Treść opublikowana przez JawoR36
-
B8 TrOOOOp
Mam dość dolewania oleju w B6 także albo kupię diesla albo benę która oleju nie bierze Kurcze przeglądam różne auta ale tylko w B8 się widze 2.0TDI np 177 lub 190 + chip lub 3.0TDI (ale tylko zadbane z niekręconym przebiegiem, bo jak kupisz szmelc to pakiet startowy cię zabije) i będziesz zadowolony. 3.2 spierdzielili po całości. Ps. Benzyny, które nie biorą oleju skończyły się w B7 w 1.8T (nie TFSI), bo reszta to już nie kwestia "czy?" ale "ile?".
-
Opony na zimę, jaka szerokość do 16''?
A nie jest tak, że felga wystaje najpierw a później opona? Chodzi mi o ochronę rantu.
-
Opony na zimę, jaka szerokość do 16''?
Witam, rozważam już zakup zimówek do mojej Audi. 2.0TDI, Quattro, 177KM. Chciałbym założyć te felgi -> https://b.allegroimg.com/original/01254c/cd7ebdf14fbca85bbe0fbd6c3b8b bo mam ich kilka kompletów. Z tego co widzę, wszystkie idą z oponami 225/60 lato czy zima. Szerokość felgi 7,5J. Oryginalnie są z A6 C7. Rozglądałem się po necie za oponami i za markowe 205/55 lub 205/60 trzeba dać mniej więcej 500-700zł mniej niż za takie same opony w 225/60. Czy mogę założyć na felgi 7,5 opony 205 szerokość czy jednak już będą za wąskie?
-
B8 TrOOOOp
Jak widać nawet poduszka z B6 odpaliła Polskie handlyrze. Znalazł się pacjent na ściętą kierę, to stwierdzili, że sprzedadzą ją luzem, bo przeca i tak poducha strzelona, to kierownice sobie nowi nabywcy już w komplecie kupią. Swoją drogą niska cena jak na lifta bez zewnętrznego S-line z uszk przodem do opłat
-
B8 TrOOOOp
Może z tyłu stać za wysoko, już nie mówiąc o tym, że zawieszenie dobiera się według klas wagowych, a na aukcji nawet nie jest napisane od jakiego silnika to jest. Np jeśli będzie od 3.0 i Avanta, a założysz do 2.0 sedana, to zamiast obniżyć samochód to go podniesiesz.
-
B8 TrOOOOp
Zależy od kamerki i od akumulatora Jeśli kamerka ciągnie np. 500 mA, to przez 72 godziny wyssie około 36 Ah. A to już całkiem sporo jak na nasze baterie Ale jeśli kamerka potrzebowałaby tylko 200 mA, to będzie to już tylko 14.5 Ah. Tak na szybko znalazłem porównanie kilku kamer: http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3220 Czyli lepiej szukać kamerki która włącza się dopiero po tym jak wykryje ruch i zaczyna nagrywać?
-
B8 TrOOOOp
Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi. Ma ktoś podłączoną na stałe kamerkę w aucie? Chodzi mi o to, żeby chodziła 24h/7d w samochodzie, by po zamknięciu samochodu na parkingu też nagrywała. Nie rozładuje akumulatora przez np 3 dni?
-
B8 TrOOOOp
To ten sam zderzak co w Sline rozni sie tylko dyfuzorem ok dziekuje ja troszke nie kumaty i myla mi sie lift-y z b9 Szczerze mówiąc to S-Line jest ładniejszy.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Osobiście nie wjechałem na barkę tak by nie zadrzeć gdzieś spodem, taki ich urok Ja co jakiś czas w Stołuniu, 6km do Pszczewa
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Nastepnym razem patrz po prostu na znaki, bo sa dwa lub trzy po drodze o tym, ze droga konczy sie promem Wystarczylo jechac po glownej na Sulechow A mozna wiedziec nad jakie jezioro?
-
B8 TrOOOOp
Wystrzelony pas, który nie jest ruszony powinien być zablokowany/naciągnięty. Po jego mechanicznym odblokowaniu pas będzie wywalał błąd oraz nie będzie się poprawnie zwijał + może się nie blokować przy szarpnięciu. Pas po regeneracji nie powinien mieć żadnych objawów uszkodzonego pasa, a pas wymieniony jest nie do wykrycia gołym okiem. A jakbym kupił auto, w którym faktycznie ktoś robił poduszki i miałbym choć ziarno wątpliwości, że coś może być nie tak, ro ściągnął bym poduszkę kiery, wyciągnął schowek by obejrzeć poduszki pasażera + obejrzał napinacze. Jakoś lepiej się jeździ z myślą, że po jakimkolwiek wypadku nie będą musieli Ci wstawiać pół szczęki, bo przytulisz kierownicę czy deskę rozdzielczą, szczególnie że np pasy nie pełnią już od długiego czasu funkcji tylko przytrzymania podczas wypadku, ale także dociągania do fotela, to już gra kluczową rolę. A widziałem już takich gagadków co to zaślepki poduszek wkładają do wypadkowych aut, żeby nie było widać, że decha czy kiera strzelona, pasy odblokują i pasuje, po "nareperowaniu" deski i poduszek puszczają dalej po rzekomo "mniejszym strzale", bo przecież poduchy całe albo z pasów wyrzucają tylko kulkę blokującą + zworka na kablach od pasa i włala, na co komu wymieniać pasy skoro zworka starczy
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
A mógłbyś mi podać nr lewarka, który pasuje w ten uchwyt? Było ich kilka.
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Ta cena to za nówkę?
-
[B6 AVF] Dolphin gray , s-line plus 18"
Odśwież temat
-
Spocik Lubuski :)
Znajac zycie si spoznie, bo jeszcze z Miedzyrzecza nie wyjechalem
-
Spocik Lubuski :)
Zlot aktualny no nie?
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
http://allegro.pl/podloga-bagaznika-narzedzia-a4-b8-8k9861529b-i6332553526.html
-
B8 TrOOOOp
Siemka, mam pilną sprawę, ma ktoś może zdjęcie jak powinna wyglądać wnęka koła zapasowego z osprzętem przy opcji : Subwoofer B&O + dojazdówka? Mam za jakąś chwilę jechać do handlarza i szukać, ale ni w ząb nie mogę znaleźć opcji dla subwoofera.
-
B8 TrOOOOp
Macie te wasze fajne Keylessy
-
Czy siatka bagażnika Z Q3 podejdzie do A4 B8?
Dzisiaj kupiłem siatkę od Q3/A3, bez problemu pasuje.
-
Spocik Lubuski :)
A dajcie jakiś adres dla niemiejscowych
-
B8 TrOOOOp
3200 za wymianę rozrządu z częściami i robotą w ASO w B8, CGLC 2.0TDI to dużo/mało, jak mówicie?
-
Czy siatka bagażnika Z Q3 podejdzie do A4 B8?
Daj znać czy pasuje.
-
Alufelgi 17 do A4 B8 zimowe - jakie max ET ?q
Pierścienie centrujące nie mają nic wspólnego z ET.
-
B8 TrOOOOp
Znajde gdzieś instrukcje jak pogrzebać w instalacji by 12V działało bez zapłonu?