Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Lepsza koza od mojej, 16'' na 60profilu i fela prosto z Golfa III Jak widać, każdy ma coś w sobie z "buraka"
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak można 2,5 odpalać na plaka każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem Żeby to raz na plaku.. Jak te szroty palić nie chcą
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    On już myślał, za ile spienięży Navi do Lambo
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    S3 szarpiesz?
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens Powiedział właściciel 2.5 TDI Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? Z Tobą zawsze mogę podyskutować Klekleklekleklekle ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Jest tu ktoś bardziej anglojęzyczny ode mnie? "ENGINE HAS SLIGHT RATTLE TOP END" Tak robi 1,9... 2,5: wewewewewewewewewe a z tym silnikiem, to coś w nim delikatnie terkocze misiaczku A co może delikatnie terkotać w 1.8T 225KM?
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens Powiedział właściciel 2.5 TDI Postaw obok siebie 1,9 i 2,5 i odpal na zimnym, a nawet na ciepłym - nadal chcesz prowadzić tą dyskusje? Z Tobą zawsze mogę podyskutować Klekleklekleklekle ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Jest tu ktoś bardziej anglojęzyczny ode mnie? "ENGINE HAS SLIGHT RATTLE TOP END"
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak w ALT zawory klepią jak w polonezie, to ma to sens Powiedział właściciel 2.5 TDI
  8. sa ricardo z rs4, ale jeszcze nie wiadomo czy wylądują u mnie w aucie:wink: ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- plan jest, ale z takim zdesiem w dobrej kasie, to jak wygrać w totka Te, te, na fotele masz, ale na zderzak S4 tył nie miałeś? Trzeba było brać jak był..
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi maska w BEX'ie paruje po jeździe np w deszczu czy w zimę. Za pierwszym razem myślałem, że się coś zapałiło pod maską. Wygłuszka przedewszystkim odbija ciepło w benzynie, przez co maska się tak nie nagrzewa. ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Spotkał się ktoś z problemem z lakierem w okolicach relingów, zaraz przy tych plastikowych listewkach po długości auta? Lakier tam podchodzi tylko u mnie czy zdarzyło się komuś?
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zawsze może być jeszcze ciszej BTW. Jakbym miał klekota, to bym poduszką przykrywał silnik, żeby go nie było słychać, bo wstyd
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wy to macie przerąbane z tymi babami Co do wygłuszki, 1.8T nie ma i ogólnie nie spotkałem w benzyniaku.. Ale z drugiej strony, ile to roboty?
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba było krótko : Jak sobie uzbierasz hajs na ślub, to się z Tobą hajtnę Na moją działa
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tu macie kolejny jego nabytek i właściciela za kołkiem, jak się płaci krus to się ma a jak Ściema jak nic z tym Stasiem, ale to auto z USA chyba w folii bąbelkowej przyjechało, co by ni ryski się nie nabawić ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ---------- Jak się mojej pochwaliłem za ile odkupiłem felgi od jej brata (mojego szwagra), to najpierw z kapci wyskoczyła, poźniej zrypała mnie, a na końcu brata, że tyle ze mnie zdarł
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podjedź i zapytaj o przepis na biznes Albo idź wypożycz jakiegoś garniaka za kilka tysi, pożycz jakiś konkret zegarek i spróbuj nagiąć go na jazdę próbną Na bank jakiś papier o odpowiedzialności za te auto podpiszesz przed przejażdżką
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bylo dawno temu juz calosc ladnie wyglada tylko motor wstawic 4.2 z kompresorem i bedzie tez ladnie latac Rozsądek by mi nie pozwolił na takie coś. Po kiego wydać kasę na klekota w B6, części RS4, wepchać to wszystko do ów klekota, a na końcu cieszyć, się, że ma się o wiele droższą imitację RS4 w dieslu niż kupno oryginału i dopieszczenie "pod siebie"? Wiem, wiem, chęć grzebania w autach, pasje, nuda w życiu, ale gówna bata nie ukrecisz. Podejrzewam, że nawet Q tam nie ma, a od zwykłej RS4 nie różni się niczym oprócz lakieru i hamulców. Tylko nie mnie nie zagryźcie ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- Zerknij w pozostałe aukcje. Handlarz - Poziom EXPERT Parking strzeżony z ochroniarzem na pewno ma
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli dobrze pamiętam, to jest tam śrubka przykręcająca ten plastik, porozbieraj ile się da i na czuja Ja użyłem młotka i przecinaka, ale odblokowałem
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wygląda jak wiejski tuning
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mowa o lotce? Na pewno nie, o ile ją w ogóle dostaniesz.
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niech piwem zapije - życzę mu miłego bełta I wygrał zgrzewkę pączków
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kumpel dzisiaj wpierdzielił 18 pączków w 20min
  22. A który klubowicz sprzeda małysza za tak śmieszne pieniądze? Za 18tyś to się kupuje dobrą B5 + wystarczy ma rozrząd i oleje.
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś, gdzie znajdę w PL jakiś zakład od przyciemniania piecowo szyb oprócz firmy "Car-Solar"? Bo akurat tam mają takie ceny, że głowa mała
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do OEM'a tyle czasu, że hej Namiarów nie mam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.