Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. A jak z trwałością takich praktyk?
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Właśnie, że zapytałem, bo jestem ciekaw, czy się w 10tyś zmieści
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Ile takie felgi?
  4. Kierownica nie posiada śladów zużycia, nie wyślizgana, to samo gałka zmiany biegów. Jedynie oryginalny mieszek ma na zgięciu małą dziurkę, ze starości pewnie, ale że na zgięciu, to nawet nie będę go wymieniać. Fotel kierowcy co prawda trzeba wyprać, ale to nie problem, bo zafunduję Audiczce karchera na wiosnę Felgi trzeba poczyścić, dekielki odświeżyć .. itp. To takie pierdoły Poszło PW z ceną
  5. Intermarche kilka dni temu
  6. Jak doczytałem, standard 4 poduch został dopiero wprowadzony w II lifcie.
  7. Jeśli masz na fotelach z przodu, bo bokach metki, z napisem "Airbag" to masz, jeśli nie, to nie masz.
  8. -20*C paliła od strzała
  9. Pytanie brzmi : JAK GO UKRADLI?
  10. A jakby mu delikatnie zasugerować, że możesz mu zrobić "papapa" i po robocie będzie miał?
  11. W Audi ciut za ciasno na taki bajer, pewno by nie weszły dwie szybki
  12. Gaz 2.54 Benzyna 5.58
  13. Nowe forum to tylko kwestia przyzwyczajenia, nie narzekajcie tak
  14. To oczywiste, aczkolwiek, jakby się jednak okazało i sprzedawca ściemniał z serwisem, a auto robiło 4 ślady, to rzecz jasna, nie warto
  15. Moim zdaniem tak. Fajnie by było, gdybyś cyknął fotkę tego
  16. Ja bym się skusił. Skoro nad tym pracował serwis, to po prostu musi to być zrobione na tip - top
  17. Yo! Auto kupiłem od bliskiemu sercu taty, znajomego, więc mogę śmiało powiedzieć, że wiem co kupiłem. Auto jest zadbane, co myślę, że wychwycicie ze zdjęć Audi, kolor czarny metalik. Rok 98. Pierwszy lift. Pojemność 1.6 Przebieg 173tyś. przegląd niemiecki na początku 2010r z przebiegiem 150tyś, do tego książka serwisowa i kwitki na części. Auto stoi obecnie na 15calach Audi na bdb oponkach wielosezonowych. Silnik AHL na skrzyni DCN. Auto służyło jako 4 pojazd w rodzinie, sprzedany pod pretekstem "Wy sobie nie myślcie, że kryzys jest tylko u Was, u nas też jest". Dlatego też sprzedawał właśnie 2 autka, które posiadał. Z wyposażenia bardziej istotnego, posiada climatronic, 4 x poduszka powietrzna, elek. szyby i lusterka, szyberdach, 6 oryginalnych głośników z radiem Chorus. Brakuje mi tu tylko FIS'u Z ciekawostek; Autko posiada nową alu zapasówkę, z oponą Continentala z 98r, zostało gruntownie sprawdzone na stacji diagnostycznej, zero rdzy Auto kupiłem kilkanaście godzin po tym, jak przyjechało do kraju, nie stało nigdzie na allegro. Z początku nie podobało mi się, gdyż miałem inne priorytety (A4 w kombi i gazie) i czekałem z kupnem do marca-kwietnia, lecz stan techniczny i wizualny pojazdu, a zarazem uczciwy i pewny sprzedawca, spowodował, że autko zostało kupione i czeka, na odwilż W aucie porobiłem: - Totalny remont silnika - Gaz sekwencja - Lampy tył LIFT - Lampy przód LIFT - Kierunkowskazy dymione - Obrys US - Wywaliłem oznaczenie z klapy - Grill RS4 - Ramki tablic bez reklam - Concert PLUS + jack - Dekory w czerwień - itd. NOWE PLANY CO DO AUTA Poważne plany : Felgi 18'' RS6 + Gwint, Lampy LED tył, Skóra kubły czarna, wydech dwururka, konsola polift. Pierwsze dni autka u mnie +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Wsadzona instalacja sekwencyjna +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Wyleciały oznaczenia z klapy +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Ciemne kierunki +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Czarna ramka :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Dekory w wersji RED +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Lifciaki tył +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Lifciaki przód ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ TOTAL REMONT - Uszczelka pod głowicą - Uszczelniacze - Wsio uszczelki po drodze - Panewki - Pierścienie - Olej półsyntetyk - itp + spawanie miski i nowa chłodnica +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ KIERA Esowa +++++++++++++++++++++++++++++++ Grill RS4 ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Obrys US
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z tym spalaniem to sobie chyba żartujesz
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Świetne autko
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na ps2snake temat w Inne marki
    Wyjątkowe autko Nie przeszkadza Ci to, że jest tylko dwu osobowe?
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Te BMW to istny majstersztyk
  22. Bardzo przyjemne autko. Tylko ta naklejka na masce, tak trochę psuje
  23. Na pewno będzie nie tuzinkowy. Tym bardziej. Wrzucaj w kolor wnętrza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.