Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ja mam
  2. Musiałbym miec twój charakter, to nie ja kupiłem b6 w avancie
  3. Jeśli dobrze zrozumiałem, "gnojem" nazywasz wszystkich sprzedawców na allegro.. więc poprawię trochę. Prywatny sprzedawca nie daje(nie ma obowiązku) żadnej "rozruchowej", towar jest sprawny lub nie sprawny i wtedy się go zwraca, muszę tylko sprawdzić ile ma się czasu "na obudzenie się, że coś jest nie tak" z towarem. Można jedynie dochodzić na drodze sprzedawca-kupiec praw wynikających ze sprzedaży, typu rękojma. Sprzedawca firmowy ma obowiązek przyjąć zwrot w ciągu 10dni bez podania przyczyny, jeśli sprzedaż nastąpiła drogą internetową, w reszcie przypadków także brak gwarancji itp jeśli mowa o rzeczach używanych. Obowiązuje tylko ów rękojmia. Oczywiście, często gęsto daje się rozruchowe celem uwiarygodnienia sprawności sprzętu, ale wtedy warto czytać warunki takich umów i mieć to pisemnie potwierdzone, o ile takowe są, bo jeśli nie, to taką gwarancją można się podetrzeć, gdyż sprzedawca najczęściej zacznie się wykręcać od uznania gwarancji rozruchowej. A co do samych reklamacji, cytat z forum prawnego: Więc myślenie typu zepsute = oddawaj kasę jest myśleniem błędnym, bo trzeba wyjść z założenia, że gdy towar jest uszkodzony, należy zapewnić kupującemu taki sam towar pozbawiony wad, a najczęściej jest tak, że kupujący w takiej sytuacji dochodzi do wniosku "Eee.. u sąsiada widziałem już lepsze, to te mu oddam, a kupię tamte". Także sytuacja powyższa z radiem, z prawnej strony powinna wyglądać tak : Kupujący odsyła do sprzedawcy radio (na swój koszt, to też jest uregulowane prawnie), następnie sprzedawca uznaje wadę lub nie (o ile ma podstawy do myślenia, że radio zostało uszkodzone przez użytkownika, w tym przypadku nie ma, bo radio nie było np plombowane, znaczone itp), a następnie naprawia lub wymienia towar. Jeśli te dwie opcje są nie do wykonania to zwraca pieniążki za towar, wysyłkę do klienta i wysyłkę od kupca do siebie.
  4. Czorny zalał i zbiera na wózek
  5. targam wszystkie Twoje zdjęcia, wątek zamykam aż zmądrzejesz przedlift es nie wyglada, a liftowy w sedanie to hajs rzedu 1k cos za cos, jak polift przod i progi od es to wal na tyl s4 polift a nie jakies mixy:whistling: A dałbyś 900-1000zł za zderzak tylny? Miałem taki zderzak, szkoda mi było ładować go do siebie nawet, więc poszedł dalej Szkoda, żeby tyle hajsu w zderzaku mrozić. Dorzuca 200zł i ma RNS'e sie smiej ale tyle dalem w kolorze z slizgami kłami i wysylka za granice Bo Ci się fuksło Ja swojego oddałem za 850zł
  6. targam wszystkie Twoje zdjęcia, wątek zamykam aż zmądrzejesz przedlift es nie wyglada, a liftowy w sedanie to hajs rzedu 1k cos za cos, jak polift przod i progi od es to wal na tyl s4 polift a nie jakies mixy:whistling: A dałbyś 900-1000zł za zderzak tylny? Miałem taki zderzak, szkoda mi było ładować go do siebie nawet, więc poszedł dalej Szkoda, żeby tyle hajsu w zderzaku mrozić. Dorzuca 200zł i ma RNS'e
  7. już zabrana Zrobiłeś już coś z nią?
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba kolego dawno na Poczcie Polskiej nie byłeś, że uważasz, że ceny zawyżone
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żart wieczoru
  10. Orientuje się ktoś w kosztach montażu takiego zestawu?
  11. Czym pomalowałeś sufit?
  12. Faktycznie trochę pali W mieście przepisowa jazda i bez problemu do 9-10l się mieszczę gazu, a mam 4x4. Jak mi pali 16 w mieście, to pasażerom podaję już pampersy
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://s7.postimg.org/ro8a8f2hz/Audi_A4_B6_S_Line_04_1.jpg ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- http://s22.postimg.org/d6dx7pnsd/12991_477097142351562_1266052742_n.jpg Czyli będzie gładko Zderzak i tak mam do malowania. Zespawać z angielską rejestracją, no nie?
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś fotki wygładzonego zderzaka przedniego w B6?
  15. Obrazasz ludzi, nie masz pewnosci od kogo to kupiles, brak poparcia w argumentach, ze zwrotu nie korzystasz, mija pol roku, czepiasz sie mimo sprawnego towaru, snujesz teorie nazwiskowe niczym wrozbita Maciej, zadzwonic nie umiesz, a caly problem tkwi w tym zeby sie troche poczepiac. Jak widac nie tylko ze sprzedajacymi moze byc cos nie tak Poki nie ujrze tresci aukcji, w ktorej to rzekomo byl rocznik 2000 nie zabieram wiecej glosu, bo same niecelne i bezsensowne oskarzenia padaja do niby moich aukcji. Mam nadzieje ze ktos posprzata te bluzki i nazwiska wobec mojej osoby, gdyz sa nie trafione.
  16. Na roznice miedzy 99 a 2000 tez masz jakas chore regule? Bo ta z zaleznoscia nazwiska od rodzaju charakteru mozna smialo uderzyc do rozmow w toku albo faktu
  17. Kolego, z ręką na sercu, 5 razy musiałem przeczytać posta, aby zrozumieć w czym tkwi problem Piszesz na tyle chaotycznie, że ciężko zrozumieć czy mówisz o moich "magazynach" czy magazynach produkcyjnych Audi i tak dalej. Chciałbym zaznaczyć, że nie pamiętam tego zakupu, więc odpowiem tylko i wyłącznie na podstawie oskarżenia, że to o mnie chodzi. Allegro też pewno tego nie potwierdzi, bo dawno poleciało do archiwum. Jeśli byłaby to moja aukcja, to na pewno nie było by mowy o podawaniu rocznika w opisie typu "2000r", bo A) Nie chce mi się tego spisywać i wklepywać na aukcję, Nie ma to żadnego sensu, bo części nie różnią się między sobą C) Nie sprawdzam rocznika, bo obracam tylko w sferze LIFT, więc różnice nie występują między klimatronikiem 99-01. Prawdą jest, że auto, które posiada wbity rok 2000r, nie będzie miało (najczęściej tak jest) wszystkich części z wybitą datą produkcji jako 2000r. Sprawdza się to nawet w najbardziej popularnym przykładzie : Szyby, mogą być o rok lub nawet dwa starsze niż samo auto. Przykład, po co wyrzucać 1000szt liczników, tylko dlatego, że jest na nich małym druczkiem napisany rok produkcji 1999 i nie wsadzić ich do 2000? Osobiście spotkałem się z produkcją 1998 rok części pełno liftowej ; zderzaka i konsoli 2DIN jak i częściami z 1999r w aucie 2001. Tutaj Cię zadziwię : produkt jest ten sam, inny jest egzemplarz. Sądząc po numerach fabrycznych części, nie różnią się one, ani wyglądem, ani budową, ani przeznaczeniem itp. Mógłbym poznać różnicę między tymi klimatronikami? Czy coś je różniło oprócz daty produkcji, która jak widać mocno w oczy kole Jeżeli nie ma wspomnieniu o tym, że instalacja jest w komplecie, to raczej nie należy się spodziewać, że będzie wysłana. Tak samo można by pomyśleć o zielonym "kocyku" pod spodem, też chciałbyś go otrzymać, bo jest na zdjęciach? Podejrzewam, że opis i tytuł aukcji ograniczył się do sprzedawanego klimatronika, nie do kompletnego zestawu klimatronika z funkcją grzanych siedzeń itp, przynajmniej u mnie tak jest. Swoją drogą, na moich aukcjach jest wyraźnie napisane, że w razie wątpliwości proszę o kontakt, a co więcej, jest on nawet wskazany przed zakupem. Siedzę i się zastanawiam, o co tu chodzi, czy o tą datę produkcji czy o te kostki, które na 100% dostałbyś gratis, gdybyś tylko o nich wspomniał przez tel. Uważam, że poruszanie problemu z przed ponad pół roku to jakieś nieporozumienie z Twojej strony. Co więcej, jako konsument internetowy, przysługuje Ci prawo do bezpodstawnego zwrotu na zasadzie "widzi mi się" w ciągu 10dni od otrzymania towaru, co więcej, w przypadku, jeśli towar jest niezgodny z opisem koszty wysyłek pokrywa sprzedający. Więc nie rozumiem w czym problem. Może dlatego, że ktoś spodziewając się dużej rozległości między sprzedawanym, a wysłanym towarem odczytał email i zobaczył naklejkę produkcyjną z nic nieznaczącymi literkami produkcyjnymi producenta? W dodatku uwaga w formie emaila, bo kupujący nie miał ochoty, odwagi czy też czasu, nie wiadomo w sumie co, żeby zadzwonić i po prostu sprawę wyjaśnić, zwrócić towar czy cokolwiek. Nie wspomniałeś nawet, że chcesz go zwrócić, więc co miał Ci odpisać sprzedawca? A tego już nie skomentuje, bo wystarczająco się już dzisiaj na zniżałem do Twojego poziomu. Jest to obraza i moim zdaniem powinien polecieć warn. Dyskutować sobie można w nieskończoność, ale nie na tym poziomie, a po drugie, zaleciało tu groźbą. Poleciałeś po nazwisku, po allegro, po ambicjach, a dodatkowo sięgnąłeś po wyzwiska i groźby, nie mając nawet pewności czy to o mnie mowa. Brawo. Haters gonna hate. A wszystko to, bo różnica wynika z roku produkcji, mimo, iż nie ma to na nic wpływu, a podejrzewam, że sprzedawca po prostu drapnął identyczny PRODUKT z półki i nie zwrócił uwagę na brany EGZEMPLARZ, co by się ze zdjęciem zgadzał na allegro Karygodne
  18. No pewnie, że tak. Początkowo myślałem, że użył jakiegoś Photoshopa, ale nie zauważyłem śladów "poprawiania" fotki. Ewidentnie nie ten włącznik. Takie rysy nie mogą powstać podczas magazynowania, a co więcej, skoro pakował to widział, że jest porysowany i dziwne że w ogóle wysłał Poszukajcie fotki w googlach, pewno stamtąd ją wytrzasnął
  19. Zdjęcia to Ty umiesz robić
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jedziesz:decayed: chciałeś powiedzieć ze cała EKIPA jedzie https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1959975_545992918848693_223266453_n.jpg jarać się!
  21. Nowe A1 ok 70tyś Nowe A3 ok 85tyś Nowe A4 ok 115tyś W które celujesz?
  22. Spuszczacie się nad tym autem jak nie wiem co, a praFFda jest taka, że miałby 6 lat młoTSZego za te mody
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wada fabryczna do wyeliminowania - wiem z doświadczenia Wady w dwaipół fabryczne to tylko 20T prasa likwiduje:polew: Ja mam złoty środek na wady fabryczne 2.5 TDI Wyciągasz 2.5, wkładasz 1.8T i wszystkie wady wyeliminowane
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak można 2,5 odpalać na plaka każdy idiota wpada na taki pomysł przy odpowietrzaniu VP. Gorszego debilizmu połączonego z lenistwem jeszcze nie widziałem Czasem trzeba jak nie chce zagadac:decayed: Bo się nie chce odpowiednio odpowietrzyć, to się sięga po drastyczne środki, które te silniki uśmiercają - a potem płacz lament i komentowanie, jaki to ten silnik be. Szkoda mi brudzić sobie rąk przy 2.5
  25. Fota skopiowana, wydruk w skali A1 wsadzę Ci za wycieraczkę na Nysie 2014 ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- I już nie poruchasz stary na Nysie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.