Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Czaro_22, Butla wchodzi 55litrów w miejsce koła, lecz gazu w nią, tylko 45-47litrów. Da się wsadzić większą butlę, lecz kosztem "płaskości" bagażnika.39Cris, Jeszcze nie wyjeździłem całej butli, póki co mam 260 albo 270km i dwie, z 4 kropeczek na wskaźniku od gazu. Mam nadzieje dobić do 400km przy tej jeździe Gonzus92, Szczerze mówiąc, zaufałem gazownikowi, którego dość długo już znamy u nas w rodzinie. Nikt nigdy nie narzekał, a ja jakość szczególnie się tym nie interesowałem co tam konkretnie siedzi, bo dla mnie to i tak tylko ciężkie do powtórzenia nazwy. Miałem do wyboru Stag lub Lovato. Po zapytaniu, jakie są różnice między nimi, usłyszałem, że tylko różnią się logiem i ze strony technicznej nie ma różnic. Dałem mu wolną rękę, bo w końcu nie o markę chodzi, tylko o jakość pracy, więc jako stary gazownik będzie wiedział jak to zrobić, o czym mnie zapewnił Założona jest Lovato, włoskie wtryski i butla 55l, więcej nic nie wiem i jakoś mnie to nie interesuje
  2. To akurat sprawdzałem i nie działa
  3. Nawet nie wiecie jaka to frajda, jak się jedzie, a wskazówka od drogocennej cieczy w baku nie opada A tylko sobie jedna dioda na wskaźniku od gazu co 100km znika Oczywiście. Wydaje mi się, że to już taki standard w instalacjach. Tylko w wyjątkowych sytuacjach nie robią pod klapką, np w T4, gdzie wlew jest koło kierowcy, a butla w kole, taki hektar nie opłaca się ciągnąć instalacji
  4. Sprawdzę, bo do lakiernika coś nie mogę trafić
  5. Założony gaz sekwencja : ) 2200zł Teraz tylko sprawdzić ile się zrobi na pełnej butli, ale w sumie, już się mordka cieszy, jak wskaźnik paliwa nie leci na łeb na szyję w dół
  6. Zdarłem.. Ale efekt i tak mizerny, minimalne ryski + kontury od kleju.. Jadę jutro do lakiernika i mi to poprawi bo ja już nerwów nie mam
  7. Kurcze, tak właśnie zdrapałem te "A" z klapy.. Ale trwało to z 40min I jeszcze delikatnie kontury widać..
  8. Mam nadzieje No ni cholery nie chce zejść przy użyciu ekstrakcyjnej
  9. Witam, czym mógłbym usunąć klej po emblematach na klapie? Jako, że nie lubię najpierw pytać, a potem robić, próbowałem już wszystkiego. Pasta G3 i tempo, rozpuszczalnik, płyn do tłustych powierzchni, który radzi sobie z osadami z klocków np, ludwik, ekstrakcyjna itp i ni hu hu, nie wiem jak się tego pozbyć. Nie chodzi mi o delikatne ślady, tylko perfidnie został mi klej na klapie
  10. Szczerze mówiąc nie odczuwam potrzeby dowiedzenia się, aż tak dokładnie ile pali, przecież i tak nie zmienię spalania, a jak widzę na dystrybutorze cenę paliwa to mi się odechciewa tankowania po korek. Gaz na pewno będzie, bo te auto mi się widzi, jest zadbane i fajnie mi się jeździ, zniweluje tylko spalanie poprzez instalację gazową i będzie autko na lata.
  11. Mam 15'', słoneczka, nie spolerowane niestety Problem raczej rozwiązany, sęk w tym, że ktoś chyba rezerwę wybitną ustawił, bo wskaźnik paliwa spada poniżej rezerwy, a paliwo dalej jest Chciałbym tylko konkretnie usłyszeć, do jakich obrotów kręcić silnik, na jakich go trzymać i ile jechać na poszczególnych biegach Ps. Negocjacje w sprawie gazu trwają, prawdopodobnie wpadnie Stag4.
  12. Nie szarżuje. Dzisiaj miałem praktycznie pusty bak, zatankowałem za 50zł, czyli ok 8,5l paliwa. Zrobiłem ok 40km w 4 jakby trasach (prosta droga do wsio obok, zero skrzyżowań + prędkość do ok 70-80) po 10km i 10km po mieście. Przejechałem w sumie 50km, a wskaźnik paliwa jest już za ostatnią kreską, tą grubszą, czyli w takim miejscu, kiedy normalny człowiek by już zatankował dawno. 1km za 1zł? Przy czym ok 5km przejechałem na luzie Jak nie przejadę na tej reszce co została w baku 30km, czyli łącznie 80km za 50 zł, co daje spalanie ok 10-11l to sprzedaję auto
  13. A jazda na "luzie" jak wpływa na spalanie? Tzn jadę 80km/h, wrzucam luz i tak sobie przejeżdżam z kilometr albo dwa, w zależności z jakiej górki sobie jadę
  14. Witam, na początku chciałbym zaznaczyć, iż jestem świeżo upieczonym kierowcą, Audi mam bardzo krótko i jak można, to proszę się nie nabijać, a jeśli komuś naprawdę poprawię humor tym tematem, to niech opinie zostawi to dla siebie Mam dwa, dość kuriozalne pytania. Wręcz jedno lepsze od drugiego Posiadam silnik AHL 1.6 w 98r Audi. 1. Czy ktokolwiek ma w 1.6 FIS'a i mógłby się pochwalić, jak jechać, żeby jak najmniej palił? Tzn na jakim biegu, ile obrotów i przy jakich prędkościach. Od taka dodatkowa informacja, jak się posługiwać benzyną, bo do tej pory tylko dieslami jeździłem. Póki co, jeżdżę z obrotami ok 2tyś i nie istotne, czy to 2 czy 5 bieg. Do 3 tyś i wrzucam kolejny bieg itp. Nie wiem czy nie obciążam tym silnika i czy aby na pewno, skutkuje to, jak domniemam, mniejszym spalaniem. Nie jeżdżę szybko i nie kręci mnie to (może to i też przez cenę PB), więc dla mnie taka emerycka jazda nie jest niczym dziwnym. Czego mam nie robić, aby jeździć jeszcze bardziej ekonomicznie? 2. To jest jeszcze głupsze od powyższego. Wiem, nie można tak robić, jest to głupie, nie odpowiedzialne i kosztowne w skutkach ubocznych, ale interesuje mnie to, jak musi wyglądać wskazówka od poziomu paliwa, gdy bak jest pusty, a samochód już nie odpali. Czy to nie jest czasem ta pozycja, którą można zauważyć nim przekręcimy kluczyk i włączymy zapłon? (mowa o 1 lifcie, bo w przedliftach jest wielka przepaść między wskazówką bez zapłonu, a pierwszą kreseczką rezerwy, w lifcie już tak nie ma). Tak to mnie właśnie ciekawi, bo zatankowałem równe 17 litrów i sobie jeżdżę, zrobiłem już 180km i ciekawi mnie, czy dobiję do 200km. Podejrzewam, że jeżdżenie do ostatniej kropli jest szkodliwe dla silnika i jestem tego świadomy, ale chciałbym przy tej właśnie okazji sprawdzić ile auto spala + dodatkowo wiedzieć, kiedy bak jest pusty według licznika i jadę już "na oparach" Fotka na której mniej więcej zaznaczyłem jaki mam poziom paliwa. Ile jeszcze ta wskazówka może opaść (żółty kolor), skoro obecnie znajduje się cała na czerwonym polu i bardzo minimalnie już za nie wyszła? Ps. Jeżeli dla kogoś sposób "jeżdżę według wskazówki na liczniku" wydaje się być idiotyczny, to powiem tyle, jeździłem skuterem przez 2 lata i rok na SuperMoto i tam w ogóle nie miałem wskaźników paliwa, tam, ilość paliwa odmierzało się "na oko + latarka, po odkręceniu korka" lub w przypadku SM, "na słuch", po odkręceniu korka i wstrząśnięciu bakiem. Niezawodne sposoby, powaga
  15. zwolnijcie z tym burrbery dobra:ranting: Elegancko wyszło, ale ta folia mogła by być matowa:naughty: Nie chcę Burrbery czy jak to się tam pisze Choruję na to http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/10/51/29/2310512926_2 lub FOLIA CARBON CZERWONA CZERWONY (2300961362) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Edit: No i tak jak wyżej, same dekory, bez konsoli
  16. Junior, trzyma Ci się ta folia na chropowatych powierzchniach? Mam podobny pomysł (o dziwo miałem go zanim tu w temat zajrzałem), tylko troszeczkę bardziej ekstrawagancki
  17. I wtedy te radio wykorzysta te głośniki? Radio nie jest za słabe pod 50W realnej mocy na głośnik? edit: 61mm głębość montażowa .. To nie za dużo dla B5?
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja też, tylko czekam na wydanie prawo jazdy
  19. Photo proszę
  20. A jakby to tylko pędzelkiem pomalować? Tzn tymi dostępnymi zaprawkami w kolorze auta, w malutkich buteleczkach jak lakier do paznokci?
  21. Witam, mam pytanie dotyczące Concerta Plus I i głośników. Chciałbym na przód wrzucić 160mm głośniki. Wiem, że wchodzą, po małej przeróbce, lecz nie wiem, jak "grube" mogą być głośniki, tzn ile mają szerokości. Ile w przypadku A4 B5 jest wolnego miejsca? No i kolejne pytanie, czy te głośniczki mi zagrają przy ori radiu + 2 tweet ori + 2 głośniki na tyle ori. Nie będzie za słabe radio, nie spalą się czasem? Chodzi o takie głośniki. http://allegro.pl/glos-hertz-dcx-165-wysylka-gratis-sklep-w-wa-i2313370724.html
  22. Co tam musiałeś ciekawego przerabiać, żeby te HID'y wstawić, bo ja zielony w temacie
  23. Czyli to jakieś "Made in China" ? Ładnie świecą
  24. Gdzie dorwałeś zestaw pod HID'y? Allegro?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.