Treść opublikowana przez JawoR36
-
B6 DIVISION
taki c**j, że nie do zajechania. u cwiary i u mnie na prawej lampie jakaś bzdura - zgaśnie i odpali się dopiero po zgaszeniu i odpaleniu auta, a teraz doszła mi jeszcze w lewej lampie dyskoteka. żarniki nowe i pewne. niech c**j zastrzeli te koito. kupię ori valeo, jakby ktoś coś to zapraszam U mnie tylko raz zgasła jak Ty jechaleś za kólkiem moim autem Teraz działa bez zarzutów. Jak coś to mam kpl przetwornic 12 pin valeo. Kaju pewno promieniuje czymś i zakłóca działanie xenonów Tylko czym promieniuje? Głupotą pewnie
-
B6 DIVISION
Aj tam, wyrwać to ja sobie mogę gimbazjalistki na tą Navi, a nie panel.. Panel to musi być na już
-
B6 DIVISION
Jak klubowicz pisze "czasami" to mam wrażenie, że mówi o okresie +/- pół roku
-
B6 DIVISION
Myślałeś na ograniczeniem tego co bierzesz? Jak się dorwę do gmaila i Allegro na kiblu to czasami dłużej nie wychodzę, a awarią tego nazwać nie można Orientuje się ktoś, gdzie dostanę panel (obudowę czarną plastikową) i przyciski do RNS-E? Mam nawigację, mocno nagryzioną wizualnie ..
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś czy na hamulce 320mm z B7 założę 5 ramienne zwykłe felgi z B5 16cali?
- Spot Leszno
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Srebrny Avant na PL, 19felga, gwint, zderzak S4? Wczoraj pod KFC, kogo to
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
W Quattro nie ma żadnego "wieszaka", wieszakiem można tylko przez NIEWIEDZĘ/Pomyłkę nazwać trzy rzeczy : poduszkę pod dyfer, element podtrzymujący na środku wał do karoserii (nie rozłączny element wału) lub tylną łapę aluminiową dyfra.
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
B6/B7 to te same koszta, bo to te same auta
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
Przekładka 6tysięcy, z dożywotnią gwarancją na robotę. W cenie przegląd, nabicie klimy, zbieżność itp. Oczywiście 6tyś to cena z ori częściami. Auto jedno z prostszych do przekładki, gdyż nie ingeruje się w ścianę grodziową, bo jest przystosowana do EU. Osobiście nie mam żadnych problemów z anglikiem po przekładce, jeżdżę takowym na codzień, dodatkowo wszystkie części mam z modelu B7 2006r. Bajkopisarzom na temat usterek, problemami z AC, z zarejestrowaniem, przekładką, z użytkowaniem polecam dalej rozpowszechniać te mongolskie teorie, bo dzięki takim ludziom będę mógł w przyszłości przekładać kolejne angliki i nie bać się o zbyt dużą konkurencję na rynku wtórnym tych aut, no bo przecież te auta są "be" Szukajcie sobie dalej pełnoprawnych europejczyków z kręconymi licznikami, świeżo spawanymi ćwiartkami i silnikami, które można o kant tyłka roztrzaskać [tutaj np 1.6 w B7 czy 2.0 w B6] PS. To już mój drugi anglik i na pewno nie ostatni. Szczerze mówiąc, nie planuję w życiu szukać auta EU.
-
Mannesmann Yato
Gedore w ogóle szło w opcji kompletnych wózków? Bo np na allegro tylko puste.
-
Mannesmann Yato
Gówno prawda Zawsze znajdą jakieś "ale", np nie kompletny zestaw (gdy zgubisz chociaż jedną nasadkę) lub "Nie właściwe użytkowanie". Sprawdzone. Jako ciekawostka, oddałem z Boscha wiertarko-wkrętarkę za ok 900zł na gwarancję, dwa dni przed jej upływem, a po 4 dniach miałem już z powrotem wiertarkę z wymienioną głowicą i akumulatorami. Jednak co firma, to firma. Właśnie planuje spróbować Proxxona, tylko mają dość mały wybór wózków narzędziowych kompletnych.
-
Mannesmann Yato
A coś z normalnych grzechotek? Bo te z Covala czy jako to max pół roku i coś z nimi nie tak, przeskakują pod obciążeniem lub zacinają się. Miałem dwa komplety Yato i dwa Stanleya. Następnie przerzuciłem się na Betę i ta, chodź chodzi już ponad pół roku to irytuje mnie sposób przełącznika, który pod bardzo minimalnym muśnięciem palcem przeskakuje i często przez przypadek zmieniam zapadkę. Nie wiem co za idiota wymyślił ten sposób przełącznika
-
B6 DIVISION
O! Właśnie o to chodziło.. czemu nie działa? Edit: Serwer na którym był plik postanowił go usunąć. Nie ma go ktoś czasem? Edit 2: Uruchomiłem mózg i włala. Akualny link : http://issuu.com/dudumarko/docs/rodzaje_amortyzator_w/1
-
B6 DIVISION
Może tak : Mam kilka zawieszeń typu 1BE/1BV i chciałbym po kropkach ze sprężyn dojść do tego do jakiego silnika i czy avant/sedan to się nada.
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Poducha strzeliła i nie ktoś nie mógł znaleźć w kolor lub kierownica obszyta. Strzelałbym w pierwsze.
-
B6 DIVISION
Józwa nie chwal się ja kojarze... ...nawet jest gdzieś na forum A gdzie gdzie
-
B6 DIVISION
Kojarzy ktoś temat z kropkami na sprężynach i klasach wagowych w B6?
-
Mannesmann Yato
Grzechotki Yato wytrzymywały u mnie ok pół roku, miałem 2 komplety po 400zł i ok 5 kompletów bitów. Grzechotki po pół roku przeskakiwały, a imbusy się łamały. Ogólnie nie polecam, ale za to na gwarancji chętnie wymieniają
-
B6 DIVISION
generalnie potrzebuję tunel podciąć pod kosz 2DIN, kodowanie ogarnę Ja docinałem po centymetrze, z 15razy przykładałem i docinałem, aż doszło do efektu perfect
-
B6 DIVISION
To ta by pasowała w tył? http://allegro.pl/audi-q7-oswietlenie-lampka-4l0947124a-s-line-i4489955913.html
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś czy ta lampka czasem nie podejdzie do A4 B6? http://allegro.pl/audi-a6-c6-lampkaoswietlenie-4l0947111b-s-line-i4487870317.html
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Ulter 90.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Jak Ty to zrobiles? Wyslane tostem z maslem. Felgi załatwiłem, bo leciałem dość wąską drogą, a z przeciwka stara Clijówka. Po jej stronie było poszerzenie drogi o drogę szutrową. Leciałem koło stówki i ten imbecyl zamiast zjechać, widząc, że ja już nie mam gdzie, zmusił mnie żebym przytulił się maksymalnie do prawej strony i spotkał się z korzeniem przy krawędzi drogi. Jakbym miał kamerkę to bym mu nie odpuścił A rura w dziwnych okolicznościach okazała się strzelona na zajutrz tego, jak dałem swojej dziewczynie auto, by pojechała po prowiant. Przypadek? Nie sądzę
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
W dwóch miejscach pęknięta felga + pogięty rant + opona śmietnik Z tyłu "tylko" rant pogięty Do tego pęknięta główna rura turbo + poboczna + naprawa pod Borowianką Taki mały bilans mojego szczęścia na OEM+