Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W Polsce nie do wyegzekwowania. W Niemczech pewno ścigną na swój sposób, bo auto ze starym softem nie spełnia wymogów Euro 5
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Także wpisałem swój i jestem zakwalifikowany, lecz na żadną zmianę softu na "eko-afera-soft" się nie wybieram
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolego olej to co serwis to leje inny. Ja serwisuję cały czas w ASO i przy ostatniej wymianie lali Castrola a teraz zalali mi Shela bo stwierdzili że centrala zaleciła im teraz zmianę na Shela. Także jeśli chcesz wiedzieć co miałeś zalane to musisz pidjechać do ASO i w historii serwisu powinno być napisane jaka marka oleju. Podepnę się pod pytanie, a co gdyby zamiast tych longlifów (według książki od poczatku do końca lany Castrol Longlife 5W30) zalać normalnego Motula Specific 5W30 i wymiany co 10tyś? Średnio wierzę tym olejom, co to niby na 30tyś są lane, a Castrol do mnie nie przemawia. 2.0TDI 177KM
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Dajcie znaka jak się pojawi jakaś opcja spotu ;-)
  5. A numery siatki z bagażnika masz może ? To jest ori od B8?
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre pokrętło 1/2 cala (120-200zl), ok 60-80cm długości, do tego nasadka np Gedory i klucz prawnukom zostawisz, ba większość pokręteł jest na dożywotniej gwarancji, a z racji uniwersalności nada się też do np wahaczy czy odkręcania śruby od piast. No chyba, że szukasz klucza typowo w bagażnik, to nie wiem czemu nie chcesz ori klucza, żadnego jeszcze nie złamałem.
  7. 2008 To jeśli dobrze liczę.. to powinno mieć to ryj przedliftowy
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zupełnie inne głośniki. U mnie zwykłe, nie Bose, od cabrio dosłownie "latają".
  9. Ta, nawet znak tam postawili, ze tylko dla 4x4
  10. Dzisiaj w Zakopanym słoneczko cały dzień. Nie padał śnieg.
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Pytam, bo już myślałem, że się rzucili na angola.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Papiery stały na Ciebie? Ukradli Anglika czy już przerobionego?
  13. Phi, mnie tam zima nie straszna, muszę jechać kabrioletem
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nowka w AsoWysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka A numer tych kratek, ew cenę gdzieś znajdę w necie?
  15. Ta strone z lista i wplatami ktos aktualizuje? Chcialbym juz walizki pakowac a tu dalej tylko rezerwacja widnieje
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś gdzie dostanę kratkę MS Design boczną? Nówka lub używka.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci Wysłać wszystko idzie, ale ja już raz zapłaciłem karę 170zł w DPD za przepierdzielony gabaryt za wydech podwójny wysłany w całości, chociaż był zaznaczony jako gabaryt.
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zapomnij, jeśli już znajdziesz kuriera to możesz wartością wydechu pokryć wysyłkę. Przetnijcie go na prostych fragmentach, na trzy części, tak, by później wystarczyło tylko obejmami skręcić.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W większości używanych zderzaków przed pomalowaniem trzeba coś "pokleić" (a raczej pospawać) albo nadspawać plastiku by nie walić szpachli. A patrząc na to ze strony ekonomicznej, to taki zderzak, po dołożeniu kratek (500), dokładki (300), halo (100), sprysków (200-300) wychodzi 1300zł, gdzie osobiście s-line pod spryski (bez pdc) przez ostatni rok taniej niż 2000zł nie musiałem sprzedawać, a idealne nie były. Więc weź sobie na poprawkę, że te pospawanie kilku uszczerbków za max 50zł to nie taka tragedia. I jeszcze trzeba go pomalować, nosz tragedia, że s-line, pod spryski i pdc jeszcze nie jest w kolor. Problem jest ze zwykłymi częściami w kolor, bo mają po 15 lat (już) a co dopiero takie rarytasy.
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Patrzcie jakie ulepce http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-b7-wnetrze-fotele-kanapa-recaro-i6001116638.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro#thumb/8
  21. Wydaje mi się ze chodzi bardziej o tą górkę pomiędzy rondem a kwaterą ja tam jeździłem cały rok na zimówkach- problemu nie było z niczym To w UK w ogóle mają zimówki?
  22. Pilnuj na Bukowinie, bo przyjadę z złomem po nią
  23. Wszedłem w temat i tak sobie myślę.. gdzieś ja już tego kotleta widziałem
  24. Ile Ci to łyka ropy? Sprawdzałeś może ilość KM po modach?
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie bronię złodziei, bo tym, bo udowodnieniu winy kazałbym ręce upierdzielić. Przyczepiłem się tylko teorii o monopolu na handel częściami. Części owszem, w ASO są, ale ile jest takich, które już nie są dostępne (Mogę sypać przykładami godzinami) lub które kosztują krocie? Np Blok silnika, głowica, turbosprężarka, sprężarka klimy, fotele skórzane. Podejrzewam, że tymi pięcioma częściami przewyższyłem wartość Twojej A4, ale skoro tak lubisz ASO Ps. Nie posiadanie AutoCasco na auto powyżej 20-30tyś to głupota. Szczególnie, jeśli ta kasa jest istotnym elementem w budżecie rodziny. Znam ludzi, którzy pracowali miesiącami, kupili auto za wszystko czego się dorobili, nie ubezpieczyli, a po miesiącu musiał wykupić bilet PKS bo samochód zwinęli a casco nie było. Teraz płacz i znowu rok czasu zapierdzielania w niemcowni na pieczarkach. I nie mówię tu tylko o kradzieży, ale o powodziach, pożarach, złamanych drzewach, wypadkach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.