Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Najpierw trzeba założyć lampki Tak, Qwerty
  2. Póki co nie sprzedaję Nowy Upik , Bixy
  3. ET30 A zdjęcia są w temacie jak to tam wygląda.
  4. Zostają RS6 Postanowione Ciekawiej wyglądają, masywniej, wystają grzecznie poza obrys auta.. I tak mi jakoś pasują do auta
  5. czekam na emulator i zmieniarkę usb Kuba, What's wrong with you?! Nie w tym kierunku idziesz
  6. Pany, dylemat że ho ho ho Które? A tutaj RS6 fele ..
  7. Hah, on by sobie dał jaja uciąć, a by przejściówki nie kupił
  8. Chromowany oryginalny znaczek na grill już wrócił na miejsce. Też mi się ten czarny znaczek nie podobał, nie wiem co podkusiło poprzedniego właściciela do założenia czarnego zamiast oryginalnego. Co do quattro, to w zimie po prostu trzeba pamiętać, ze quattro nie powoduje, że szybciej się zatrzymamy. dzięki quattro możemy tylko szybciej i bezproblemowo przyspieszać oraz łatwiej samochód wyprowadzić z poślizgu. I już raz mi quattro w zimę pomogło. Trafiłem na czarny lód na dohamowaniu do zakrętu i na samym zakręcie i nie jestem pewien czy bez quattro dałbym radę nie wylecieć z drogi i nie zaliczyć bliskiego spotkania z kapliczką. Tylko, że Quattro w połączeniu z mocą, może powodowac częstsze wpadanie w kontrolowane lub nie, poślizgi Szczególnie na letnich oponach, jak u mnie
  9. To kiedy kreska? I flaszka za SWAP'a? ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- jeżdze dwa dni, moge powiedzieć, że silnik jest elastyczny, no i kultura pracy v6, do 1,6 bez porównania, zero szarpania, zbędnego wciskania gazu, żeby ruszyć, wydaje mi się, że płyne to jest to, i paradoksalnie pracuje ciszej niż 1,6 Przepraszam bardzo, ale 1.6 pracuje głośniej od jakiegokolwiek silnika benzynowego w Audi Moje 1.8T w porównaniu do poprzedniego 1.6 jest praktycznie nie słyszalne
  10. Coś z tą konsolą robimy? Bo nie przypominam sobie, żebyśmy się dogadali
  11. Nick zmieniłeś?
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na kandrzej temat w 1.8
    Jutro wlecę do majstra Dla spokoju ducha W misce głównie były pozostałości starych uszczelnień typu silikon.
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na kandrzej temat w 1.8
    U mnie się zapaliła kilka razy, od razu na warsztat, sanki w dół, miska w dłoń i tyle dobrze, że tylko smok się przytkał. Wyczyszczona, zalany olejem z powrotem i od razu ciszej i bez migającej kontrolki
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na kandrzej temat w 1.8
    Mógłbyś mi opisać, jak wyglądały problemy z czujnikiem oleju? Też mam taki problem w AJL
  15. Tylko, że stara Buma, a A4 B5 to kompletnie inne zaawansowanie względem elektryki. Tam wystarczą dwie zapałki, słony paluszek i kramelka do odpalenia i funkcjonowania
  16. Ok, rozumiem, ale nie znam się na tym totalnie. Ilu kanałowy, ile ma mieć mocy, ile wyjść itd
  17. Na razie tylko portfela
  18. A marudziłeś piz*usiu o tą elektrykę jak baba Potencjometr też ogarnąłeś? Bo mam już te pedały.
  19. Skrzynia będzie. Co do głośników Przód chcę ok 60-80 RMS typu Hertz, ten tańszy model. Tył 2 x 100RMS
  20. Przyglebic Quattro to nie jest takie w tytkę piernąć a niby dlaczego nie? droższy gwint jest Dokładnie Mały UP'ik
  21. Biło.. 2.4 ---------- Post dopisany 05-03-2013 at 03:02 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2013 at 00:53 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.