Treść opublikowana przez JawoR36
-
[ALL B5] Naprawa drobnych odpryskow na karoseri
A jak z trwałością takich praktyk?
-
Lancer EVO X
Właśnie, że zapytałem, bo jestem ciekaw, czy się w 10tyś zmieści
- Lancer EVO X
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Kierownica nie posiada śladów zużycia, nie wyślizgana, to samo gałka zmiany biegów. Jedynie oryginalny mieszek ma na zgięciu małą dziurkę, ze starości pewnie, ale że na zgięciu, to nawet nie będę go wymieniać. Fotel kierowcy co prawda trzeba wyprać, ale to nie problem, bo zafunduję Audiczce karchera na wiosnę Felgi trzeba poczyścić, dekielki odświeżyć .. itp. To takie pierdoły Poszło PW z ceną
-
Ceny paliwa marzec 2026
Intermarche kilka dni temu
-
[B5 AFB] A4 2.5 TDI V6 150KM `98
Jak doczytałem, standard 4 poduch został dopiero wprowadzony w II lifcie.
-
[B5 AFB] A4 2.5 TDI V6 150KM `98
Jeśli masz na fotelach z przodu, bo bokach metki, z napisem "Airbag" to masz, jeśli nie, to nie masz.
-
Wasze niunie i mrozy
-20*C paliła od strzała
-
kradzież BOBCATA
Pytanie brzmi : JAK GO UKRADLI?
-
Kierowca odmawia wykonania pracy, co zrobić?
A jakby mu delikatnie zasugerować, że możesz mu zrobić "papapa" i po robocie będzie miał?
-
Legalna ściema szyb xD
W Audi ciut za ciasno na taki bajer, pewno by nie weszły dwie szybki
-
Ceny paliwa marzec 2026
Gaz 2.54 Benzyna 5.58
-
Nowe forum - wątek dla narzekaczy
Nowe forum to tylko kwestia przyzwyczajenia, nie narzekajcie tak
-
[ALL B5] Świecący piktogram trójkąta po włączeniu świateł awaryjnych w modelu b5
Bardzo ciekawy, mini modzik
-
[ALL] Wymiana podłużnicy po stłuczce
To oczywiste, aczkolwiek, jakby się jednak okazało i sprzedawca ściemniał z serwisem, a auto robiło 4 ślady, to rzecz jasna, nie warto
-
[A4 B5] Gdzie kod ? Radio Gala
Moim zdaniem tak. Fajnie by było, gdybyś cyknął fotkę tego
-
[ALL] Wymiana podłużnicy po stłuczce
Ja bym się skusił. Skoro nad tym pracował serwis, to po prostu musi to być zrobione na tip - top
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Kolega z Kościana?
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Yo! Auto kupiłem od bliskiemu sercu taty, znajomego, więc mogę śmiało powiedzieć, że wiem co kupiłem. Auto jest zadbane, co myślę, że wychwycicie ze zdjęć Audi, kolor czarny metalik. Rok 98. Pierwszy lift. Pojemność 1.6 Przebieg 173tyś. przegląd niemiecki na początku 2010r z przebiegiem 150tyś, do tego książka serwisowa i kwitki na części. Auto stoi obecnie na 15calach Audi na bdb oponkach wielosezonowych. Silnik AHL na skrzyni DCN. Auto służyło jako 4 pojazd w rodzinie, sprzedany pod pretekstem "Wy sobie nie myślcie, że kryzys jest tylko u Was, u nas też jest". Dlatego też sprzedawał właśnie 2 autka, które posiadał. Z wyposażenia bardziej istotnego, posiada climatronic, 4 x poduszka powietrzna, elek. szyby i lusterka, szyberdach, 6 oryginalnych głośników z radiem Chorus. Brakuje mi tu tylko FIS'u Z ciekawostek; Autko posiada nową alu zapasówkę, z oponą Continentala z 98r, zostało gruntownie sprawdzone na stacji diagnostycznej, zero rdzy Auto kupiłem kilkanaście godzin po tym, jak przyjechało do kraju, nie stało nigdzie na allegro. Z początku nie podobało mi się, gdyż miałem inne priorytety (A4 w kombi i gazie) i czekałem z kupnem do marca-kwietnia, lecz stan techniczny i wizualny pojazdu, a zarazem uczciwy i pewny sprzedawca, spowodował, że autko zostało kupione i czeka, na odwilż W aucie porobiłem: - Totalny remont silnika - Gaz sekwencja - Lampy tył LIFT - Lampy przód LIFT - Kierunkowskazy dymione - Obrys US - Wywaliłem oznaczenie z klapy - Grill RS4 - Ramki tablic bez reklam - Concert PLUS + jack - Dekory w czerwień - itd. NOWE PLANY CO DO AUTA Poważne plany : Felgi 18'' RS6 + Gwint, Lampy LED tył, Skóra kubły czarna, wydech dwururka, konsola polift. Pierwsze dni autka u mnie +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Wsadzona instalacja sekwencyjna +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Wyleciały oznaczenia z klapy +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Ciemne kierunki +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Czarna ramka :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Dekory w wersji RED +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Lifciaki tył +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ AKTUALIZACJA Lifciaki przód ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ TOTAL REMONT - Uszczelka pod głowicą - Uszczelniacze - Wsio uszczelki po drodze - Panewki - Pierścienie - Olej półsyntetyk - itp + spawanie miski i nowa chłodnica +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ KIERA Esowa +++++++++++++++++++++++++++++++ Grill RS4 ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Obrys US
-
[B5 ADP] Zwykła zielona A4
Z tym spalaniem to sobie chyba żartujesz
- Lancer EVO X
-
White Candy
Wyjątkowe autko Nie przeszkadza Ci to, że jest tylko dwu osobowe?
-
Wąskie e30
Te BMW to istny majstersztyk
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
Bardzo przyjemne autko. Tylko ta naklejka na masce, tak trochę psuje
-
[ALL] Kolor Felg
Na pewno będzie nie tuzinkowy. Tym bardziej. Wrzucaj w kolor wnętrza