Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    Poważnie uważasz, że wstawienie do BFB wtrysków z BEX, zmienića softu i będzie lepiej niż na 2xcooler, wtryski, K03S w BEX'ie? ECU też się oczywiście różni. Tarcza sprzęgła jest na sprężynach. Aa.. i jeszcze jedno, o którym wszyscy zapomnieli : BEX ma 6 biegów. Moim zdaniem nie ma sensu zmieniać silnika na BEX, lecz dorzucić sam osprzęt. Owszem, jest tam jakaś różnica w szerokości kanałów, ale nie sądzę, żeby to była jakaś kolosalna różnica. Wszyscy, którzy pomyśleli w ten sposób płakali jak dzieci płacząc za słupki do turbo po 2,5-3tyś zł. Ps. Czujnik nie kosztuje 5zł, a 80zł w używce. Problem z ciśnieniem to standard. 1. Przybrudzony smok 2. Wytarte panewki 3. Słaba pompa. Innych opcji nie ma. Sanki w dół i najpierw smok.Tak to jest jak się zmienia olej bez płukania silnika czy zaglądania do miski.
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    W sumie ja też.
  3. Recaro w elektryce, czerwone pasy, RNS-E, czarny sufit, lustra S4 i inne ecie pecie
  4. A znajdzie się ktoś z okolic Poznań - Leszno - Wrocław, kto by umiał wyłączyć tą sondę? Oczywiście odpłatnie.
  5. Półka elektryczna z roletą to koszt ok 400zł. Nie skromnie się chwaląc posiadam dwie takowe na sprzedaż, jasna oraz czarna. Pojawią się za jakiś czas na allegro. Jeśli naruszam regulamin wspominając o tym w tym dziale, proszę usunąć posta. PS. Do rolety przydałby się jeszcze przycisk do zamykania/otwierania, o którym nie widzę, żeby w temacie była mowa.
  6. A jak można wyłączyć tą drugą sondę na amen?
  7. Czy jest tu ktoś, kto mógłby potwierdzić, że faktycznie emulator sondy drugiej się sprawdza i błędów nie sypie?
  8. Drzwi po 300 zł sztuka = 600zł Słupek - 200-300zł Wstawienie słupka (nie wiem co Ty chcesz tam prostować) - 500 Malowanie drzwi i słupka do 1000zł Wycena na podstawie cen z moich okolic, wiadomo, w Warszawie czy Wrocławiu, jak sobie krzykną cenę za słupek 500, za wstawienie 1,5tyś to będzie miało to istotny wpływ na cenę. U mnie jakbym sobie sam rozebrał środek do wstawienia, to i za 300zł by mi mechanik to wstawił i od razu zaznaczam - nie mówię tu o partactwie.
  9. Musiałbyś wyciąć małe otwory w tym "kartonie" od wewnętrznej strony sufitku, nie ruszając materiału, tak, by dioda nie wystawała na zewnątrz sufitku a świeciła tylko poświatą zza materiału.
  10. Myślę nad tym modem od roku czasu ale chęci brak. W Bentleyu jest to w seryjnej produkcji.
  11. Nie żebym się wpierdzielał w dyskusję nie na temat powyżej, ale moim zdaniem, jak kończy Ci się dwumas w AJL to kupuje się za 200zł używane kompletne sprzęgło od 1.8T i jedzie się dalej. W swojej byłej wymieniałem 2 razy kompletne sprzęgło w ciągu 1,5roku, zaraz po kupnie samochodu, gaz w podłogę, sprzęgło puścić i dwumas na równe 3 kawałeczki się rozleciał. Ktoś sobie wcześniej jeździł na końcówce tarczy. Jak katujesz furę, to co pół roku następny komplet, ale jak jeździsz normalnie to szybciej niż 2-3 lata go nie zajedziesz. Mowa oczywiście o sprawnym dwumasie kupionym. Szkoda ładować kasy w nowe sprzęgła za +1,5tyś.
  12. Podziękował
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No Proszę Cię.. tak delikatnie skrzywiłeś
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a gdzie czujniki z tyłu ? jak ma z przodu to powinien mieć z tyłu , dobrze mówię ? a tak to koło ma paskudne Nie koniecznie, mam anglika tylko z przednimi czujnikami ;-) Edit 1 : Bardziej mnie zastanawia jak to jest, że posiada S-line wewnętrzny, a ma zwykłe czarne plastikowe listwy zamiast 7N6 alu Edit 2 : Pikowana skóra na kierze i gałce..? Edit 3 : Logo na kierze S-Line? A miałem coś mieć?
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Muszę zerknąć na magazyn, mam tam ze 20szt takich pomp i odczuwam wrażenie, że któraś tam miała takowe oznaczenie jak potrzebujesz
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka, kupiłem przednie hamulce od A6 C6 3.0, 345mm x 30 tarcza, zacisk jak S4 B6. Między hamulcami z S4 różnią się tylko osadzeniem tarczy. Przypasuje to do zwykłej B6?
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Negocjujemy się teraz kto co taniej kupił?
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podoba mi się S4 ale oceniam co wyjdzie korzystniej cenowo. Do s-line widzę większą dostępność części używanych jeżeli bym kupił golasa. A do S4 ani kratek ani halogenów w używce nie widać. Rozwiążę Ci problem : Kup zderzak S-Line kompletny i z głowy, kompletny ok 1300 na allegro. Gorzej ze zderzakiem do S4, bo do S4 ogólnie mało części, ale nie dziwota, skoro w Niemczech trzymają cholernie cenę, a w Anglii jak już się dostanie to w cenie sprawnej EU.Wertuje allegro i nic nie ma w takiej cenie. Jak masz to podrzuć linka do zderzaka s-line ze spryskami za 1300:) dojście do S4 mam ale za 1600 i niekompletny, bez kratki środkowej i bocznej. Ze spryskami S-line kosztuje więcej po od 1500-1900zł. Osobiście sprzedałem za 2000zł, a co do zderzaka za 1600zł, to przestań wertować już tak te allegro i zapraszam go w końcu odebrać kolego
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podoba mi się S4 ale oceniam co wyjdzie korzystniej cenowo. Do s-line widzę większą dostępność części używanych jeżeli bym kupił golasa. A do S4 ani kratek ani halogenów w używce nie widać. Rozwiążę Ci problem : Kup zderzak S-Line kompletny i z głowy, kompletny ok 1300 na allegro. Gorzej ze zderzakiem do S4, bo do S4 ogólnie mało części, ale nie dziwota, skoro w Niemczech trzymają cholernie cenę, a w Anglii jak już się dostanie to w cenie sprawnej EU.
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To szukasz S4 czy sline bo jest różnica
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ceny po negocjujemy w towarzystwie Jacka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.