Treść opublikowana przez JawoR36
-
Spot Leszno
Przyznać się, kto ma niebieską A4'kę na Wschowie? Wlepa na klapie wszystko zdradziła! Ujawnij się
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Pytanie brzmi, jak pod zwykłego Concerta podłączyłeś 2 x tweet, 2 x przód, 2 x tył i 2 x półka?
-
Wyjmaki do Nawigacji i innych radyjek AUDI
A ja zrobiłem szybciej. Opaskę metalową, skręcaną, rozłożyłem. Wyprostowałem, a cienka część opaski służy do wyciągania radia. Włala.
-
[ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych
- [ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych
Płaski i ogień. Swoją drogą, najlepszą metoda na ściągnięcie tego jednego uciążliwego mocowania jest taki o to sposób Kiedy zostanie nam listwa, na tym jednym mocowaniu, bierzemy dwie szmatki, jedną przekładamy przez listewkę od spodu i chwytamy w rękę, druga strona tak samo. Teraz z wyczuciem używamy tyle samo siły na każdą stronę, ciągnąc za szmatki i mocowanie pięknie zeskakuje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
16 prawdopodobnie bym wpadł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
16 września macie zlocik?- Spot Leszno
Greg, nadal szukasz poliftów?- Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
A próbował kto upchnąć w przedlifta kratki z polifta wraz z halo ori?- Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
No tak, oczywiście, oprócz tego mojego wymysłu normalnie, aby były na przełącznik w kabinie. Ale mój pomysł, oprócz tego jest taki, żeby to podłączyć pod oświetlenie, które się zapala w momencie cyknięcia auta z pilota i które gaśnie po tym, jak włączymy zapłon. Od taki ala homecoming, tylko, że po otwarciu auta. Jakby się podłączyć pod moduł, który steruje tym oświetleniem wewnątrz? Bo musi coś nimi sterować, bo wyłączają się po włączeniu zapłonu lub po 2 min czy tam ilu, same gasną .. Tylko, gdzie by się tu wpiąć..- Spot Leszno
Kup ori kostki od poliftow, ja dałem 8zł sztuka. Zdjęcia felg i tych innych na jutro- Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Wtedy chyba zawsze się te kierunki będą świecić przy otwieraniu drzwi? Cały szkopuł jest w tym, żeby tylko po otworzeniu zamka I żeby gasły w momencie przekręcenia zapłonu, tak jak oświetlenie wnętrza.- Spot Leszno
Mam nadzieje, że nie tylko ja przyjadę na brudasa (samochód)- Spot Leszno
To weźcie jeszcze klucze i podnośnik to powymieniacie mi wahacze z przodu- Spot Leszno
Wezmę swojego na Win 7. Piszcie, kto jeszcze wpadnie- Spot Leszno
No według ustaleń, 18 Sala trapez Wtorek. Kto ma, niech bierze VAG'a- Spot Leszno
Jak tak każdy by chciał, gdzie i kiedy mu najlepiej odpowiada, to zloty musiałaby być jednoosobowe- Spot Leszno
Panie, ja tam Osiecznej nie znam- Spot Leszno
A ja proponuję tak, o 18 na sali trapez się zgadać i zjechać, póki jasno będzie, pobyć tam ok godzinki, żeby o 19 grupką zlotową przejechać się do Osiecznej Straz11 pewno się nie obrazi jakby przyjechał od razu do Osiecznej, nie?- Spot Leszno
Widziałem chyba Twoją kiedyś pod blokiem- Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
Panie, ja nie wiem gdzie jest filtr paliwa, a co dopiero kopułka- [B5 APS] by czorny
Zajrzyj do tematu zlotu Leszna, wstępnie jest termin ustawiony na zlocik- Spot Leszno
Ok. Hala trapez wtorek- Spot Leszno
Mi styknie, tylko gdzie?- Spot Leszno
Panowie i jak tam organizacja, bo musiałbym VAG'a podpiąć, a pewno ktoś z Was ma - [ALL B5] Demontaż listw ozdobnych wewnetrznych