Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Myślcie, myślcie, a ja znowu przyjadę do czornego i zawinę mu jego gotowca
  2. Nie podobają mi się te słowa. Nie będę wiercić w lampie dla obrysu, mało profesionalnie, destrukcyjnie itd.
  3. Te, a poliftowej nie chcecie?
  4. Co prawda jakoś mnie ten srebrny nie przekonuje, ale to pewno z przywiązania do swego, ale tak, to prawda, srebrny sedan. Muszę sobie "przedłużyć penisa" turbiną i quattro
  5. Audi na sprzedaż Audi A4 B5 Lift 1.6 GAZ Doinwestowana LUBUSKIE (2969155210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  6. Wycięcie kata, Pipe itp, ogólnie modyfikacja wydechu coś dała?
  7. Gdzie znajdę więcej info na temat Żerkowa?
  8. Co jakiś czas coś jest. Ja się szykuję z ludźmi z okolic na VAG Nysa w czerwcu
  9. To czemu Cię jeszcze nie widziałem na zlocie w Lesznie?
  10. Czemuż żeś nie mówił, że z Kościana jesteś
  11. Ja tam w Quattro nie mam takich problemów przy AJL'u
  12. Wszystkie gałki po lifcie są w skórze
  13. jak wygląda gałka s4 w b5? http://img202.imageshack.us/img202/497/cimg4987i.jpg Zdecydowanie większa, trochę inny wygląd.
  14. ja mam 55L troche mala bo wciskam 42-44L wiec zasieg jak tych ekologicznych elektrykow No nie wiem czy elektryk ma zasięg 500km. Tyle robię na pełnej butli 55litrów w 1.6
  15. 1.8T 180KM rozwiązaniem wszystkich Twoich problemów, zerknij w dział sprzedam
  16. Jeszcze zmałpuj grill RS4 to wlecę tam do Ciebie i Ci d*pę skopię
  17. kitram na ledy ---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- w między czasie zapyliłem sobie felge czarnym matem w sprayu, i chyba leca w czerń + czarny dach http://img594.imageshack.us/img594/2272/dsc00181n.jpg MAŁPA I ZGAPIACZ
  18. Ubezpieczone na miecha 99zł. Każdy kolejny miesiąc też 99zł
  19. A nawet Ci odmachnąłem Ta Audiczka za mną co jechała, to klient był Po fotele przyjechał, pół skóry Co do naklejki na klapie : ---------- Post dopisany 15-01-2013 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 13-01-2013 at 16:47 ---------- Takie tam http://imageshack.us/scaled/thumb/338/20130114537.jpg' alt='20130114537.jpg'> [/img]
  20. Sory, w pierwszym poście miało być "ważny przegląd", a nie ubezpieczenie
  21. Witam, chciałbym wykupić ubezpieczenie na anglika w Polsce. Na dniach stanę się posiadaczem owego furacza i interesuje mnie, czy jest możliwość legalnego jeżdżenia takim pojazdem powiedzmy tydzień czy tam do miesiąca. Furka ma trochę kucy pod maską i Quattro, chciałbym polatać tym trochę by sprawdzić czy warto to przerabiać na EU. Auto posiada V5C, ważne ubezpieczenie ważny przegląd i będzie umowa kupna sprzedaży. Gdzie, za ile i o ile da się coś takiego załatwić?
  22. Nigdy więcej innego napędu Banan na twarzy cały czas Dokładnie tak samo powiedziałem sobie po jeździe testowej identycznym samochodem, tuż przed rozebraniem na graty. 180KM robi robotę i śniegu do pośmigania bokiem nie potrzeba. We wtorek zawita kolejna z AJL .. Przegonię wszystkie 180 kuce PS. Posiadam do tego silnika i Q zawieszenie 1BE z lepiej wyposażonej wersji, a także np biały licznik czy gałkę od S4. Jakby co, pisz.
  23. Mam identyko lampy, nie lepiej zrobić światła tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.