Treść opublikowana przez JawoR36
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czyli śladów po poprzednim sandingu nie będzie? A nie orientujesz się mniej więcej, jaki koszt od punktu za taką usługę jak sanding? W ok 10miejscach na aucie bym chciał to zrobić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czyli klapa, bo mnie interesuje efekt bardziej długo trwały, a najbardziej to, żebym nie musiał latać w około auta i woskować, polerować i nie wiadomo co jeszcze. Nie mam warunków do tego.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kurcze, bałbym się tak potraktować drastycznie lakier A powiedzcie mi taką rzecz, czy taki efekt, jak zrobił vario utrzyma się przez dłuższy czas? Trzeba to odświeżać albo poprawiać co jakiś czas? To nie jest czasami tak, że np po roku, zamiast pięknego lakieru polerka lakieru zejdzie i pojawią się ślady po papierze ściernym? BTW. Vario, nie robisz czasem zawodowo?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No to przydałoby się to naprawić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A czemu linki z pierwszego posta nie działają?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Szukam teraz lakieru, aby porobić zaprawki, tzn wypełnić odpryski lakieru itp. Kod lakieru LZ9U. Gdzie szukać jakiś porządnych zaprawek w necie? Dobieranie komputerowe i na oko u lakierników czy w mieszalniach, nie wchodzi w grę ; )
-
[B5 APS] by czorny
160 mam na 4 biegu
-
[B5 APS] by czorny
no nie jest tak kolorowo:decayed: nie odczułem wielkich zmian w przyspieszeniu, tylko i wyłącznie na vmaxie:wink: Który wynosi..?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak, innej nie ma w Polsce Tak specjalnie do Poznania to się nie wybieram, najgorsze jest to, że nie bardzo wiem, gdzie się udać, by mi to zrobili.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jakiś kretyn przeleciał mi kluczem całą Audi po długości, uszkodzony został tylko bezbarwny.. Malować czy polerować? Co bardziej się opłaca cenowo?
-
Ile pali Wam gazu?
Myślę że jak na 1.6 to takie spalanie w mieście to norma. Ja też mam taki silnik i jak bym jezdził cały czas po mieście to pewnie też by mi tyle łyknął. Dużo też zależy od jakości gazu-sprubój zatankować gaz na jakiejś innej stacji. Spróbujemy
-
[B5 APS] by czorny
Ile Ci Pali te 1.6 gazu na tych papciach?
-
Znaczenie ET Felgi
25-30 milimetrów grubości A z 15-20mm starczy, żeby to w ogóle założyć?
-
[B5] Pytanie o pewną rzecz. Proszę o pomoc.
Swoją drogą .. za***ista
-
Ile pali Wam gazu?
12,5l gazu w mieście.. 1.6 Co mam powiedzieć gazownikowi jakbym chciał to jakoś zmniejszyć?
-
Znaczenie ET Felgi
Cholercia, przymierzyłem te felgi z ET60 to nawet wejść nie chciały. 20mm starczy, żeby normalnie funkcjonowały w aucie? Akurat takie mogę kupić
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
:jerk::jerk::jerk::jerk:
-
[B5 APS] by czorny
Od czego ta lampka?
-
prosze o pomoc w namierzeniu grila
Łocie Panie, zapomniałem 4573916 NR GG i piszcie
-
[B5 APS] by czorny
U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow. Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić. dlaczego nie wiedziałem tego tydzień temu:facepalm:
-
Spot Leszno
Ja czekam aż się zmotywujecie
- Spot Leszno
-
Znaczenie ET Felgi
Do ET60 jakie dystanse trzeba wrzucić, by wyglądały jak ET30-35?
-
Sportowy wydech czy może usterka? Głośny wydech w Audi A4 B5 2.8 ACK
Może być ?
-
Sportowy wydech czy może usterka? Głośny wydech w Audi A4 B5 2.8 ACK
Witam, posiadam ACK [193KM] na sportowym wydechu, a dokładniej HOFELE DESIGN[btw okazało się, że nawet znane te wydechy]. Chodzi o to, że to jest moje pierwsze autko z tak dużą pojemnością i mocą, a tym bardziej dłubanym wydechem, efekt na filmie poniżej, to efekt sportowego wydechu czy może jednak usterki, np dziurki w wydeszku? Auto idzie na sprzedaż, jakbym miał zostawić auto dla siebie, to bym to zostawił, bo fajnie ryczy jak wpadnie w rezo, ale zwykłemu "Kowalskiemu", który przyjedzie oglądać auto, pewno przyjdą do głowy rzeczy typu "dziurawy wydech" albo "jakiś łepek wsadził szajsowaty wydech, który jest za głośny". Jeśli okaże się, że to przez coś z wydechem to jutro odstawiam do człowieka po fachu i oglądamy co tam może taki dźwięk wydawać. Edit: Jak już założyłem temat, to przeglądając z ciekawości jak chodzą inne 2.8 natknąłem się na takie coś .. Pytanie brzmi, czemu to aż tak dymi? Broń Boże, to nie jest moje auto rzecz jasna, tylko znalezione na yt.