Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam dostęp. Osobiście nie montuje Jakikolwiek mechanior Ci to ogarnie.
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mu smsa o 23:30 wyslałem jak tylko namierzyłem, żeby czasem nie uciekły. Pisz, bo będziesz się po d*pie kopał jak uciekną.
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro Części 1,5tyś + trochę chęci i włala A ja się dziwię po co w aucie co ma mniej jak 200ps Quattro... Tylko większe spalanie i wykorzystuje je kilka razy w roku jak trzeba na śniegu ruszyć Na trzeźwo tej wypowiedzi nie da się skomentować Quattro się wykorzystuje co zakręt poprzez lepsze właściwości jezdne, w każdy deszczowy dzień oczywiście także, a i do wygłupów się nadaje. Wpadnięcie ośką w poślizg nie kontrolowany - ręka noga mózg na ścianie, leci jak strzała prosto, wpadnięcie Quattro w niekontrolowany.. Eee.. Sory, w Quattro każdy poślizg jest kontrolowany. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Jeżeli skupiamy się na jeździe to nie ma niespodzianek. ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- Masz mnie za aż takiego.. ? Poleciało PW. jaja sobie robię, dzięki jutro dzwonię i biorę kaj jak co pisz PW Flaszkę siedzisz jak nic flacha to mało Nie, nie.. za żonę dziękuję
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz mnie za aż takiego.. ? Poleciało PW. jaja sobie robię, dzięki jutro dzwonię i biorę kaj jak co pisz PW Flaszkę siedzisz jak nic
  5. Halo miały źle zapięte zaślepki
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz mnie za aż takiego.. ? Poleciało PW. ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- Jak co, uderzaj.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyjeżdżasz starym zawiasem, bakiem i skrzynią. Przyspawujesz dwa kawałki blachy do kasty, 10min roboty i wjeżdżasz skrzynią Q, zawiasem i bakiem. Wsio.
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak myślisz kto.. Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX nie pitol że nie ma, ja tu temat założony widzę i ten grill mi poszukaj Podałbym Ci link do kolesia, który sprzedaje taki komplecik, czarny. Ja brałem od niego wersję chrom i wsio ok Ale wiesz co.. Musisz ładnie poprosić
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciszej, bo jeszcze usłyszą
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    rok temu to Krycha nawet za tysia oddał kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk Jak Cię przypili to i do zmywozlewaka się wylejesz No nie?
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak myślisz kto.. Nie ma się czym chwalić, karawan, Q, BEX
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie, nie, 1,5tyś. Już nawet bez różnicy czy 5 bieg czy 6 bieg
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowy po zniżkach ok 350zł jak się tam kiedyś orientowałem. Natomiast ja wyrwałem za 250zł komplet wszystkich kratek do S-lina. Środek w chromie. ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro Części 1,5tyś + trochę chęci i włala a jak tam moja fura? kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk Twoja? Raz ją przegoniłeś i już myślisz że Twoja? One takie nie są To miłość bez wzajemności stary. BEX nie jest Ci przeznaczony
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja się w ogóle dziwię, jak w B6 można nie mieć Quattro Części 1,5tyś + trochę chęci i włala
  15. Kolego, czy ta siatka jest identyczna z Twoją? AUDI A4 A5 A7 Q3 Q5 SIATKA PRZEGRODA ORYGINAŁ. (3824223291) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. Kolego, podaj mi markę tych felg
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może inaczej zapytam, jak sprawdzić czy lampy są BIX bez podłączania ich?
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, małe pytanie, lampy przód, B6. Bixenon = D2S a Xenon = D1S dobrze myślę?
  20. Potencjometr wymieniony, przekaźniki przy ECU też 219 i 373 i dalej to samo. Pomysły?
  21. Czorny, znajdź sobie dziewczynę, bo Ci się już w d*pie poprzewracało
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś, ile barów powinna dmuchać K03s w BEX'ie?
  23. Nawigacja Czarny sufit z S4 Fotele skora Gwint
  24. Skąd ta cena? Z czego będą graty?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.