Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Tą pierwszą, ponieważ druga jest do Europy. Różnią się, różnią. A co do otwierania maski. Bez użycia podnośników, cudów, modlitw i długich prętów. Chwytamy stanowczo grill, ciągniemy (wyskakuje, przy czym nie pozbyłem się żadnych zaczepów ori), zostaje nam maska bez grilla. Klucz 10'tka oczkowo - płaska. Odkręcamy śrubki do cięgna maski, dwie pierwsze idą bardzo szybko, nad trzecią trzeba robić jeden ruch oczkowo płaską stroną, drugi ruch płaskim. Przekładając i odkręcając śrubę odkręcamy cięgno i włala. Mi to zajęło 15min z przerwą na siusiu Bez podnośników, mechaników i innych wspomagaczy. Przydatne tym, co to np stoją na autostradzie i nie mają skąd wyczarować wspomagaczy.
  2. Gorzej niż baba
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju, wyciągnij telefon z d*py, to może usłyszysz jak do Ciebie piszę
  4. I tam siedź, w krzyżakowie nie ma nic ciekawego
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta i nie było by problemu z odkręcaniem, sami by odkręcili i na cegłach zostawili
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Młodej? A ja? W środku nocy, w środku lasu, z lewarkiem w ręku, z telefonem w zębach i walka z wyrobioną śrubą od koła, które przed chwilą się rozchlastało
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jak tam moja nowa 16tka? pozdrów ją ode mnie swoją drogą to masz Ty chłopie szczęście dwie felgi rozkurwione, auto na lewych blachach, z trupem w aucie i jeszcze psiarnia szukająca kumpli w środku nocy A trzeba było się nawalić i spać w aucie, a nie, wracania do domu się zachciało A policjant popatrzył na dokumenty, na koła .. i coś w stylu "Życzę więcej szczęścia w podróży" i oddał dokumenty
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zachciało mi się 19'nastek
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A gdzie cycki i drinki z palemką jak to na statkach?
  10. Orientuje się ktoś, dlaczego mechnicy nie chcą się podjąć przeróbki na manuala, w momencie, kiedy podmieniają multitronica na skrzynię manual poniżej 2004 roku? Wszyscy się obawiają braku możliwości podłączenia czujników w skrzyni. Mają rację czy idą na łatwiznę?
  11. A ile możne być kosztować taki zestaw na allegro? Mniej więcej? 1). Poduszka z MF: 8P0 880 201 K 2). Moduł kierownicy: 8E0 953 549 L lub 8E0 953 549 N (nie S i nie F) 3). Taśma kierownicy: 8E0 953 541 D lub 8E0 953 541 E (16 pinowa) 4). Wiązka do Airbaga: 8E0 971 589 S 5). Moduł trapezowy (montowany w kierownicy): 61340390B 6). Wiązka do MF: 8Z0 971 589 E 7). Manetka do tempomatu: 8E0 953 521 D
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Solara....i nie będę miał quattro nie ma Też....ale Józek za to mam webasto:jerk: Jeden woli Quattro, drugi Webasto
  13. No to tak, jeśli bym miał B5 to tylko sedan jeśli B6 to tylko Avant jeśli B7 to tylko Avant, jeśli B8 to mógłby być Avant lub Sedan. Sedan w B6 powoduje u mnie mdłości i niestrawność amen. ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- tak jak i maska Cii.. maska jest już w ori lakierze ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 20:40 ---------- Gdzieś tam uchwycone w przerwie w robocie
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdziłbym, ale mam blokadę. Pyknie mi ktoś co tam za dekory ma i za ile? ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- dlaczego tak ciężko mi w to uwierzyć? nie dziwię się no ale doszła ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- Nie ma ktoś zbędnego klaksonu, strona kierowcy ? A ze 20sztuk Cię urządza? Wal PW pókim na forum jeszcze siedzę Darowizna chyba pod handel nie podchodzi, wiec bana nie dostanę
  15. Przeca ośki bym nie kupił Jakąś chińszczyznę się dorwie tego RS4 ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Znając życie pojeżdżę tak ze 2-3 miechy i błotnik się sam w kolorek znajdzie
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rodziłeś, żeś się tak zmęczył? BTW. Dodałem temat o mojej furze
  17. A co tam, pochwalę się 2003 rok, pełna historia, od początku 5W30. Szajsu od Mirków handlarzy się nie bierze Karawan w kolorze LX7Z. Pod maską 1.8T QUATTRO BEX 190KM + profi Virus = 220KM / 6 biegów. Wyposażenie Zewnętrzny S-Line Solardach Kolorowa nawigacja Pełna skóra kubeł Kolor licznik Bose 4xszyb Gałka S-Line FIS Klimatyzowany schowek Zawieszenie 1BE I w sumie to nie wiem co tu jeszcze wypisać W planach Wymienić błotnik Wewnętrzny S-Line (fotele + sufit już leży, tylko chęci brak) Zasłonki w boczkach tył (także nabierają mocy urzędowej) Pakiet oświetlenia (także leżakuje) Dorzucić podłokietnik (leży) Grill RS4 Przyciemnienie szyb tył + przód piecowo Bi-Xenon przód Włącznik Auto (wozi się już 2tyg w schowku) Końcówki Ulter 90mm Pakiet bagażnik Odświeżenie rantów Zagazować tego małego smoka Hamulce 320mm (leżeć) Wygładzenie zderzaka przód Obniżenie dziada, jeśli wypadli to tylko Airem, a jeżeli to nie wypali, to tak zostaje Zawiesić na szybie ogłoszenie o tym, iż auto nie jest na sprzedaż, ponieważ dzisiaj już 4 osoba mnie zaczepiła czy czasem nie na sprzedaż Co już zrobiłem Załamałem się po którymś tankowaniu (przesiadka z LPG na PB źle na mnie wpływa) Wsadziłem toczy fele RH Turbo P po 9,5J każda, z czego tył poszerzony rant. Opona 235/35. Dystans z przodu po 2,5cm, tył po 1cm. Zawiesiłem jakieś pocieszne różowe stworki na lusterku + choinka WunderBaum niebieska Zabezpieczyłem antykradzieżowo przednie kratki zderzaka, teraz ktoś musi wyrwać cały zderzak jak chce kratki ;-) Jak widać, tuningowiec ze mnie niesamowity Ambitny, ale leń! Do OEM+ daleko, także.. A tu jedno foto, bo więcej nie mam 22.03 Dodaję parę fotek z BT : ) Dużo się w aucie zmieniło, ale pisać mi się nie chce, kiedy indziej
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Schowki pod fotele przód Audi A4 B6/B7 Czarne (4299973577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na salmooo temat w 1.8T
    A ja takie już wyrzucam z nadmiaru
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moja wątroba Cie pozdrawia Jak mnie tego grilla nie zamówił, to moja noga pozdrowi twój tyłek
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mialem na myśli średnicę montażową, 45,50, 55, 60? ---------- Post dopisany at 03:17 ---------- Poprzedni post napisany at 03:17 ---------- BTW. A max jaki wejdzie to?
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Orientuje się ktoś jaka jest średnica wydechu w B6 1.8T ? Zamawiam końcówki wydechu i nie wiem jaka średnica tam jest
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jak u siemiana:decayed: Ma takie na sprzedaż czy ma takie na aucie? Ewentualnie, gdzie parkuje auto, a dalej sobie poradzę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.