Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Tak, 1BV
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Najpierw trzeba założyć lampki Tak, Qwerty
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Póki co nie sprzedaję Nowy Upik , Bixy
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Ale co z tymi hamulcami?
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
ET30 A zdjęcia są w temacie jak to tam wygląda.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Zostają RS6 Postanowione Ciekawiej wyglądają, masywniej, wystają grzecznie poza obrys auta.. I tak mi jakoś pasują do auta
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
18'' A zapraszam
-
[B5 APS] by czorny
czekam na emulator i zmieniarkę usb Kuba, What's wrong with you?! Nie w tym kierunku idziesz
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Pany, dylemat że ho ho ho Które? A tutaj RS6 fele ..
-
[B5 APS] by czorny
Hah, on by sobie dał jaja uciąć, a by przejściówki nie kupił
-
[B5 ALG] 2.8 30V quattro sedan - moje pierwsze Audi
Chromowany oryginalny znaczek na grill już wrócił na miejsce. Też mi się ten czarny znaczek nie podobał, nie wiem co podkusiło poprzedniego właściciela do założenia czarnego zamiast oryginalnego. Co do quattro, to w zimie po prostu trzeba pamiętać, ze quattro nie powoduje, że szybciej się zatrzymamy. dzięki quattro możemy tylko szybciej i bezproblemowo przyspieszać oraz łatwiej samochód wyprowadzić z poślizgu. I już raz mi quattro w zimę pomogło. Trafiłem na czarny lód na dohamowaniu do zakrętu i na samym zakręcie i nie jestem pewien czy bez quattro dałbym radę nie wylecieć z drogi i nie zaliczyć bliskiego spotkania z kapliczką. Tylko, że Quattro w połączeniu z mocą, może powodowac częstsze wpadanie w kontrolowane lub nie, poślizgi Szczególnie na letnich oponach, jak u mnie
-
[B5 APS] by czorny
To kiedy kreska? I flaszka za SWAP'a? ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne to jest to, i paradoksalnie pracuje ciszej niż 1,6 Przepraszam bardzo, ale 1.6 pracuje głośniej od jakiegokolwiek silnika benzynowego w Audi Moje 1.8T w porównaniu do poprzedniego 1.6 jest praktycznie nie słyszalne
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Coś z tą konsolą robimy? Bo nie przypominam sobie, żebyśmy się dogadali
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Nick zmieniłeś?
-
Dziwne stuki silnika.
Jutro wlecę do majstra Dla spokoju ducha W misce głównie były pozostałości starych uszczelnień typu silikon.
-
Dziwne stuki silnika.
U mnie się zapaliła kilka razy, od razu na warsztat, sanki w dół, miska w dłoń i tyle dobrze, że tylko smok się przytkał. Wyczyszczona, zalany olejem z powrotem i od razu ciszej i bez migającej kontrolki
-
Dziwne stuki silnika.
Mógłbyś mi opisać, jak wyglądały problemy z czujnikiem oleju? Też mam taki problem w AJL
-
[B5 APS] by czorny
Tylko, że stara Buma, a A4 B5 to kompletnie inne zaawansowanie względem elektryki. Tam wystarczą dwie zapałki, słony paluszek i kramelka do odpalenia i funkcjonowania
-
Jaki wzmacniacz do tego zestawu?
Ok, rozumiem, ale nie znam się na tym totalnie. Ilu kanałowy, ile ma mieć mocy, ile wyjść itd
-
[B5 APS] by czorny
Na razie tylko portfela
-
[B5 APS] by czorny
A marudziłeś piz*usiu o tą elektrykę jak baba Potencjometr też ogarnąłeś? Bo mam już te pedały.
-
Jaki wzmacniacz do tego zestawu?
Skrzynia będzie. Co do głośników Przód chcę ok 60-80 RMS typu Hertz, ten tańszy model. Tył 2 x 100RMS
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Łee.. noo.. za***ista
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Przyglebic Quattro to nie jest takie w tytkę piernąć a niby dlaczego nie? droższy gwint jest Dokładnie Mały UP'ik
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Biło.. 2.4 ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 03:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 00:53 ----------