Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Pewnie ! Będę 100%
  2. Jakbyś się upomniał o kostki, to byś je dostał.. Kompletnie zapomniałem, że do foteli miałeś dostać ori kostki
  3. Wiem wiem tez sie usmiałem dzieki ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- spoko nie uprzeadj faktów Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup Tak tak nie ma co ukrywac skora dzis zagosci srodek do czyszczenia zakupiony i bede zaraz sie bawil ,na ta chwile rana zdjołem zwrotnice i wprasowałem fozysko vag-a bo mi sie rozszczelniło.... http://s17.postimage.org/vbyqeuum3/IMAG0258.jpg http://s12.postimage.org/fltd12109/IMAG0259.jpg ---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Jawor dawaj namiar na fejsa jak masz. ---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- he he he Mam nadzieje, że cały dojechałeś I jak, miękko w dupkę? Ta było cieplutko czasem az natto W sumie 420km zrobilem ale h*j..sie jedzie wieczorami z twych okolic. Mam, ale nie używam Jak Ty przez Górę do mnie jechałeś to ładnie musiałeś po tych latać zapierdzielać
  4. spoko nie uprzeadj faktów Ohoo.. Już widzę opiłeś nowy zakup
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Kolega się boi, że pijąc dzień wcześniej, na następny dzień będzie o 19 nadal mieć coś we krwi To ile Ty obalasz?
  6. he he he Mam nadzieje, że cały dojechałeś I jak, miękko w dupkę?
  7. .. if you know what i mean Czekamy
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Mi spasi, jakby się co zmieniło, dam znać
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Mój będzie prawdopodobnie u majstra. A nie lepiej niedziela? BTW. Jakie dwie? Pamiętam o jednej.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ale żeś dorzucił do pieca Patrz w dane obok i skojarz fakty
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    U mnie się trochę zmieniło
  12. W przyszłym tyg powinna już być przekitrana Włożyłbym sobie dodatkowe 4 poduchy w słupek z przodu i środkowy, ale ni ciula nie znajdę plastików w czerni z logiem "AirBag"
  13. Yhy, jasne...a gaz ma byc za ponad 4 zl .... UE to wprowadzi i zabije caly transport, yhy ... wierz w bajki dalej Mój ojciec montował gaz 8 lat temu w aucie i już wtedy pierdzielili w mediach, że to nieopłacalne, że będzie kosztować tyle co PB, że sroto i tamto
  14. 1995/avant/ucho 1996/avant/ucho Wszystkie polifty avanty po 99r mają trzpienie, a sedany ucha, tylko w tych przedliftach jest namieszane.
  15. To oczywiste, na dniach będę robić. ---------- Post dopisany at 01:52 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ---------- No 1BA to, to nie jest ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ---------- Zobaczymy co tam i jak tam wyjdzie ---------- Post dopisany at 01:55 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ---------- Gdyby świnie umiały latać.. Jakby te auto miało kierę po lewej stronie to byłoby 3 razy droższe, a tak, to ja sobie przerzucę, opłacę i będę śmigać. A co do ewentualnej sprzedaży, bardzo wątpliwe, ze względu na to, iż lepszego silnika i wyposażenia, w tej kaście raczej się już nie znajdzie w normalnych pieniądzach, więc po co mi to sprzedawać?
  16. Przyszedł czas na rozstanie Auto na sprzedaż. Poprzednią Audicę z 1.6 sprzedałem.. Nie byliśmy dla siebie stworzeni najwyraźniej, ponieważ bez większego problemu przesiadłem się na te cudeńko Ogólnie auto dorwane w Polsce, od polko-angielki. Serwis do samego końca. Ostatni przegląd w ASO 12tyś km temu. Nie klepane, silniczek cichutko, suchutko i ciszej niż poprzednie 1.6 Audi A4 B5 SPORT Rocznik 2000r Silnik 1.8T AJL 180KM w serii + Quattro :jerk: Kolor LY7W Przebieg ok 195 tyś km Bajery / Modyfikacje Body : Seria, że HEJ ! Zawieszenie : 1BV Wydech : Seria + końcowy Scorpion Hamulce : Seria + przód do wymiany Koła : Audi "S-Line" 18'' + Opony 225/40/18 Wnętrze : - Kubełki w półskórze z niebieską nicią - Czarna podsufitka ze słupkami itp - Lampka "Ambiente" (czerwone diody) - Biały licznik z białym podświetleniem - Pełen FIS - Kierownica S4 z pakietem skóra - Zmieniarka - Concert JAPAN Plany : - Podnieść mapę do 200KM - Zmiana gałki na oryginał (obecnie MOMO) [OK] - Gaz sekwencja [OK] - Wymiana lamp na diodowe tył [OK] - BI-Xenon/nowe żarówki przód [OK] - Środek w LED [OK] - Podłokietnik w skórze [OK] - Ściemka szyb [OK] - Nowy system audio BOSE [OK] - Obszycie kierownicy skórą z czerwoną nicią [OK] - Dekory obklejamy, ale na razie nie wiem na jaki kolor [OK] - Obrys US [się robi] - Prawdopodobnie 2DIN [OK] - Grill S4 [OK] Naprawy / konserwacja - Maglownica regener. 28/02/13 - Rozrząd INA 01/03/13 - Oleje + filtry 01/03/13 - Przegub lewy 01/03/13 - Uszczelka pod klawiaturą 01/03/13 - Prowadnica bagnetu 01/03/13 Fotki byle jakie, byle by były na razie Początek / gdzieś w lutym / 2013r 05/03/2013 06/03/2013 18/03/2013 Bi-Xenon 28/03/2013 "LEDOWO MI" wymiana wszystkich żarówek w aucie na LED. 03/04/2012 Obszyta kierownica _________________________________________________________________________________________________________________ Z racji tego, że jestem dość mało systematyczny w uzupełnianiu tego tematu będę sobie wrzucać fotki z biegu Jakoś wcześniej Brak Daty Dorezany łokieć BRUDAS NYSA 2013
  17. nie mam tesco, mieszkam w za malym miescie zeby latac z tablica za szybą, jeden pajac zaraz mnie zatrzyma i stad sie bierze caly problem no risk - no fun Kurcze u mnie się niczego nie czepiają.. Jeżdżę na obrysie, nie widoczna rejestracja, rozmawiam przez telefon, latam bokiem po parkingach, w dodatku anglikiem.. Zero problemów
  18. Lusterko kikut
  19. obrysów nie będzie i niegdy nie miało byc, jest grill s4 i halo żółte będzie bo mi się podoba o obrysach nigdzie nie pisałem, skąd więc taki pomysł? jak bym chciał ksero robić to bym se od razu grill RS4 kupił co do xsero to tylko halo będzie takie samo ---------------- i posiadanie samych halo takich samych uprawnia do mówienia że to będzie kasero? jak tak to cały battalion to jedno wielkie XERO jest stickerbomba wywaliłem to już napewno nie będzie xero:grin: teraz mam pierwszą ori czarną połysk folę na dekorach - rezerwuję Ale nie w okolicy:wink: Luuuz:thumbup1: Nakręcam sobie wejścia na wątek, nic tak nie działa jak mała afera:wink: ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- Tak to znaczy, jak bo nie rozumiem? (być może dlatego, że dalej jestem w szoku po przeczytaniu wątku o sprzedarzy rs-a na smerfach:shock3:) To znaczy mijania dać na dół, jeden pasek LED, a stop na górę.
  20. I sie tym jara Wrzuć w końcu jakiś soundcheck tego cuda.
  21. I tu się zaczyna problem bo posucha na allegro jak nie wiem Wszystko tylko ori i ori Mam chrapkę na jeden wzór ale jest w kosmicznej cenie ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ---------- PW Też chciałbym poznać koszt gwintu, podeślesz na PW?
  22. wyrezaj sobie fisa i popatrz na spalanie, gwarantuje Ci, ze juz nidgy tak nie pojedziesz a co do odejścia, porównywalne z moim 1.6... jak jest na podnośniku Nie musi rezać, ja się pochwalę W momencie takiego popierdzielania może zmieścisz się w 50l/100 Praktycznie wir w baku FIS to ZŁO ! Nie zakładaj, bo Ci zabierze frajdę z jazdy i na pewno, zanim znowu depniesz w piec, pomyślisz, czy aby na pewno nie szkoda wachy
  23. 7,6 sek ma 180KM w Q.
  24. Czyli masz opcję włączenia obrysu bez włączenia postojówek przód?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.