Treść opublikowana przez JawoR36
-
B8 TrOOOOp
W Polsce nie do wyegzekwowania. W Niemczech pewno ścigną na swój sposób, bo auto ze starym softem nie spełnia wymogów Euro 5
-
B8 TrOOOOp
Także wpisałem swój i jestem zakwalifikowany, lecz na żadną zmianę softu na "eko-afera-soft" się nie wybieram
-
B8 TrOOOOp
Kolego olej to co serwis to leje inny. Ja serwisuję cały czas w ASO i przy ostatniej wymianie lali Castrola a teraz zalali mi Shela bo stwierdzili że centrala zaleciła im teraz zmianę na Shela. Także jeśli chcesz wiedzieć co miałeś zalane to musisz pidjechać do ASO i w historii serwisu powinno być napisane jaka marka oleju. Podepnę się pod pytanie, a co gdyby zamiast tych longlifów (według książki od poczatku do końca lany Castrol Longlife 5W30) zalać normalnego Motula Specific 5W30 i wymiany co 10tyś? Średnio wierzę tym olejom, co to niby na 30tyś są lane, a Castrol do mnie nie przemawia. 2.0TDI 177KM
-
Spocik Lubuski :)
Dajcie znaka jak się pojawi jakaś opcja spotu ;-)
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
A numery siatki z bagażnika masz może ? To jest ori od B8?
-
B6 DIVISION
Dobre pokrętło 1/2 cala (120-200zl), ok 60-80cm długości, do tego nasadka np Gedory i klucz prawnukom zostawisz, ba większość pokręteł jest na dożywotniej gwarancji, a z racji uniwersalności nada się też do np wahaczy czy odkręcania śruby od piast. No chyba, że szukasz klucza typowo w bagażnik, to nie wiem czemu nie chcesz ori klucza, żadnego jeszcze nie złamałem.
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
2008 To jeśli dobrze liczę.. to powinno mieć to ryj przedliftowy
-
B6 DIVISION
Zupełnie inne głośniki. U mnie zwykłe, nie Bose, od cabrio dosłownie "latają".
-
Bukowina '16 - Hot-Line
Ta, nawet znak tam postawili, ze tylko dla 4x4
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Dzisiaj w Zakopanym słoneczko cały dzień. Nie padał śnieg.
-
Skradzione
Pytam, bo już myślałem, że się rzucili na angola.
-
Skradzione
Papiery stały na Ciebie? Ukradli Anglika czy już przerobionego?
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Phi, mnie tam zima nie straszna, muszę jechać kabrioletem
-
B6 DIVISION
Nowka w AsoWysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka A numer tych kratek, ew cenę gdzieś znajdę w necie?
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Ta strone z lista i wplatami ktos aktualizuje? Chcialbym juz walizki pakowac a tu dalej tylko rezerwacja widnieje
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś gdzie dostanę kratkę MS Design boczną? Nówka lub używka.
-
B6 DIVISION
Wysyłać nie ale kupiłem i otrzymałem w calosci Wysłać wszystko idzie, ale ja już raz zapłaciłem karę 170zł w DPD za przepierdzielony gabaryt za wydech podwójny wysłany w całości, chociaż był zaznaczony jako gabaryt.
-
B6 DIVISION
Zapomnij, jeśli już znajdziesz kuriera to możesz wartością wydechu pokryć wysyłkę. Przetnijcie go na prostych fragmentach, na trzy części, tak, by później wystarczyło tylko obejmami skręcić.
-
B6 DIVISION
W większości używanych zderzaków przed pomalowaniem trzeba coś "pokleić" (a raczej pospawać) albo nadspawać plastiku by nie walić szpachli. A patrząc na to ze strony ekonomicznej, to taki zderzak, po dołożeniu kratek (500), dokładki (300), halo (100), sprysków (200-300) wychodzi 1300zł, gdzie osobiście s-line pod spryski (bez pdc) przez ostatni rok taniej niż 2000zł nie musiałem sprzedawać, a idealne nie były. Więc weź sobie na poprawkę, że te pospawanie kilku uszczerbków za max 50zł to nie taka tragedia. I jeszcze trzeba go pomalować, nosz tragedia, że s-line, pod spryski i pdc jeszcze nie jest w kolor. Problem jest ze zwykłymi częściami w kolor, bo mają po 15 lat (już) a co dopiero takie rarytasy.
-
B6 DIVISION
Patrzcie jakie ulepce http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-b7-wnetrze-fotele-kanapa-recaro-i6001116638.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro#thumb/8
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Wydaje mi się ze chodzi bardziej o tą górkę pomiędzy rondem a kwaterą ja tam jeździłem cały rok na zimówkach- problemu nie było z niczym To w UK w ogóle mają zimówki?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Pilnuj na Bukowinie, bo przyjadę z złomem po nią
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Wszedłem w temat i tak sobie myślę.. gdzieś ja już tego kotleta widziałem
-
A4 Allroada B8 3.0TDI M/T by Paolo
Ile Ci to łyka ropy? Sprawdzałeś może ilość KM po modach?
-
Skradzione
Nie bronię złodziei, bo tym, bo udowodnieniu winy kazałbym ręce upierdzielić. Przyczepiłem się tylko teorii o monopolu na handel częściami. Części owszem, w ASO są, ale ile jest takich, które już nie są dostępne (Mogę sypać przykładami godzinami) lub które kosztują krocie? Np Blok silnika, głowica, turbosprężarka, sprężarka klimy, fotele skórzane. Podejrzewam, że tymi pięcioma częściami przewyższyłem wartość Twojej A4, ale skoro tak lubisz ASO Ps. Nie posiadanie AutoCasco na auto powyżej 20-30tyś to głupota. Szczególnie, jeśli ta kasa jest istotnym elementem w budżecie rodziny. Znam ludzi, którzy pracowali miesiącami, kupili auto za wszystko czego się dorobili, nie ubezpieczyli, a po miesiącu musiał wykupić bilet PKS bo samochód zwinęli a casco nie było. Teraz płacz i znowu rok czasu zapierdzielania w niemcowni na pieczarkach. I nie mówię tu tylko o kradzieży, ale o powodziach, pożarach, złamanych drzewach, wypadkach.