Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co do poduchy, same 4-ramienne ma. 3'ki posprzedawał firmie regenerującej takie kierownice.
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to..
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widział ktoś coś o siatce bagażnika do B6? Tej dolnej, do bagażów?
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ho, ho, ho.. RNS-e ma burżuj
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Weź się schowaj To jest kierwa hicior
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też, ale ostatnio chwalił się, że jak podleciał u siebie na wsi pod remize, to gimby tego nie znajo i żodyn kurwiks sie w drzwiach nie dusił: Kaju.. Awansowałeś, na STAREGO Zwyrodnialca Takie hiciory to muszą znać tylko "dizanaury", jak to mojej siostrzenica mówi
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak by tak poskładać playliste z B5B i na Ostrów ją
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak Reksio szynke.. Jak jechowy do drzwi.. Jak dzika kuna w agreście.. Przeca to ideał
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mózg mi rozjebałeś nie mogę skojarzyć, zanuć chociaż jak to leciało ale masz na rozluźnienie: Jak mówię, że było to było
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju, Kaju, Ty stary zwyrodnialcu, potrzebuję klipu, w którym laska chodziła po pokoju z Jackiem Danielsem..
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jadę sobie swoją bryką, a tu mnie Kaju wyprzedza swoją 2.5TDI
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pfff.. Się śmiej, śmiej.. Ale ona serio jest za***ista Siedzi mucha w mucholocie.. Mucha, mucha, w mucholocie.. ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Zasnąłbym przy tym Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote ale wybaczam - młooooody jesteś Ta, ta.. Kle, kle, kle, kle, kle, kleeeee, kleeeeeeeee.. http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/109443/sennik_bocian_znaczenie_snu_bocian_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg jak Ci zaraz pierdolne... jak już to we we we we we weee... We, weee, wee, wee.. to robią co najwyżej 5'ciolatki co się z wózka sklepowego do 2.5 przesiadły w fotelik Na starszych już wrażenia nie zrobisz
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zasnąłbym przy tym błądzisz http://www.youtube.com/watch?v=EsGiBwK4Ycc:giveheart: Pierwszy utworek jest na diabelskiej płycie
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zasnąłbym przy tym Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote ale wybaczam - młooooody jesteś Ta, ta.. Kle, kle, kle, kle, kle, kleeeee, kleeeeeeeee..
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinien, powinien Mam wypaloną jedną płytkę do auta z samymi takimi utworkami "do jazdy". Włączam ją tylko w nocy, jak jadę sam np lasami Pasażerowie mogli by mi zostawić pamiątki po sobie, na fotelach jakbym ich wziął
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zasnąłbym przy tym Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI Basik konkretny Co kto lubi
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poważnie takie ulizańce się podobają kobietom..? To by wiele tłumaczyło
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto za czerwonym łapa w górę! :slina:
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziwiajcie pomysły kolegów zza Wschodniej This Attempt To Bump Start A Car With A Trolley Bus Ended In Catastrophic Failure
  21. Z tego co mi wiadomo, mam ograniczony dostęp do działu giełda, a nie do swobodnego wypowiadana się na różnego rodzaju tematy. Od mojej sprawy minął prawie rok czasu, jestem jednym z niewielu dalej wypowiadających się na forum z listy, a poza tym, przez ten czas, przez który wytyka się mnie tu palcami wiele się nauczyłem
  22. Felgi z linka będą niestety do malowania. Może tego nie widać, ale ranty są styrane. Swoją drogą, za naprawę o której mowa kumpel bierze 250zł Pakuj fele, znajdź adres i pod drzwi z podróbkami
  23. Tak właśnie zauważyłem, że nie rozumiesz. To jeszcze raz: napisałeś mi, że są oryginalne, więc po nie pojechałem. Gdybym ich nie wziął, to i tak byłbym stratny. Teraz rozumiesz? Czyli i tak byś je wziął, nawet jakbyś się zorientował, że to podróby po przejechałeś po nie 40km, a jak nie weźmiesz będziesz stratny? Co to w ogóle za gadanie, że się pojechało do sprzedawcy i wyżygiwanie mu, że "ja już przejechałem 40km, a mi się towar nie podoba" albo np "spuść Pan z ceny, bo jechałem do Pana 200km". Za przeproszeniem, ale co to sprzedawce powinno obchodzić czy Ty z Afryki lecisz czy na rolkach przyjechałeś. Równie dobrze sprzedawca mógłby powiedzieć, w razie nie zdecydowania się na zakup "Zwróć mi Pan koszty za pofatygowanie się do Pana i słuchanie Pana marudzenia". Ogłoszenie, jest tylko informacją i nie stanowi oferty handlowej. Ja bym tak nie zrobił, ale sprzedawca po 45min spóźnienia klienta bez poinformowania sprzedawcy mógłby się zawinąć na pięcie i podziękować za współpracę, bo np marnujesz czas. Ja już się tak przejechałem w życiu, gość pracował do 17 i basta, to, że się spóźniłem godzinę nie interesowało go i musiałem poginać 150km spowrotem do domu bez niczego. Polecam bardziej uważać przy szukaniu oryginałów Audi w cenie 1100zł z oponami.. Logika, logika, logika. Ja jeszcze ori nie widziałem za tyle, a siedzę w temacie jakieś dwa lata. Jak sprzedający potwierdził, że są to oryginały, a miałbym do niego tylko 40km to dawno by już te felgi zębami z mojego bagażnika wyciągał i wypłuł jeszcze coś extra za zatankowanie mojej gazówki. Nie wiedza to jedno, ale konsekwencja to drugie. Równie dobrze ten ktoś mógł wysłać po felgi kuriera lub pośrednika tylko celem ich odebrania. Wprowadziłeś w błąd, felgi idą z powrotem.
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurfa biedak oddał auto:facepalm: klocki i tarcze mu chyba za 6k zmienia:kwasny: Faktycznie właściciele tych aut płacą za te naprawy?
  25. 600zł za te fele z oponami? Chłopaki, jak się nie dogadacie to podam Wam adres i mi wyślecie jak nikt ich nie chce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.