Treść opublikowana przez JawoR36
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Myślcie, myślcie, a ja znowu przyjadę do czornego i zawinę mu jego gotowca
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Nie podobają mi się te słowa. Nie będę wiercić w lampie dla obrysu, mało profesionalnie, destrukcyjnie itd.
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Te, a poliftowej nie chcecie?
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Co prawda jakoś mnie ten srebrny nie przekonuje, ale to pewno z przywiązania do swego, ale tak, to prawda, srebrny sedan. Muszę sobie "przedłużyć penisa" turbiną i quattro
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Audi na sprzedaż Audi A4 B5 Lift 1.6 GAZ Doinwestowana LUBUSKIE (2969155210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Wycięcie kata, Pipe itp, ogólnie modyfikacja wydechu coś dała?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Jadę, pamiętaj by mi przypomnieć
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Gdzie znajdę więcej info na temat Żerkowa?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Co jakiś czas coś jest. Ja się szykuję z ludźmi z okolic na VAG Nysa w czerwcu
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
To czemu Cię jeszcze nie widziałem na zlocie w Lesznie?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
Czemuż żeś nie mówił, że z Kościana jesteś
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Ja tam w Quattro nie mam takich problemów przy AJL'u
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
Wszystkie gałki po lifcie są w skórze
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
jak wygląda gałka s4 w b5? http://img202.imageshack.us/img202/497/cimg4987i.jpg Zdecydowanie większa, trochę inny wygląd.
-
Ile pali Wam gazu?
ja mam 55L troche mala bo wciskam 42-44L wiec zasieg jak tych ekologicznych elektrykow No nie wiem czy elektryk ma zasięg 500km. Tyle robię na pełnej butli 55litrów w 1.6
-
[B5 APS] by czorny
1.8T 180KM rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów, zerknij w dział sprzedam
-
[B5 APS] by czorny
Jeszcze zmałpuj grill RS4 to wlecę tam do Ciebie i Ci d*pę skopię
-
[B5 APS] by czorny
kitram na ledy ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg MAŁPA I ZGAPIACZ
-
Ubezpiecznie anglika w Polsce, krótkoterminowe
Ubezpieczone na miecha 99zł. Każdy kolejny miesiąc też 99zł
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
A nawet Ci odmachnąłem Ta Audiczka za mną co jechała, to klient był Po fotele przyjechał, pół skóry Co do naklejki na klapie : ---------- Post dopisany 15-01-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 16:47 ---------- Takie tam http://imageshack.us/scaled/thumb/338/20130114537.jpg' alt='20130114537.jpg'> [/img]
-
Ubezpiecznie anglika w Polsce, krótkoterminowe
Sory, w pierwszym poście miało być "ważny przegląd", a nie ubezpieczenie
-
Ubezpiecznie anglika w Polsce, krótkoterminowe
Witam, chciałbym wykupić ubezpieczenie na anglika w Polsce. Na dniach stanę się posiadaczem owego furacza i interesuje mnie, czy jest możliwość legalnego jeżdżenia takim pojazdem powiedzmy tydzień czy tam do miesiąca. Furka ma trochę kucy pod maską i Quattro, chciałbym polatać tym trochę by sprawdzić czy warto to przerabiać na EU. Auto posiada V5C, ważne ubezpieczenie ważny przegląd i będzie umowa kupna sprzedaży. Gdzie, za ile i o ile da się coś takiego załatwić?
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
Nigdy więcej innego napędu Banan na twarzy cały czas Dokładnie tak samo powiedziałem sobie po jeździe testowej identycznym samochodem, tuż przed rozebraniem na graty. 180KM robi robotę i śniegu do pośmigania bokiem nie potrzeba. We wtorek zawita kolejna z AJL .. Przegonię wszystkie 180 kuce PS. Posiadam do tego silnika i Q zawieszenie 1BE z lepiej wyposażonej wersji, a także np biały licznik czy gałkę od S4. Jakby co, pisz.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Mam identyko lampy, nie lepiej zrobić światła tak?
- [AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)