Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Tu nie chodzi o strach, tylko myślałem, że takie są wymogi
  2. A to wszyscy spia w pokojach kilku osobowych z losowymi ludzmi czy jak, bo nie rozumiem aluzji? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk no na zlocie zimowym wlasnie tak jest no chyba ze z danego regionu jedzie wiecj osob no to wiadomo ze beda razem w pokoju ale jak ktos jedzie sam to jest z osobami losowymi Aaa.. bo ja myslalem ze pokoje sa na zasadzie dwojek i w gore, a osoby pojedyncze musza doposazyc kogos. Czyli mozna sie zgadac z kims i w pokoju z nim byc? Nie na reke mi jechac z dziewczyna i dlatego stad ten problem Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  3. A to wszyscy spia w pokojach kilku osobowych z losowymi ludzmi czy jak, bo nie rozumiem aluzji? Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  4. A jakbym chciał jechać sam, to jak to jest z noclegiem, można pokój jednoosobowy?
  5. Lampa polift przód + tył, relingi satyna + chrom na szyby, grill lift i będzie o wiele, wiele lepiej.
  6. Jakbyś szukał dyfra od Q do tego silnika, to się zgłoś, bo mam
  7. Za który wąż niby dałeś 450zł?
  8. ---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- A no i jeszcze podkładka, przez którą prawie że nie zerwał się pasek rozrządu Wbiła się skubana w osłone i cięła ją, ze 2 cm dalej i by było po pasku rozrządu. Zrobiła dziurę w pasku bodajże klinowym (tak się chyba nazywa ten od pompy wody) i zaczęła już ciąć pasek rozrządu. Wszystkie paski zmienione, a podkładka jak się pojawiła, tak nikt nie wie skąd Musiała wlecieć z zewnątrz. ---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------
  9. Juz nad tym myslalem.. aczkolwiek mnie to przeszkadzac nie bedzie, ale moja to mi pokaze co potrafi za ten wydech Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  10. Czemu? Za glosno? Pfff.. po to wlasnie wrzucilem Bose zeby bylo czym zagluszyc w razie znudzenia basowym mruczeniem Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  11. Downpipe, potem zwykla pusta rura i sportowy koncowy, nie pamietam nazwy. Wszelkie ori tlumiki wyrzucone Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  12. Jutro wrzuce jakies fotki, bo z tableta mi sie nie chce - wydech przelot - Lpg - system Bose - maskownice Bose - galka B6 S-Line - skrocony drazek zmiany biegow - wymiana tarcz i klockow P + T - downpipe - fake ESP - wymiana foteli Chyba wsio A tutaj z kalkulatora film Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  13. Kuźwa też tak mam i nie wiem co to może być. Jak we wtorek zapytam gazownika, to dam tu znać
  14. Skąd masz gwint kolego?
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może i jest to auto reklama, ale jest okazja do kupienia tanio kompletu 1BE do B6 Audi A4 B6 B7 Zawieszenie SLINE S-Line 1BE Quattro (3211710673) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Zapomnij o "swojej" skrzyni
  17. Ale lipa te fele
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja bym pewno pojechal, ale znajac zycie zapomne Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  19. Sory, mialem wczesniej chwile slabosci heh Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ---------- Wlasnie na grzane wymienie Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 08-05-2013 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 10:39 ---------- Downpipe zalozony na dniach wyleci takze srodkowy wydech Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Jak podadza termin to mi przypomnijcie o tym xd Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  21. U mnie wystarczyło tylko przeczyścić smoka, ale tak jak piszesz. Wyciągnięcie miski w tym silniku wiąże się z opuszczeniem sanek, zdjęciem osłony poduszki w pasie, jednej poduchy itp. Bite 8godzin razem z czyszczeniem smoka, który był przytkany przez pozostałości sylikonu, uszczelek itp
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Zacisk pewno padł.
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Linka zamontowana ,hula aż miło , mam nadzieje że dziewczyna nie była za mocno zła,troche sie naczekała Pozdro Nie byla zla Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    A no jest Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.