Treść opublikowana przez JawoR36
-
B6 DIVISION
Mam dostęp. Osobiście nie montuje Jakikolwiek mechanior Ci to ogarnie.
-
B6 DIVISION
Ja mu smsa o 23:30 wyslałem jak tylko namierzyłem, żeby czasem nie uciekły. Pisz, bo będziesz się po d*pie kopał jak uciekną.
-
B6 DIVISION
Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro Części 1,5tyś + trochę chęci i włala A ja się dziwię po co w aucie co ma mniej jak 200ps Quattro... Tylko większe spalanie i wykorzystuje je kilka razy w roku jak trzeba na śniegu ruszyć Na trzeźwo tej wypowiedzi nie da się skomentować Quattro się wykorzystuje co zakręt poprzez lepsze właściwości jezdne, w każdy deszczowy dzień oczywiście także, a i do wygłupów się nadaje. Wpadnięcie ośką w poślizg nie kontrolowany - ręka noga mózg na ścianie, leci jak strzała prosto, wpadnięcie Quattro w niekontrolowany.. Eee.. Sory, w Quattro każdy poślizg jest kontrolowany. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Jeżeli skupiamy się na jeździe to nie ma niespodzianek. ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Masz mnie za aż takiego.. ? Poleciało PW. jaja sobie robię, dzięki jutro dzwonię i biorę kaj jak co pisz PW Flaszkę siedzisz jak nic flacha to mało Nie, nie.. za żonę dziękuję
-
B6 DIVISION
Masz mnie za aż takiego.. ? Poleciało PW. jaja sobie robię, dzięki jutro dzwonię i biorę kaj jak co pisz PW Flaszkę siedzisz jak nic
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Halo miały źle zapięte zaślepki
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
My się znamy?
-
B6 DIVISION
Masz mnie za aż takiego.. ? Poleciało PW. ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Jak co, uderzaj.
-
B6 DIVISION
Wyjeżdżasz starym zawiasem, bakiem i skrzynią. Przyspawujesz dwa kawałki blachy do kasty, 10min roboty i wjeżdżasz skrzynią Q, zawiasem i bakiem. Wsio.
-
B6 DIVISION
A jak myślisz kto.. Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX nie pitol że nie ma, ja tu temat założony widzę i ten grill mi poszukaj Podałbym Ci link do kolesia, który sprzedaje taki komplecik, czarny. Ja brałem od niego wersję chrom i wsio ok Ale wiesz co.. Musisz ładnie poprosić
-
B6 DIVISION
Ciszej, bo jeszcze usłyszą
-
B6 DIVISION
rok temu to Krycha nawet za tysia oddał kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk Jak Cię przypili to i do zmywozlewaka się wylejesz No nie?
-
B6 DIVISION
A jak myślisz kto.. Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX
-
B6 DIVISION
Nie, nie, 1,5tyś. Już nawet bez różnicy czy 5 bieg czy 6 bieg
-
B6 DIVISION
Nowy po zniżkach ok 350zł jak się tam kiedyś orientowałem. Natomiast ja wyrwałem za 250zł komplet wszystkich kratek do S-lina. Środek w chromie. ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro Części 1,5tyś + trochę chęci i włala a jak tam moja fura? kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk Twoja? Raz ją przegoniłeś i już myślisz że Twoja? One takie nie są To miłość bez wzajemności stary. BEX nie jest Ci przeznaczony
-
B6 DIVISION
Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro Części 1,5tyś + trochę chęci i włala
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Kolego, czy ta siatka jest identyczna z Twoją? AUDI A4 A5 A7 Q3 Q5 SIATKA PRZEGRODA ORYGINAŁ. (3824223291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Kolego, podaj mi markę tych felg
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Może inaczej zapytam, jak sprawdzić czy lampy są BIX bez podłączania ich?
-
B6 DIVISION
Panowie, małe pytanie, lampy przód, B6. Bixenon = D2S a Xenon = D1S dobrze myślę?
-
Pedał gazu dziwnie reaguje 1.8T
Potencjometr wymieniony, przekaźniki przy ECU też 219 i 373 i dalej to samo. Pomysły?
-
[B5 APS] by czorny
Czorny, znajdź sobie dziewczynę, bo Ci się już w d*pie poprzewracało
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś, ile barów powinna dmuchać K03s w BEX'ie?
-
Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
Nawigacja Czarny sufit z S4 Fotele skora Gwint
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Skąd ta cena? Z czego będą graty?