Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie
Czym woskowałeś? Świeci się jak psu..
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Gustowna Audiczka, fajny kolorek
-
Spot Leszno
Pesik widzę też Wschowa : ) Od połowy kwietnia, obiecuję, że będę brać czynny udział we spotach w Lesznie
-
Lancer EVO X
Za Twoje 4 felgi można mieć A4 po lifcie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5.4l V8 łedit: Co ile organizowane są te spotkania?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to pochwalcie się, co to za tajemnicza fura
-
Strefa motocyklistów
Panowie motocykliści, ja niestety do sezonu już nie mogę się przygotowywać, bo na jesień mi samochód piździka skasował Ale za to może, ktoś by się pokusił, na kupno stroju na moto? Posiadam 2 x rękawice, skórzane i zbroję PW jakby gdyby co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To znaczy? Hehe A co to za miejsce w tym poznaniu, jakiś parking czy coś?
-
gry przeglądarkowe
Canvas Rider
-
Jaki telefon/smartfon wybrać? Samsung, Sony Ericsson, NOKIA...
Szajsung lub E7
-
[ALL] Iphone-3gs
Iphone? Nie warty uwagi, drogi, przereklamowany telefon, na który obecnie jest moda i wszyscy się rzucają. Prawda jest taka, że pod względem technicznym przeważa nad nim np Szajsung Note, Galaxy S II itp. Nie zachwalając Samsunga, bo tego bym nigdy nie kupił, jak i Iphona, poleciłbym raczej Nokię, któremu zwykłemu Kowalskiemu wystarczy np E72 czy E52. Czym tak się zachwycacie w tym Apple?
-
Budzetowy laptop
Powiem tak, środki i tak lapki mają konkretnych producentów, podane wyżej laptopy są niemal identyczne i w sumie, jakbyś wybrał tego, który Ci się najbardziej widzi z wyglądu, to byś nie narzekał. Tak naprawdę np "Lenovo", w tym laptopie ma tylko obudowę i logo na niej, reszta to wyroby poszczególnych firm typu Intel, Samsung, Kingston itp
-
Komputer Stacjonarny - pomoc w zakupie
Proponuję udać się do sklepu Komputronik, rzucić hasło "złóżcie mi jak najlepszego kompa do 3,5tyś". Poskładają Ci i jakiego by nie złożyli, to Ty jako laik komputerowy narzekać na pewno nie będziesz, bo ani nie masz porównania ani wiedzy, a Komputronik zna się na rzeczy i dba o klienta. Jak już chcesz składać kompa, zakup coś z 2 lub 4 rdzeniowym prockiem. Do tego minimum 4GB ramu i karta graficzna 1GB. Do tego co podane wcześniej, dolicz zasilacz, dobrej jakości i firmy, ok 600W. Nie podaję konkretnych modelów itp, bo nie jestem na bieżąco w cenach i nie wiem co za ile. Ja dawałem za komputer ok 5 tyś, jakieś 2 lata temu. Teraz pewno można go poskładać za o wiele taniej. Procek Core Duo E8500 3,16GHz Ram 4GB Karta graf. Radeon HD4870 1GB Golden Sample Płyta główna Msi P45 Neo-3 FR Dysk 750GB Samsunga Zasilacz OCZ 600W Ten zestaw bez problemu spełni Twoje wymagania, ciągnie GTA IV na full detal jak i inne nowy gry (jakby Cię naszło) typu COD MW 3 czy NFS Run na full detal. Połóż nacisk na zasilacz, bo jest to bardzo istotna rzecz, która źle dobrana, będzie ograniczać potencjał np Procesora czy karty graficznej.
-
[ALL B5] Szczypce do opasek metalowych zaciskowych
Skręcane są łatwiejsze w montażu, wymagają tylko śrubokręta, łatwiej je zdjąć itp.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pochwalcie się, co się robi na takich spotach
-
[ALL B5] Listwa tylnej klapy
Wygląda ok
-
[INNE] Moja "Bunia"- AUDI 100 S4 C4 V8(potworek)- zdjęcia strona 2 , 4 i 5
Jezu jak to chodzi
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Recaro
-
[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11
Świetna gablota
-
[A4 B5] Lampy Tylne LED. Proszę o poradę.
Koniecznie uparłeś się na diodowe? To psuje "naturalny" wygląd autka
-
[ALL B6] Jakie fele 17"?
Wrzuciłbym je na allegro za 1000zł, od tak, sprawdzić zainteresowanie. Przedtem całe felgi przeleciał pastą polerską, żeby zniwelować te wady, porobił ładne zdjęcia i czekał Jakby nie patrzeć, 17" i szeroki kapeć.
-
radio concert
W e-mailu, potwierdzającym kupno, nie ma czasem nr tel?
-
[ALL B6] Jakie fele 17"?
Ok, zgadzam się, felgi są brzydkie Sprzedaj je, Borbety dobrze trzymają ceną i pewno Golfiarze się rzucą
-
radio concert
Z tym pytaniem, to raczej do sprzedającego
-
Lancer EVO X
14-15tyś za fele z oponami, tak?