Treść opublikowana przez JawoR36
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
Tą pierwszą, ponieważ druga jest do Europy. Różnią się, różnią. A co do otwierania maski. Bez użycia podnośników, cudów, modlitw i długich prętów. Chwytamy stanowczo grill, ciągniemy (wyskakuje, przy czym nie pozbyłem się żadnych zaczepów ori), zostaje nam maska bez grilla. Klucz 10'tka oczkowo - płaska. Odkręcamy śrubki do cięgna maski, dwie pierwsze idą bardzo szybko, nad trzecią trzeba robić jeden ruch oczkowo płaską stroną, drugi ruch płaskim. Przekładając i odkręcając śrubę odkręcamy cięgno i włala. Mi to zajęło 15min z przerwą na siusiu Bez podnośników, mechaników i innych wspomagaczy. Przydatne tym, co to np stoją na autostradzie i nie mają skąd wyczarować wspomagaczy.
-
[B5 APS] by czorny
Gorzej niż baba
-
B6 DIVISION
Kaju, wyciągnij telefon z d*py, to może usłyszysz jak do Ciebie piszę
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
I tam siedź, w krzyżakowie nie ma nic ciekawego
-
B6 DIVISION
Ta i nie było by problemu z odkręcaniem, sami by odkręcili i na cegłach zostawili
-
B6 DIVISION
Młodej? A ja? W środku nocy, w środku lasu, z lewarkiem w ręku, z telefonem w zębach i walka z wyrobioną śrubą od koła, które przed chwilą się rozchlastało
-
B6 DIVISION
a jak tam moja nowa 16tka? pozdrów ją ode mnie swoją drogą to masz Ty chłopie szczęście dwie felgi rozkurwione, auto na lewych blachach, z trupem w aucie i jeszcze psiarnia szukająca kumpli w środku nocy A trzeba było się nawalić i spać w aucie, a nie, wracania do domu się zachciało A policjant popatrzył na dokumenty, na koła .. i coś w stylu "Życzę więcej szczęścia w podróży" i oddał dokumenty
-
B6 DIVISION
Zachciało mi się 19'nastek
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Wykrakałeś
-
B6 DIVISION
A gdzie cycki i drinki z palemką jak to na statkach?
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Orientuje się ktoś, dlaczego mechnicy nie chcą się podjąć przeróbki na manuala, w momencie, kiedy podmieniają multitronica na skrzynię manual poniżej 2004 roku? Wszyscy się obawiają braku możliwości podłączenia czujników w skrzyni. Mają rację czy idą na łatwiznę?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
A ile możne być kosztować taki zestaw na allegro? Mniej więcej? 1). Poduszka z MF: 8P0 880 201 K 2). Moduł kierownicy: 8E0 953 549 L lub 8E0 953 549 N (nie S i nie F) 3). Taśma kierownicy: 8E0 953 541 D lub 8E0 953 541 E (16 pinowa) 4). Wiązka do Airbaga: 8E0 971 589 S 5). Moduł trapezowy (montowany w kierownicy): 61340390B 6). Wiązka do MF: 8Z0 971 589 E 7). Manetka do tempomatu: 8E0 953 521 D
-
B6 DIVISION
Solara....i nie będę miał quattro nie ma Też....ale Józek za to mam webasto:jerk: Jeden woli Quattro, drugi Webasto
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
No to tak, jeśli bym miał B5 to tylko sedan jeśli B6 to tylko Avant jeśli B7 to tylko Avant, jeśli B8 to mógłby być Avant lub Sedan. Sedan w B6 powoduje u mnie mdłości i niestrawność amen. ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- tak jak i maska Cii.. maska jest już w ori lakierze ---------- Post dopisany 19-06-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 20:40 ---------- Gdzieś tam uchwycone w przerwie w robocie
-
B6 DIVISION
Sprawdziłbym, ale mam blokadę. Pyknie mi ktoś co tam za dekory ma i za ile? ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- dlaczego tak ciężko mi w to uwierzyć? nie dziwię się no ale doszła ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ---------- Nie ma ktoś zbędnego klaksonu, strona kierowcy ? A ze 20sztuk Cię urządza? Wal PW pókim na forum jeszcze siedzę Darowizna chyba pod handel nie podchodzi, wiec bana nie dostanę
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
Przeca ośki bym nie kupił Jakąś chińszczyznę się dorwie tego RS4 ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Znając życie pojeżdżę tak ze 2-3 miechy i błotnik się sam w kolorek znajdzie
-
B6 DIVISION
Rodziłeś, żeś się tak zmęczył? BTW. Dodałem temat o mojej furze
-
1.8T + Virus + Turbo P 19'' + Quattro + Solar + S-Line + Bose + Navi
A co tam, pochwalę się 2003 rok, pełna historia, od początku 5W30. Szajsu od Mirków handlarzy się nie bierze Karawan w kolorze LX7Z. Pod maską 1.8T QUATTRO BEX 190KM + profi Virus = 220KM / 6 biegów. Wyposażenie Zewnętrzny S-Line Solardach Kolorowa nawigacja Pełna skóra kubeł Kolor licznik Bose 4xszyb Gałka S-Line FIS Klimatyzowany schowek Zawieszenie 1BE I w sumie to nie wiem co tu jeszcze wypisać W planach Wymienić błotnik Wewnętrzny S-Line (fotele + sufit już leży, tylko chęci brak) Zasłonki w boczkach tył (także nabierają mocy urzędowej) Pakiet oświetlenia (także leżakuje) Dorzucić podłokietnik (leży) Grill RS4 Przyciemnienie szyb tył + przód piecowo Bi-Xenon przód Włącznik Auto (wozi się już 2tyg w schowku) Końcówki Ulter 90mm Pakiet bagażnik Odświeżenie rantów Zagazować tego małego smoka Hamulce 320mm (leżeć) Wygładzenie zderzaka przód Obniżenie dziada, jeśli wypadli to tylko Airem, a jeżeli to nie wypali, to tak zostaje Zawiesić na szybie ogłoszenie o tym, iż auto nie jest na sprzedaż, ponieważ dzisiaj już 4 osoba mnie zaczepiła czy czasem nie na sprzedaż Co już zrobiłem Załamałem się po którymś tankowaniu (przesiadka z LPG na PB źle na mnie wpływa) Wsadziłem toczy fele RH Turbo P po 9,5J każda, z czego tył poszerzony rant. Opona 235/35. Dystans z przodu po 2,5cm, tył po 1cm. Zawiesiłem jakieś pocieszne różowe stworki na lusterku + choinka WunderBaum niebieska Zabezpieczyłem antykradzieżowo przednie kratki zderzaka, teraz ktoś musi wyrwać cały zderzak jak chce kratki ;-) Jak widać, tuningowiec ze mnie niesamowity Ambitny, ale leń! Do OEM+ daleko, także.. A tu jedno foto, bo więcej nie mam 22.03 Dodaję parę fotek z BT : ) Dużo się w aucie zmieniło, ale pisać mi się nie chce, kiedy indziej
-
B6 DIVISION
Schowki pod fotele przód Audi A4 B6/B7 Czarne (4299973577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Co to za część 1.8 t
A ja takie już wyrzucam z nadmiaru
-
B6 DIVISION
moja wątroba Cie pozdrawia Jak mnie tego grilla nie zamówił, to moja noga pozdrowi twój tyłek
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Mialem na myśli średnicę montażową, 45,50, 55, 60? ---------- Post dopisany at 03:17 ---------- Poprzedni post napisany at 03:17 ---------- BTW. A max jaki wejdzie to?- B6 DIVISION
Orientuje się ktoś jaka jest średnica wydechu w B6 1.8T ? Zamawiam końcówki wydechu i nie wiem jaka średnica tam jest- B6 DIVISION
a jak u siemiana:decayed: Ma takie na sprzedaż czy ma takie na aucie? Ewentualnie, gdzie parkuje auto, a dalej sobie poradzę - B6 DIVISION