marudzą?
  22. Miałem w ręku Iphona i oprócz dobrze działającego wyświetlacza dotykowego i ładnego desingu, niczym się nie wyróżnia. A bajery typu iTunes to dla mnie utrudnienie, a nie jakaś korzyść. Do tego wiele utrudnień typu nietypowy kabel USB, konieczność instalowania Jailbreaka itp. Nie wiem jak Wy użytkujecie telefony, ale mi, ostatnim telefonem, który się sam z siebie wieszał, był kilkuletni Soniak k750i. Posiadam obecnie Nokię E63, kupiłem za 300zł, 2miesięczny model z gwarancją, bateria od 5-7dni trzymała na początku użytkowania, teraz waha się między 3-5dni, z tym, że piszę ok 2-4tyś smsów. Telefon nie zniszczalny, wifi ma, qwerty ma, czego więcej oczekiwać? Za tą cenę, może kupiłbym mocno dobitego IPhona 3G, a co dopiero 4G za cenę 2 tyś złotych. To ponad 6 razy więcej, za co warto, aż tyle więcej wydać?
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    No we Wschowie, to kupa tego jest Aktualnie, moja jeszcze nie jeździ po drogach
  24. Ale ja poważnie pytałem .. Laweta? Na kable i jazda, w nocy, Bobcatem, na gąsienicach na drodze, np w mieście? Taki pojazd, to nie auto, że można zwinąć nie zauważalnie.
  25. Powodzenia w grzebaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.