Treść opublikowana przez JawoR36
-
B6 DIVISION
Co do poduchy, same 4-ramienne ma. 3'ki posprzedawał firmie regenerującej takie kierownice.
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Widział ktoś coś o siatce bagażnika do B6? Tej dolnej, do bagażów?- B6 DIVISION
Ho, ho, ho.. RNS-e ma burżuj- B6 DIVISION
Weź się schowaj To jest kierwa hicior- B6 DIVISION
też, ale ostatnio chwalił się, że jak podleciał u siebie na wsi pod remize, to gimby tego nie znajo i żodyn kurwiks sie w drzwiach nie dusił: Kaju.. Awansowałeś, na STAREGO Zwyrodnialca Takie hiciory to muszą znać tylko "dizanaury", jak to mojej siostrzenica mówi- B6 DIVISION
Jak by tak poskładać playliste z B5B i na Ostrów ją- B6 DIVISION
Jak Reksio szynke.. Jak jechowy do drzwi.. Jak dzika kuna w agreście.. Przeca to ideał- B6 DIVISION
mózg mi rozjebałeś nie mogę skojarzyć, zanuć chociaż jak to leciało ale masz na rozluźnienie: Jak mówię, że było to było- B6 DIVISION
Kaju, Kaju, Ty stary zwyrodnialcu, potrzebuję klipu, w którym laska chodziła po pokoju z Jackiem Danielsem..- B6 DIVISION
Jadę sobie swoją bryką, a tu mnie Kaju wyprzedza swoją 2.5TDI- B6 DIVISION
Pfff.. Się śmiej, śmiej.. Ale ona serio jest za***ista Siedzi mucha w mucholocie.. Mucha, mucha, w mucholocie.. ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Zasnąłbym przy tym Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote ale wybaczam - młooooody jesteś Ta, ta.. Kle, kle, kle, kle, kle, kleeeee, kleeeeeeeee.. http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/109443/sennik_bocian_znaczenie_snu_bocian_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg jak Ci zaraz pierdolne... jak już to we we we we we weee... We, weee, wee, wee.. to robią co najwyżej 5'ciolatki co się z wózka sklepowego do 2.5 przesiadły w fotelik Na starszych już wrażenia nie zrobisz- B6 DIVISION
Zasnąłbym przy tym błądzisz http://www.youtube.com/watch?v=EsGiBwK4Ycc:giveheart: Pierwszy utworek jest na diabelskiej płycie- B6 DIVISION
Zasnąłbym przy tym Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI ta nuta przy pomruku dwa i pół dopiero robi robote ale wybaczam - młooooody jesteś Ta, ta.. Kle, kle, kle, kle, kle, kleeeee, kleeeeeeeee..- B6 DIVISION
Powinien, powinien Mam wypaloną jedną płytkę do auta z samymi takimi utworkami "do jazdy". Włączam ją tylko w nocy, jak jadę sam np lasami Pasażerowie mogli by mi zostawić pamiątki po sobie, na fotelach jakbym ich wziął- B6 DIVISION
Zasnąłbym przy tym Tu jest moja do prawdziwej jazdy mocą.. A nie spacerku w 2.5TDI Basik konkretny Co kto lubi- B6 DIVISION
Poważnie takie ulizańce się podobają kobietom..? To by wiele tłumaczyło- B6 DIVISION
Kto za czerwonym łapa w górę! :slina:- B6 DIVISION
Podziwiajcie pomysły kolegów zza Wschodniej This Attempt To Bump Start A Car With A Trolley Bus Ended In Catastrophic Failure- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Z tego co mi wiadomo, mam ograniczony dostęp do działu giełda, a nie do swobodnego wypowiadana się na różnego rodzaju tematy. Od mojej sprawy minął prawie rok czasu, jestem jednym z niewielu dalej wypowiadających się na forum z listy, a poza tym, przez ten czas, przez który wytyka się mnie tu palcami wiele się nauczyłem- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Felgi z linka będą niestety do malowania. Może tego nie widać, ale ranty są styrane. Swoją drogą, za naprawę o której mowa kumpel bierze 250zł Pakuj fele, znajdź adres i pod drzwi z podróbkami- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Tak właśnie zauważyłem, że nie rozumiesz. To jeszcze raz: napisałeś mi, że są oryginalne, więc po nie pojechałem. Gdybym ich nie wziął, to i tak byłbym stratny. Teraz rozumiesz? Czyli i tak byś je wziął, nawet jakbyś się zorientował, że to podróby po przejechałeś po nie 40km, a jak nie weźmiesz będziesz stratny? Co to w ogóle za gadanie, że się pojechało do sprzedawcy i wyżygiwanie mu, że "ja już przejechałem 40km, a mi się towar nie podoba" albo np "spuść Pan z ceny, bo jechałem do Pana 200km". Za przeproszeniem, ale co to sprzedawce powinno obchodzić czy Ty z Afryki lecisz czy na rolkach przyjechałeś. Równie dobrze sprzedawca mógłby powiedzieć, w razie nie zdecydowania się na zakup "Zwróć mi Pan koszty za pofatygowanie się do Pana i słuchanie Pana marudzenia". Ogłoszenie, jest tylko informacją i nie stanowi oferty handlowej. Ja bym tak nie zrobił, ale sprzedawca po 45min spóźnienia klienta bez poinformowania sprzedawcy mógłby się zawinąć na pięcie i podziękować za współpracę, bo np marnujesz czas. Ja już się tak przejechałem w życiu, gość pracował do 17 i basta, to, że się spóźniłem godzinę nie interesowało go i musiałem poginać 150km spowrotem do domu bez niczego. Polecam bardziej uważać przy szukaniu oryginałów Audi w cenie 1100zł z oponami.. Logika, logika, logika. Ja jeszcze ori nie widziałem za tyle, a siedzę w temacie jakieś dwa lata. Jak sprzedający potwierdził, że są to oryginały, a miałbym do niego tylko 40km to dawno by już te felgi zębami z mojego bagażnika wyciągał i wypłuł jeszcze coś extra za zatankowanie mojej gazówki. Nie wiedza to jedno, ale konsekwencja to drugie. Równie dobrze ten ktoś mógł wysłać po felgi kuriera lub pośrednika tylko celem ich odebrania. Wprowadziłeś w błąd, felgi idą z powrotem.- B6 DIVISION
Kurfa biedak oddał auto:facepalm: klocki i tarcze mu chyba za 6k zmienia:kwasny: Faktycznie właściciele tych aut płacą za te naprawy?- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
600zł za te fele z oponami? Chłopaki, jak się nie dogadacie to podam Wam adres i mi wyślecie jak nikt ich nie chce