Treść opublikowana przez JawoR36
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Czarna
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
U mnie się opierają mimo oryginalnych mocowań
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
No a jakby inaczej
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Drażni mnie "futro" Jest w moim wieku, w tym roku szkolnym ma maturę, a do matury też się trzeba przygotować Nie będę jej pierścionków kupować za szybko, bo się jeszcze przestraszy powagi sytuacji
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
Skóry Pan nie chce czasem? Może konsola poliftowa albo zawiasu ze sprężynami Eibacha?
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
A szczególnie jak się je za grosze kupuje, co nie, młody?
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Grzegorze, Ty dowcipnisiu Nie za stary na takie sprośne żarty?
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Tylko na tym nie napisze magisterki czy znajdzie potrzebne informacje na studiach A robić sobie konkurencji wysyłając ją między jakiś mudżynów na wyspę, nie będę.
-
Audi AEB QUATTRO AVANT
Że nie ma liftowych lamp, że środek w drewnie, że maska inny kolor ma, jaszczurka, ledy
-
Montaż nieskładanych foteli w Audi ze składanymi fotelami
Poki co, szukam skladanej kanapy
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
I weź tu teraz hidy zakładaj
-
H&R, Eibach, Weitec... ile faktycznie obniżają?
Eibach SPRĘŻYNY EIBACH SPORTLINE AUDI A4 45-50/35-40mm (2734106063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Obniżają tak jak na aukcji napisane, miałem takie w angolu i mam je na sprzedaż.
-
ALIOR SYNC tego jeszcze nie było
Pisałem wczoraj z informacją z Syncu i mówił koleś, że allegro też działa w cash backu
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Heh, w życiu ode mnie prawie nic nie dostaje, wręcz się złości jak coś dostanie, ta gwiazdka to w sumie bardziej argument do tego, by podsumowując spędzone ze sobą udane dwa lata coś jej podarować, a także pomóc troszkę, bo sama nie jest w stanie go sobie kupić, a niedługo studia itp. Bawiłem się netbookiem i tragedii nie ma z wielkością wyświetlacza
-
ALIOR SYNC tego jeszcze nie było
Ja przed chwilą pisałem z bankierem online z tego banku, wypytałem o wszystko. Nawet o naklejkę np na telefon z system PayPass, która to jest za darmo. Kasę zwracają 10dnia każdego miesiąca. Za podstawowe usługi NIC nie płacimy, dopiero za jakieś tam informacje sms grosze pobierają. 10 natychmiastowych przelewów jest gratis do każdego miesiąca itp. Założyłem konto i czekam na dane do zalogowania Posiadam także konto w Inteligo, ale chyba zrezygnuje z ich usług
-
Montaż nieskładanych foteli w Audi ze składanymi fotelami
Grodz, to ja mam, nawet dwie sztuki, lecz spawanie jej do auta tylko ze względu na skórzane placki nie wchodzi w grę
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Witam, szukam dla dziewczyny prezentu na gwiazdkę. Wiem, że mamy dopiero listopad, ale z racji tego, że to kosztowny prezent, to muszę o tym wcześniej pomyśleć. Wszelkie uwagi będą mile widziane. Chciałbym mojej kupić notebooka albo laptopa. Kasowo, budżet, powiedzmy 1000zł, max 1200zł, ale to już by musiało być coś naprawdę ciekawego. Laptop nie musi mieć nie wiadomo ile pamięci czy miejsca na dysku, po prostu ma sprawnie działać. Karty graficznej nie musi mieć nie wiadomo jakiej, bo będzie to raczej sprzęt służący do oglądania filmów czy lataniu po necie. Z netbookami za wiele styczności nie miałem, głównie co mnie odciąga od nich to mały wyświetlacz, bo lekko ponad 10cali, to chyba troszkę mało jak na komputer? Poza tym, wszystko mi odpowiada. Nawet znalazłem, moim zdaniem najlepszą propozycję netbooka jakościowo jak i cenowo. HP MINI 200-4200SW W SKLEPIE NEONET.PL Potem jest jeszcze ten wchodzi w grę. Dodają do niego dodatkowo drukarkę laserową, czarno-białą. SAMSUNG NP-N102S-B01PL W SKLEPIE NEONET.PL HP jest, a raczej sprawia wrażenie o wiele lepiej wykonanego i solidniejszego. Samsung jest jakby wykonany z taniego i mało odpornego plastiku, zawiasy wyświetlacza nie bardzo mi podchodzą. Netbooki te oglądałem w sklepie. Jest jeszcze netbook z 11,6 cala zamiast 10cali. Czerwony Acer AO722 Dual-Core C-60 4GB 320G +ETUI (2742407784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Co do laptopów, tylko takie coś mi przyszło do głowy. MSI CR650-419XPL AMD E-240 4GB 320GB HD6310 DVD-RW (2751727761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jak myślicie, pchać się w te netbooki? Słyszałem nie raz, że takiego sprzętu potrzebuje, bo na studia idzie, bo laptopa nie ma, bo w torebce się zmieści itp, więc prezent na pewno trafiony byłby. Pozostaje tylko kwestia, czy tysiąc złotych na prezent, ode mnie, jako niezarabiającego, na utrzymaniu rodziców, to troszkę nie za dużo? Podobno kobieta najlepszą inwestycją jest, ale czy aż do takiego stopnia?
-
Spot Leszno
Tego to Ci już nie powiem, bo nie jeździłem na Twojej skrzyni Wszystkie biegi tak wchodzą czy tylko dwójka?
-
Spot Leszno
Mówiłem, że będzie pasować Ale że jak dziwnie pracuje dwójka? Sprzęgło odpowietrzyć, ułożyć, olej troszkę rozpracować .
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
4300 to typowo białe światło, nie jakiś niebieski?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Nie chciałbym dziurawić lamp kurcze Podalibyście jakieś zestawy, których sami używacie?
-
Spot Leszno
A jak skrzynia ode mnie?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Mam poliftowe lampy z soczewkami A bez dziurawienia klapek się da?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
Witam, mam dwa pytania, pierwsze, interesuje mnie, jaki zestaw pasuje typowo do A4 i działa w tym aucie. Chodzi mi o konkretny zestaw z allegro, najlepiej od razu link Drugie pytanie, jak puścić kable od żarónika przez lampę?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
No tak to one na pewno nie świecą