Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taki c**j, że nie do zajechania. u cwiary i u mnie na prawej lampie jakaś bzdura - zgaśnie i odpali się dopiero po zgaszeniu i odpaleniu auta, a teraz doszła mi jeszcze w lewej lampie dyskoteka. żarniki nowe i pewne. niech c**j zastrzeli te koito. kupię ori valeo, jakby ktoś coś to zapraszam U mnie tylko raz zgasła jak Ty jechaleś za kólkiem moim autem Teraz działa bez zarzutów. Jak coś to mam kpl przetwornic 12 pin valeo. Kaju pewno promieniuje czymś i zakłóca działanie xenonów Tylko czym promieniuje? Głupotą pewnie
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aj tam, wyrwać to ja sobie mogę gimbazjalistki na tą Navi, a nie panel.. Panel to musi być na już
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak klubowicz pisze "czasami" to mam wrażenie, że mówi o okresie +/- pół roku
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślałeś na ograniczeniem tego co bierzesz? Jak się dorwę do gmaila i Allegro na kiblu to czasami dłużej nie wychodzę, a awarią tego nazwać nie można Orientuje się ktoś, gdzie dostanę panel (obudowę czarną plastikową) i przyciski do RNS-E? Mam nawigację, mocno nagryzioną wizualnie ..
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś czy na hamulce 320mm z B7 założę 5 ramienne zwykłe felgi z B5 16cali?
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja oglądałem
  7. Srebrny Avant na PL, 19felga, gwint, zderzak S4? Wczoraj pod KFC, kogo to
  8. W Quattro nie ma żadnego "wieszaka", wieszakiem można tylko przez NIEWIEDZĘ/Pomyłkę nazwać trzy rzeczy : poduszkę pod dyfer, element podtrzymujący na środku wał do karoserii (nie rozłączny element wału) lub tylną łapę aluminiową dyfra.
  9. B6/B7 to te same koszta, bo to te same auta
  10. Przekładka 6tysięcy, z dożywotnią gwarancją na robotę. W cenie przegląd, nabicie klimy, zbieżność itp. Oczywiście 6tyś to cena z ori częściami. Auto jedno z prostszych do przekładki, gdyż nie ingeruje się w ścianę grodziową, bo jest przystosowana do EU. Osobiście nie mam żadnych problemów z anglikiem po przekładce, jeżdżę takowym na codzień, dodatkowo wszystkie części mam z modelu B7 2006r. Bajkopisarzom na temat usterek, problemami z AC, z zarejestrowaniem, przekładką, z użytkowaniem polecam dalej rozpowszechniać te mongolskie teorie, bo dzięki takim ludziom będę mógł w przyszłości przekładać kolejne angliki i nie bać się o zbyt dużą konkurencję na rynku wtórnym tych aut, no bo przecież te auta są "be" Szukajcie sobie dalej pełnoprawnych europejczyków z kręconymi licznikami, świeżo spawanymi ćwiartkami i silnikami, które można o kant tyłka roztrzaskać [tutaj np 1.6 w B7 czy 2.0 w B6] PS. To już mój drugi anglik i na pewno nie ostatni. Szczerze mówiąc, nie planuję w życiu szukać auta EU.
  11. Gedore w ogóle szło w opcji kompletnych wózków? Bo np na allegro tylko puste.
  12. Gówno prawda Zawsze znajdą jakieś "ale", np nie kompletny zestaw (gdy zgubisz chociaż jedną nasadkę) lub "Nie właściwe użytkowanie". Sprawdzone. Jako ciekawostka, oddałem z Boscha wiertarko-wkrętarkę za ok 900zł na gwarancję, dwa dni przed jej upływem, a po 4 dniach miałem już z powrotem wiertarkę z wymienioną głowicą i akumulatorami. Jednak co firma, to firma. Właśnie planuje spróbować Proxxona, tylko mają dość mały wybór wózków narzędziowych kompletnych.
  13. A coś z normalnych grzechotek? Bo te z Covala czy jako to max pół roku i coś z nimi nie tak, przeskakują pod obciążeniem lub zacinają się. Miałem dwa komplety Yato i dwa Stanleya. Następnie przerzuciłem się na Betę i ta, chodź chodzi już ponad pół roku to irytuje mnie sposób przełącznika, który pod bardzo minimalnym muśnięciem palcem przeskakuje i często przez przypadek zmieniam zapadkę. Nie wiem co za idiota wymyślił ten sposób przełącznika
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O! Właśnie o to chodziło.. czemu nie działa? Edit: Serwer na którym był plik postanowił go usunąć. Nie ma go ktoś czasem? Edit 2: Uruchomiłem mózg i włala. Akualny link : http://issuu.com/dudumarko/docs/rodzaje_amortyzator_w/1
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może tak : Mam kilka zawieszeń typu 1BE/1BV i chciałbym po kropkach ze sprężyn dojść do tego do jakiego silnika i czy avant/sedan to się nada.
  16. Poducha strzeliła i nie ktoś nie mógł znaleźć w kolor lub kierownica obszyta. Strzelałbym w pierwsze.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józwa nie chwal się ja kojarze... ...nawet jest gdzieś na forum A gdzie gdzie
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kojarzy ktoś temat z kropkami na sprężynach i klasach wagowych w B6?
  19. Grzechotki Yato wytrzymywały u mnie ok pół roku, miałem 2 komplety po 400zł i ok 5 kompletów bitów. Grzechotki po pół roku przeskakiwały, a imbusy się łamały. Ogólnie nie polecam, ale za to na gwarancji chętnie wymieniają
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    generalnie potrzebuję tunel podciąć pod kosz 2DIN, kodowanie ogarnę Ja docinałem po centymetrze, z 15razy przykładałem i docinałem, aż doszło do efektu perfect
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To ta by pasowała w tył? http://allegro.pl/audi-q7-oswietlenie-lampka-4l0947124a-s-line-i4489955913.html
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś czy ta lampka czasem nie podejdzie do A4 B6? http://allegro.pl/audi-a6-c6-lampkaoswietlenie-4l0947111b-s-line-i4487870317.html
  23. Jak Ty to zrobiles? Wyslane tostem z maslem. Felgi załatwiłem, bo leciałem dość wąską drogą, a z przeciwka stara Clijówka. Po jej stronie było poszerzenie drogi o drogę szutrową. Leciałem koło stówki i ten imbecyl zamiast zjechać, widząc, że ja już nie mam gdzie, zmusił mnie żebym przytulił się maksymalnie do prawej strony i spotkał się z korzeniem przy krawędzi drogi. Jakbym miał kamerkę to bym mu nie odpuścił A rura w dziwnych okolicznościach okazała się strzelona na zajutrz tego, jak dałem swojej dziewczynie auto, by pojechała po prowiant. Przypadek? Nie sądzę
  24. W dwóch miejscach pęknięta felga + pogięty rant + opona śmietnik Z tyłu "tylko" rant pogięty Do tego pęknięta główna rura turbo + poboczna + naprawa pod Borowianką Taki mały bilans mojego szczęścia na OEM+

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.