Treść opublikowana przez JawoR36
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Oj mama bedzie lac po d*pie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Bo trzeba umieć pić :polew: Cwiara mistrz picia.. Ale gwozdzia takiego przybiles, ze od stolu Cie uwolnic nie mogli
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Hahaaha A ja Wam powiem, ze nic nie wiem na temat walenia do drzwi. Odprowadzilismy admina, sprobowalismy jeszcze raz namowic jego dziewczyne na nocleg u nas (nie zgodzila sie ), grzecznie zdjalem butki, wlaczylem TV i razem ze szwagrem zasnelismy nim zdarzylismy sie zorientowac jaki film leci w TV. W sobote bylem niedopity ale za to po piatkowej imprie u kaja i po tej wodzie z gwinta do 16 godziny tak mnie leb napierdzielal, ze zyc sis nie dzialo hah Podpuscili mnie na wode.. z gwinta, a rano szwagier jechal, bo jedziem 0, 6 wydmuchalem
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Oj przybil przybil
-
Co to za wersja Audi A4 B5 ? Jak się nazywa? :)
Czyli wychodzi na to, ze posiadam te trzy pakiety w jednym aucie
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tomek podziękowania dla Ciebie za klucz :wink:przyda się na pewno. P.S. ---> Oświadczyłeś się w końcu ? i flaszki za to nie wypiliśmy :facepalm::facepalm: nie oświadczyłem sie... jechałem odebrać pierścionek jak wyjebało dziure w tłoku Moze nie dane Ci sie ozenic? Moze to znak. Jedziesz po pierscionek i silnik pada. Przypadek? Nie sadze
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Masz nowe skarpetki i nie fisiuj xD
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Regenerujmy watroby, bo trzeba nastepny taki zlocik zrobic Kaju swietnie wszystko ogarnal:)
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Oo..tu jeszcze cwiara zyl
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Jedziem jedziem, ale korki sa
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Kierwa.. moja glowa
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Wylatuje za jakies 30min
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
A piwko w kartonach to mi juz 4 dzien dzwoni w bagazniku :
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja rano musze wstac i posprzatac w samochodzie, bo burdel ze leb urywa ---------- Post dopisany at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ---------- A ja jeszcze dzisiaj walczylem, co by Audi wskoczyla w nowe wdzianko kolorystyczne tylko nad dekorami sie jeszcze troche waham.. ogolnie to jeszcze na szybko wymiana xenonu, bo od 3 dni jezdzilem bez swiatel, a w nocy na przeciwmgielnych nie chcialem nie wiadomo ile jezdzic
-
[B5 APS] by czorny
Te, te, do jakiego Krisa i na jakie szyby? Na scieme? Ja tez, ja tez.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
I by byla lokomotywa bedzie mial ktos VAGa? Potrzebuje wyciagnac pin z licznika.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Albo pierdykne w jakis oczojeb na szybko 17sline ale tak fachowo bez odtluszczania, zdzierania luszczacego sie lakieru itp hah bedzie oryginalnie xd
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
Troche nie odpowiednie podejscie. OC ma Cie zadowolic i nie obchodzi nas to, ze im sie to nie podoba.*Podajesz im wszystkie elementy, ktore podnosza wartosc auta. Wyceniasz je osobiscie na 15tys i uzasadniasz. Mowisz babce, ze jest to AJL i Quattro i na tej podstawie, szukajac w ogloszeniach musi podwyzszyc Ci wartosc.Osobiscie mialem przygode z rozbiciem motorka 50cc. Dalem za niego 4, 5tys. Po wypadku wyliczyli mi calkowita, dali mi 3,8tys. Oczywiscie bylo zaznaczone ze motor jest wersja supermoto, posiada ori chrom kola, nowe opony, lampe led na tyle, wszystkie plastiki sa oryginalne, limitowana wersja pierdu pierdu. Wartosc nowego ok 17tys zl. Zatem tutaj nie bylo mowy o nie wyplaceniu calkowitej. Tak jak wczesniej wspomnialem, wyplacili bez laski i odwolywania sie 3, 8tys + moto, z ktorego wyciagnalem ok 4tys z czesci. Do tego roszczenie dotyczace zniszczonych ciuchow, straconego czasu na latanie do szpitala i odszkodowanie za zdrowie. Ryczalt wynosi 1400zl w przypadku OC, czyli jesli w wypadku zarysowales sobie naskorek, licza to jako 1% i juz 1400 do przodu i juz. Lacznie z odszkodowania, czesci i roszczen otrzymalem ok 12tys. OC to nie AC, OC musi tak wyplacic, by poszkodowany byl zadowolony. Skoro boisz sie o zanizenie wartosci, to w odwolaniu ujmij Recaro, ktore jest warte kilkatysiecy jako nowe, odlicza Ci od zuzycia foteli i tak czy siak policza Ci ich wartosc rynkowa na ok 1, 5tys. Potem 2DIN, felgi, opony i nawet robiony rozrzad czy tez kupiony zapach w ksztalcie choinki zapachowej. Szwagier mial podobnie jak Ty, rozbil auto, z OC chcieli mu dac polowe wartosci, odwolywal sie i odwolywal i zamiast smiesznych 10tys dostal bodajzd 19tys i auto. Auto naprawil za ok 3 tys i jezdzil dalej. Btw. Na OC sie zarabia, nie traci ---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- I jeszcze jedni, jak masz gaz, to pokaz im fakture na niego. Odlicza Ci kilka procent za zuzycie instalacji, a reszte wyplaca ci co do zlotowki. ---------- Post dopisany at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ---------- A co wiecej, instalacja lpg nie podniesie ci wartosci wraku jak to ktos wyzej napisal. Instalacja lpg nie jest demontowalna i dozwolona do dalszej sprzedazy. Co wiecej, po montazu w konkretnym aucie nie ma mozliwosci jej zalozenia w innych aucie. Oczywiscie legalnie. Homologacje masz na auto, a co wiecej, kazda instalacja jest indywidualnie strojona pod silnik, takze nie jest to pelnowartosciowy towar do jakiejkolwiek odsprzedazy, a jakby nie patrzec zaplaciles za to i juz tego nie odzyskasz, wiec musza ci to pokryc
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ja bede zmuszony przyjechac na oponach z drutami na wierzchu Albo na 15" .. juz sam nie wiem co gorsze
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Moj juz przerobiony anglik mial cos kolo 110tys mil jak go kupilem. Obecnie ma juz 216tys kilometrow. W srodku jak nowy, nie bite i od pierwszego wlasciciela Tylko wlasnie te jedno "ale", trzeba bylo sobie kierownice przerzucic
-
Co to za wersja Audi A4 B5 ? Jak się nazywa? :)
Czemu zawsze najwiecej odzywaja sie Ci, ktorych w ogole sprawa sie nie tyczy? Jestes pokrzywdzonym, adwokatem czy moze siostra stryjeczna szwagra brata, ktorego rzekomo oszukalem? Fotele sa z mojego auta i nie sa na sprzedaz. To ze ktos cos ma w 1.9 czy bez Quattro nie oznacza, ze bylo tak w oryginale. Ja np w oryginale mialem kiere po prawej. A tak w ogole, po Polsce dzieki mnie jezdzi ok 10 osob z tymi fotelami i z tego co pamietam nikt z nich nie ma Quattro czy nawe 1.8t w 180km, dlatego tez moga sie brac pozniej takie AJMemy z tymi kublami. Chyba ze posiadaja tez biale liczniki jak moj, 1BV czy dekory z RS4 to wtedy inna gadka.
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
225 na 10J nie sprzyja szybkiej jeździe na autostradzie Wez Ty lepiej wrzuc ze 4 zapasowki i dwa lewarki, bo znowu bede zapas dowozic
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Ten typ tak ma. I pewno sanki w dol i kilka godzin zabawy? Stary silikon z uszczelnien czy cos innego? Polecam robic plukanki co zmiane oleju
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Faktycznie To wszystko przez Tapatalka
-
[B5 APS] by czorny
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rezanie-gladkiego-liftowego-zderzaka-256078/ ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- wiecie co jest najsmieszniejsze, ze cały czas ze starych gratów wychodze na plus:grin: bo jak sie umie szukac to sie znajdzie w dobrej cenie ja w sobote kupilem 4 glosniki bose i 4 maskownice bose za 120 zl otóż, to niektóre rzeczy wyrwałem jak za darmo typu klapa usa za 80 zl(kompletna) + wysylka - komplet drzwi z lifta/flaszka A jak ja szukalem klapy to 300 i w gore i jeszcze do malowania ;/ Jak sie drogo sprzedaje to sie drogo kupuje Btw do tej pory czekam na odpowiedz na maila czy mi sprzedasz emblematy bose Ja nic na ten temat nie wiem