Treść opublikowana przez JawoR36
-
B8 TrOOOOp
Jak witac, auto za taka kase nie ma grzanych lusterek. Jak to naprawic?
-
B8 TrOOOOp
Zawsze mogę mu pojedynczo kompletami podsyłać, wsio ryba, zima idzie, może się akurat będzie nudzić ;-) Swoją drogą, orientuje się ktoś jak w B8 LIFT, włącza się grzane lusterka? Masakra jakaś, jak w B5 skopali sprawę i lustra się wypalały, to w B6 poprawili, a grzanie wstawili wraz z tylną szybą i też musiałem główkować jak to ustrojstwo włączyć, a teraz w B8 dowalili przełącznik tego typu (zdjęcie z googla, przykładowe, z manuala od wrclaguna) : czyli zamiast ikonki grzania jest tylko "kreska" i także nie mam pojęcia jak one działają. Ja je w ogóle mam podgrzewane?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Kto to? Edit : Koleś nazywa się "Przedza", przynajmniej tak wuja google mówi. Miałeś z nim jakąś styczność? Ew nr tel po przedzwonię i podjadę, bo niby gdzieś tam koło Ciebie działa. Nie wiem co on tam przywraca, ale mam wrażenie, że o to mi chodziło Aaa no może, nie wiem jak go tam piszą Mam numer tel: 880 448 859 Powiedz, że numer masz od kumpla z ZG i tyle jakby się pytał ;-) To jak już taki obeznany jesteś to może wiesz gdzie można pomalować felgi w jakieś przyzwoitej cenie? Tak z 15kompletów?
-
B8 TrOOOOp
Też się zastanawiałem, skończyło się na 16. Kurde no chyba też tak się skończy u mnie. Albo chociaż 17... Możesz powiedzieć jakie 16tki kupiłeś? Jaki wzór i rozmiar opon, et i szerokosc felgi? Felg się u mnie nie kupuje Opony niestety muszę kupić, bo angole zimówki muszą na zamówienie ściągać, bo nikt na tym nie jeździ U mnie leży ok 6-8 kompletów z A4 B8/A6 C7 (http://allegro.pl/felgi-audi-a4-b8-a6-c7-16-cali-5x112-4g0601025-ori-i6392065567.html) wsio na sprzedaż, wybiorę sobie jeden dla siebie + kupię Micheliny Alpin 5 225/60/16 (jak ori wychodziło) lub 205/55/16 jak Michelin proponuje.
-
DEPO -> bixenon ?
Odradzam, DEPO ma nawet klosze kiepskiej jakości, żółkną strasznie.
-
B8 TrOOOOp
Też się zastanawiałem, skończyło się na 16.
-
B8 TrOOOOp
Kto to? Edit : Koleś nazywa się "Przedza", przynajmniej tak wuja google mówi. Miałeś z nim jakąś styczność? Ew nr tel po przedzwonię i podjadę, bo niby gdzieś tam koło Ciebie działa. Nie wiem co on tam przywraca, ale mam wrażenie, że o to mi chodziło
-
B8 TrOOOOp
Orientuje się ktoś czy w ogóle i ewentualnie kto mógłby zregenerować ranty w felgach typu rotor? Posiadam ori 19, w których jakiś niepełnospryciarz miał ryskę na rancie, więc ten fragment przepolerował do gołego alu, co przy oryginalnym rancie (matowy) wygląda szpetnie. Mam takie coś wyczynione w 3 lub 4 miejscach.
-
B8 TrOOOOp
Niektórym to się w życiu nudzi
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Z racji małej ilości czasu do pochwalenia się furą, zacznę od krótkiego opisu i trzech zdjęć, reszta w późniejszym terminie B8, 2xS-Line, Q, 177KM, 12r, B&O, Elek klapa, Radar, Bix, Daytona Gray, 19'', 2xPDC, Czerń, Basic itp. A więc, po przygodach z B6 i B7 oczywiście przyszedł czas nowy samochód, poszukiwania zaczęły się od B7 3.0TDI, przez golasa B8 przedlift, aż do B8 lifta ? Pierwszym egzemplarzem który miałem okazję oglądać był lift, ulepiec 1/3 S-line z oryginalnym lakierem tylko na drzwiach PT, ale za to miał 3.0 i największy atut jaki Audi może być - kolor - czerwony Odpuściłem i skończyłem na tym paździochu poniżej A więc jest to A4 B8 2012 rok, 2.0TDI 177KM z jedynym, oczywistym napędem Quattro. Przelot przy zakupie ok 160tyś km. Z wyposażenia pakiet S-Line zewnątrz pakiet S-line wewnątrz pakiet czerń - Black Edition Bang&Olufsen Bixenon Elektryczna tylna klapa Aktywny tempomat Asystent awaryjnego hamowania Asystent pasa ruch Pakiet LED Grzane stołki PDC przód + tył + wizualizacja 3G Basic Kierownica ścięta Felgi 19 Rotor Lakier Daytona Grey Czujnik deszczu Multifunkcja Bluetooth itp o których zapomniałem. Plany : Podwójny wydech + dokładka S-line + końcówki 100mm [ZROBIONE] Lusterka S4 Lift + składanie [ZROBIONE] Moduł zamykania klapy z kluczyka [ZROBIONE] Program na 215KM [ZROBIONE] 218KM Większe hamulce (chyba S4) [ZROBIONE] Przód 4'ro tłok Q5 Brembo + tył S4 Felga na przyszły sezon 20'' [ZROBIONE] 20'' C7 + OPONY SC6 Nakładki pedałów Przyciemnić szyby piecowo przód + tył folia Zrobione od momentu zakupu Lipiec : Położona powłoka kwarc + polerka całego auta Lipiec : Kompletny rozrząd w VAG Serwis Test zegarów Temp oleju + lap timer Zmiana loga powitalnego na RS - wieś tańczy i śpiewa Siatka bagażnika Dołożenie koła zapasowego zamiast zestawu naprawczego Lusterka z S5, składane, fotochrom Dołożenie wewnętrznego lustra fotochrom Asystent świateł drogowych Zamykana klapa z kluczyka Dysze spyskiwaczy mgiełkowe od A4 B9 Zdjęcia póki co, większość z aukcji. Nowe heble : 345mm Brembo przód + 300mm tył S4, oczywiście u DEV'a. A tutaj już z lustrami S4. A tu przymiarka hebli od Q5 z felgą 17calową. Ledwo, bo ledwo ale się mieści 11.07.17 Wpadły nowe koła od C7 20 cali + nowe opony SportContact 6 255/30 Trzeba tylko znaleźć chwile by je założyć Listopad
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
Miazga
-
[AEB] A4 B5 1.8T QUATTROOOO [-40mm] 17" L5ZT
Jeżeli już, to AJL jest klonem AEB, a nie na odwrót ;-)
-
B6 DIVISION
Jaki tam procent dają banki na auta?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Czyli nie ma szans na 345/330? Bida. A jaka felga musiałaby być by weszło 345/330? 17?
-
B8 TrOOOOp
Orientuje się ktoś tak na szybko jakie hamulce siedzą w 12r 2.0TDI Q? Wielkość tarczy przód / tył i ew jakie max hamulce wejdą w felgę 16 cali (zima :/)
-
OSŁONY NADKOLA
Bierz lepiej ori używki. Nie będę robił autoreklamy, ale ogólnie ori to ori, a nie chiński plastik który nadaje się na kubki Danonków, a nie na nadkola. Zapłacisz tyle samo za używkę dobrą, co nowe chińskie.
-
B6 DIVISION
i dodam, że nawet ALT tego nie zmienia ALT zmienia wszystko Dziwne że Audi nie zarządziło przymusowej utylizacji tych silników w ramach akcji serwisowej A B7 z np 1.8T Quattro, w dobrym stanie, na spasie 30-40tyś Tyle co golas w B8.
-
B6 DIVISION
Podaj więcej info o samochodzie, w szczególności kod skrzyni oraz z którego roku modelowego pochodzi auto (10-ty znak VIN), coś innego się dopasuje Podzwoniłem już po ASO, podałem im VIN i okazało się, że ta łapa występuje tylko jako komplet z poduszką i śrubą, więc numer samej łapy w kwestii sprzedaży nic im nie mówiło. Podali mi nr całego "zestawu", więc już wszystko jasne 330zł/DE, 430zł/PL, taka ciekawostka. Ale dzięki za chęci
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś, ile kosztuje łapa skrzyni 2.0TDI Quattro z nr 8E0 399 115 AK? Nawet wuja google się wyłożył, wyświetla tylko jeden wynik Phi, nawet w aso nie wiedzą o co chodzi
-
B6 DIVISION
Jak już bym miał zmienić Audi na inną markę, to nie dawno wypuścili kandydata Oczywiście też ma napęd na cztery łapki 2.0 Diesel, 235KM AWD. Wkońcu poprawili ochydne wnętrza w Szwedzie.
-
B8 TrOOOOp
Taa.. dziura widoczna tylko dla osób które wiedzą że tam jest i dwa, tylko wtedy kiedy położą się na ziemi Ja się po miesiącu dopiero kapnąłem, że mam dziurę w zderzaku.
-
B8 TrOOOOp
Kijowato. Dobre B7 lub biedaśne, zajechane B8 50k byś musiał mieć na przedlifta.
-
B8 TrOOOOp
Mam dość dolewania oleju w B6 także albo kupię diesla albo benę która oleju nie bierze Kurcze przeglądam różne auta ale tylko w B8 się widze 2.0TDI np 177 lub 190 + chip lub 3.0TDI (ale tylko zadbane z niekręconym przebiegiem, bo jak kupisz szmelc to pakiet startowy cię zabije) i będziesz zadowolony. 3.2 spierdzielili po całości.Lukasz ale to polifty. Nie chce wydać 70k na auto. Rozum mówi kup octavie...Tapnięte z SGS5 Rozum? Z nim się nie gada jak się auto kupuje, ciągle miesza. Pomyślałem kupię A4 B7 3.0TDI, była forumowa na sprzedaż, coś koło 30 tyś. A rozum na to : No gdzie B7 za 30, skoro B8 zaczyna się od 40. Ciągnąc dalej na co komu golas w przedliftowej B8, skoro od 50 są już golasy w lifcie.. No ale co ja się będę golasem woził? SLine wew + zew musi być, bo szkoda później dokładać, no i klekot 2.0. Z 50 robi się 70-80.. Robi się fajnie, ale szkoda nie dorzucić jeszcze trochę do Quattro, Banga itp. I tak z B7 rozum kazał kupić B8, za którą cenowo miałbym C7 O C7 też rozum wspomniał, ale się opamiętał, że mój ryj nie pasuje do A6 I tak można w kółko przy każdym aucie rozmyślać i dokładać, a później żywić się gruzem, a w niedzielę chlebem z solą Ja szczerze mówiąc jako alternatywę dla Audi dopuszczałem jeszcze Volvo, ale fakt, że są tam silniki Forda nie dopuścił do głębszych rozmyślań nad tą marką, przynajmniej na razie, bo jak zobaczyłem na targach nowe S90 i XC90 to pomyślałem, że Audi zrzucę z jakieś dużej skarpy, wezmę kredyt na 30 lat i wyjadę którymś stamtąd A do jakiej kwoty w ogóle myślisz?