Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Czyli śladów po poprzednim sandingu nie będzie? A nie orientujesz się mniej więcej, jaki koszt od punktu za taką usługę jak sanding? W ok 10miejscach na aucie bym chciał to zrobić
  2. Czyli klapa, bo mnie interesuje efekt bardziej długo trwały, a najbardziej to, żebym nie musiał latać w około auta i woskować, polerować i nie wiadomo co jeszcze. Nie mam warunków do tego.
  3. Kurcze, bałbym się tak potraktować drastycznie lakier A powiedzcie mi taką rzecz, czy taki efekt, jak zrobił vario utrzyma się przez dłuższy czas? Trzeba to odświeżać albo poprawiać co jakiś czas? To nie jest czasami tak, że np po roku, zamiast pięknego lakieru polerka lakieru zejdzie i pojawią się ślady po papierze ściernym? BTW. Vario, nie robisz czasem zawodowo?
  4. No to przydałoby się to naprawić
  5. A czemu linki z pierwszego posta nie działają?
  6. Szukam teraz lakieru, aby porobić zaprawki, tzn wypełnić odpryski lakieru itp. Kod lakieru LZ9U. Gdzie szukać jakiś porządnych zaprawek w necie? Dobieranie komputerowe i na oko u lakierników czy w mieszalniach, nie wchodzi w grę ; )
  7. 160 mam na 4 biegu
  8. no nie jest tak kolorowo:decayed: nie odczułem wielkich zmian w przyspieszeniu, tylko i wyłącznie na vmaxie:wink: Który wynosi..?
  9. Tak, innej nie ma w Polsce Tak specjalnie do Poznania to się nie wybieram, najgorsze jest to, że nie bardzo wiem, gdzie się udać, by mi to zrobili.
  10. Jakiś kretyn przeleciał mi kluczem całą Audi po długości, uszkodzony został tylko bezbarwny.. Malować czy polerować? Co bardziej się opłaca cenowo?
  11. Myślę że jak na 1.6 to takie spalanie w mieście to norma. Ja też mam taki silnik i jak bym jezdził cały czas po mieście to pewnie też by mi tyle łyknął. Dużo też zależy od jakości gazu-sprubój zatankować gaz na jakiejś innej stacji. Spróbujemy
  12. Ile Ci Pali te 1.6 gazu na tych papciach?
  13. 25-30 milimetrów grubości A z 15-20mm starczy, żeby to w ogóle założyć?
  14. Swoją drogą .. za***ista
  15. 12,5l gazu w mieście.. 1.6 Co mam powiedzieć gazownikowi jakbym chciał to jakoś zmniejszyć?
  16. Cholercia, przymierzyłem te felgi z ET60 to nawet wejść nie chciały. 20mm starczy, żeby normalnie funkcjonowały w aucie? Akurat takie mogę kupić
  17. Od czego ta lampka?
  18. Łocie Panie, zapomniałem 4573916 NR GG i piszcie
  19. U mnie ganiają niebiescy i zieloni i jakos nie ma problemow. Musisz tylko prawo znać a prawo mowi, ze jesli przy kontroli mozesz "naprawić usterkę", która powoduje zabranie dowodu i to zrobisz to nic nie mogą zrobić. dlaczego nie wiedziałem tego tydzień temu:facepalm:
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja czekam aż się zmotywujecie
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja tam żyje
  22. Do ET60 jakie dystanse trzeba wrzucić, by wyglądały jak ET30-35?
  23. Witam, posiadam ACK [193KM] na sportowym wydechu, a dokładniej HOFELE DESIGN[btw okazało się, że nawet znane te wydechy]. Chodzi o to, że to jest moje pierwsze autko z tak dużą pojemnością i mocą, a tym bardziej dłubanym wydechem, efekt na filmie poniżej, to efekt sportowego wydechu czy może jednak usterki, np dziurki w wydeszku? Auto idzie na sprzedaż, jakbym miał zostawić auto dla siebie, to bym to zostawił, bo fajnie ryczy jak wpadnie w rezo, ale zwykłemu "Kowalskiemu", który przyjedzie oglądać auto, pewno przyjdą do głowy rzeczy typu "dziurawy wydech" albo "jakiś łepek wsadził szajsowaty wydech, który jest za głośny". Jeśli okaże się, że to przez coś z wydechem to jutro odstawiam do człowieka po fachu i oglądamy co tam może taki dźwięk wydawać. Edit: Jak już założyłem temat, to przeglądając z ciekawości jak chodzą inne 2.8 natknąłem się na takie coś .. Pytanie brzmi, czemu to aż tak dymi? Broń Boże, to nie jest moje auto rzecz jasna, tylko znalezione na yt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.