Treść opublikowana przez JawoR36
-
B6 DIVISION
Znajdę gdzieś w PL w normalnych pieniądzach obudowy alu na lusterka?
-
[B5 APS] by czorny
Jaki ulep
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Już mam następne Kiedyś się pochwalę tutaj. B5 sprzedana
-
B6 DIVISION
Mówicie że tylko 8mm różnicy i idzie to odczuć?
-
B6 DIVISION
A to sobie wrzucę te 320mm
-
B6 DIVISION
Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6 No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają. Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4? Tak. Tylko różnią się jarzmem te heble. Klocki są te same i zaciski też. W 1.8t 150km też było 288mm dopiero 163km miał 312mm:hi: . A 190KM ile miały? Też 312? To albo 1.8T nie miało 312 albo te w 2.4 mają 320. Nawet w 163KM są malutkie 288. Muszę jutro z miarą obadać temat Też 312. 320/288 miało b7 z 2.0T i 3.0TDi. 15 fela jak wchodzi to masz 288mm. Jak nie to 312 A nie bo w 2.5TDI też było 320 Po prostu te z 2.4 wydają się większe od tych w Turbo. Ile za taki secik 320mm z B7 trzeba zapłacić, zwrotnice też trzeba wymieniać? Zacisk, tarcza, klocki, jarzmo, coś jeszcze? Muszę wiedzieć ile to warte, by mnie czasem szwagier nie wykasował
-
B6 DIVISION
Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6 No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają. Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4? Tak. Tylko różnią się jarzmem te heble. Klocki są te same i zaciski też. W 1.8t 150km też było 288mm dopiero 163km miał 312mm:hi: . A 190KM ile miały? Też 312? To albo 1.8T nie miało 312 albo te w 2.4 mają 320. Nawet w 163KM są malutkie 288. Muszę jutro z miarą obadać temat
-
B6 DIVISION
Albo 288 albo 312. 320 było w b7/c6 No to musi być 312, bo jest na pewno większa od 288 Ale muszę sobie jeszcze zmierzyć, bo jakieś duże się wydają. Zwrotnice i heble podejdą do 1.8T B6 od 2.4?
-
B6 DIVISION
Orientuje się ktoś jaki rozmiar tarcz jest w B6 2.4? 320?
-
[B5 APS] by czorny
No Ci powiem, że podjazd to se fest odwaliłeś
-
B6 DIVISION
1. Zeby zadna menda pierwsza lepsza nie zainteresowala co jest srodku 2. Zebyl czul sie komfortowo jak jade na "spacer do lasu" - kazdy ma jakies fantazje, wszystkiego trzeba probowac A teraz powaznie: 1. Wnetrze sie nie nagrzewa w sloneczne dni tak jak bez folii. 2. Jezdzi sie bardziej komfortowo jak swieci slonce w boczne szyby. 3. Jezdzi sie bardziej komfortowo w nocy jak jedzie za nami auto i napier**la swiatlami po lusterkach. 4. Moge spokojnie zostawic cos na fotelu i czy w bagazniku bez zaslonietej rolety i nie rzuca sie to z daleka w oczy. Mialem juz auto bez przyciemnonych szyb i takie sa moje spostrzezenia Punkt drugi najbardziej trafiony Nie rozumiem, czemu umieściłeś go w podpunktach mało poważnych Zostaw np laptopa czy tablet w samochodzie pod blokiem bez przyciemnionych szyb.
-
Wzór licznika inny niż w innych a4 ...
A ASO nie bawiliby się w przekładki Ktoś po prostu się przyłożył do przekładki
-
Wycinanie katalizatorów i tłumika środkowego w A4 B6 2.5TDI BFC
Katy wywal, na pewno zasilą portfel. Środkowy zostaw, bo w aucie nie usiedzisz
-
Jakie modyfikacje w Audi TT 1.8T AUQ 180KM?
W celu zmocnienia silnika?
-
B6 DIVISION
Ja mam te termiczne czy jakoś tak. Przez nie niby się auto nie nagrzewa ale jeśli te moje pomagają to nie wiem jak w seryjnych jest gorąco w środku w upał Polecam Solar Dach - Na upał w sam raz Chłodzi auto cały czas energią słoneczną
-
Wzór licznika inny niż w innych a4 ...
A kto, 10lat temu rozróżniłby w B7 zegary EU do przerobionych UK? Po co zmieniać licznik za parę ładnych złotych (wtedy myślę, że tysięcy) skoro można wstawić tarczkę za o wiele mniej (teraz jakieś 100zł), nie kombinować z IMMO, zostawić w liczniku ori VIN itp? ---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- Kluczyk od stacyjki pasuje do wkładki drzwi?
-
Jakie modyfikacje w Audi TT 1.8T AUQ 180KM?
Czy możliwe jest, aby głowica AGU pasowała do A4 1.8T? Mam taką u siebie w silniku i coś mi tu nie gra
-
klej do lotki s4
A myślisz, że w oryginalne się nie zbiera? ok 70% S-linowych klap z Anglii ma zgnite okolice światła stopu.
-
Wzór licznika inny niż w innych a4 ...
Tarcz to "Samoróba" w celu zeuropejszczenia anglika. Wiem, sam będę takową na dniach zamawiał do B6. Auto na 100% anglik, tylko dobrze przełożone i tyle w temat. Ingerencji w konstrukcje nie ma, śladów po nie fachowej przeróbce nie ma, więc nie masz się czym martwić. Licznika nie przekodujesz tak, aby pokazywał na godzinie 12nastej 100km/h jak to jest w europie, stąd te tarczki. Jedynie wymiana licznika zostaje. W ciemno strzelam, że masz pełnego S-Line z zewnątrz i wewnątrz jak to w Anglii w 90% przypadków bywa
-
Specjalne limitowane wersje Audi A4 B5 były takie ?
Tyle czasu na forum, a dopiero teraz znalazłem ten temat Te niby "S-Line"owe B5 to wersja pakietowa Quattro, czarny sufit + 1BV + Białe zegary + Ronal Bolero + szczotkowane aluminium jako dekor + podkreślenia na klapie. Szły w 1.8T i 2.5TDI. Szły głównie na Anglię, Szwajcarię i Włochy. Najczęściej spotykane w Anglii, powoli już się kończą w tamtych krajach te auta, a szkoda, bo to ciekawa wersja w 1.8T. Sam takową posiadam, ba, jest nawet na allegro, ale linka nie dam, bo będzie spam
-
czarne LED na tył
Ja przyciemniony pasek obkleiłem na czerwono
-
klej do lotki s4
Audi przykleja zwykłą piankową i oderwać tą lotkę to ok 15min + nóż do tapet. Nie przykręcaj, jest to zbędne, a i zacznie gnić.
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Jawor, no wiesz Ty co Forum mieloch mówi Ci to coś ? A3, mówi Ci to coś ? Czy mam dalej mówić hehe nie.. Ja mam chyba skleroze ---------- Post dopisany 03-05-2014 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 21:58 ---------- Auto szuka nowego właściciela
-
klej do lotki s4
Dobra taśma dwustronna wystarczy. Przykręcać nie musisz, a klej do szyb może spowodować odbarwienie bezpośrednio na lotce w miejscu kleju + trudności z ewentualnym usunięciem go później.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Na szczęście nie możesz decydować o tym, czy mogę się wypowiedzieć czy też nie