Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam dość dolewania oleju w B6 także albo kupię diesla albo benę która oleju nie bierze Kurcze przeglądam różne auta ale tylko w B8 się widze 2.0TDI np 177 lub 190 + chip lub 3.0TDI (ale tylko zadbane z niekręconym przebiegiem, bo jak kupisz szmelc to pakiet startowy cię zabije) i będziesz zadowolony. 3.2 spierdzielili po całości. Ps. Benzyny, które nie biorą oleju skończyły się w B7 w 1.8T (nie TFSI), bo reszta to już nie kwestia "czy?" ale "ile?".
  2. A nie jest tak, że felga wystaje najpierw a później opona? Chodzi mi o ochronę rantu.
  3. Witam, rozważam już zakup zimówek do mojej Audi. 2.0TDI, Quattro, 177KM. Chciałbym założyć te felgi -> https://b.allegroimg.com/original/01254c/cd7ebdf14fbca85bbe0fbd6c3b8b bo mam ich kilka kompletów. Z tego co widzę, wszystkie idą z oponami 225/60 lato czy zima. Szerokość felgi 7,5J. Oryginalnie są z A6 C7. Rozglądałem się po necie za oponami i za markowe 205/55 lub 205/60 trzeba dać mniej więcej 500-700zł mniej niż za takie same opony w 225/60. Czy mogę założyć na felgi 7,5 opony 205 szerokość czy jednak już będą za wąskie?
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak widać nawet poduszka z B6 odpaliła Polskie handlyrze. Znalazł się pacjent na ściętą kierę, to stwierdzili, że sprzedadzą ją luzem, bo przeca i tak poducha strzelona, to kierownice sobie nowi nabywcy już w komplecie kupią. Swoją drogą niska cena jak na lifta bez zewnętrznego S-line z uszk przodem do opłat
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może z tyłu stać za wysoko, już nie mówiąc o tym, że zawieszenie dobiera się według klas wagowych, a na aukcji nawet nie jest napisane od jakiego silnika to jest. Np jeśli będzie od 3.0 i Avanta, a założysz do 2.0 sedana, to zamiast obniżyć samochód to go podniesiesz.
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zależy od kamerki i od akumulatora Jeśli kamerka ciągnie np. 500 mA, to przez 72 godziny wyssie około 36 Ah. A to już całkiem sporo jak na nasze baterie Ale jeśli kamerka potrzebowałaby tylko 200 mA, to będzie to już tylko 14.5 Ah. Tak na szybko znalazłem porównanie kilku kamer: http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3220 Czyli lepiej szukać kamerki która włącza się dopiero po tym jak wykryje ruch i zaczyna nagrywać?
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja tam na tą skrzynię to bym w dzień chuchał, a w nocy kocykiem przykrywał, by się czasem zepsuć nie chciała Z multitronic jest jak z 2.5TDI, fajne, póki chodzi W ECU mi powiedzieli, że na manualu max jaki robią to 215KM, bo więcej sprzęgło nie ogarnie, a co dopiero multi. Ma ktoś podłączoną na stałe kamerkę w aucie? Chodzi mi o to, żeby chodziła 24h/7d w samochodzie, by po zamknięciu samochodu na parkingu też nagrywała. Nie rozładuje akumulatora przez np 3 dni?
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To ten sam zderzak co w Sline rozni sie tylko dyfuzorem ok dziekuje ja troszke nie kumaty i myla mi sie lift-y z b9 Szczerze mówiąc to S-Line jest ładniejszy.
  9. Osobiście nie wjechałem na barkę tak by nie zadrzeć gdzieś spodem, taki ich urok Ja co jakiś czas w Stołuniu, 6km do Pszczewa
  10. Nastepnym razem patrz po prostu na znaki, bo sa dwa lub trzy po drodze o tym, ze droga konczy sie promem Wystarczylo jechac po glownej na Sulechow A mozna wiedziec nad jakie jezioro?
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystrzelony pas, który nie jest ruszony powinien być zablokowany/naciągnięty. Po jego mechanicznym odblokowaniu pas będzie wywalał błąd oraz nie będzie się poprawnie zwijał + może się nie blokować przy szarpnięciu. Pas po regeneracji nie powinien mieć żadnych objawów uszkodzonego pasa, a pas wymieniony jest nie do wykrycia gołym okiem. A jakbym kupił auto, w którym faktycznie ktoś robił poduszki i miałbym choć ziarno wątpliwości, że coś może być nie tak, ro ściągnął bym poduszkę kiery, wyciągnął schowek by obejrzeć poduszki pasażera + obejrzał napinacze. Jakoś lepiej się jeździ z myślą, że po jakimkolwiek wypadku nie będą musieli Ci wstawiać pół szczęki, bo przytulisz kierownicę czy deskę rozdzielczą, szczególnie że np pasy nie pełnią już od długiego czasu funkcji tylko przytrzymania podczas wypadku, ale także dociągania do fotela, to już gra kluczową rolę. A widziałem już takich gagadków co to zaślepki poduszek wkładają do wypadkowych aut, żeby nie było widać, że decha czy kiera strzelona, pasy odblokują i pasuje, po "nareperowaniu" deski i poduszek puszczają dalej po rzekomo "mniejszym strzale", bo przecież poduchy całe albo z pasów wyrzucają tylko kulkę blokującą + zworka na kablach od pasa i włala, na co komu wymieniać pasy skoro zworka starczy
  12. A mógłbyś mi podać nr lewarka, który pasuje w ten uchwyt? Było ich kilka.
  13. Ta cena to za nówkę?
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Znajac zycie si spoznie, bo jeszcze z Miedzyrzecza nie wyjechalem
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Zlot aktualny no nie?
  16. http://allegro.pl/podloga-bagaznika-narzedzia-a4-b8-8k9861529b-i6332553526.html
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siemka, mam pilną sprawę, ma ktoś może zdjęcie jak powinna wyglądać wnęka koła zapasowego z osprzętem przy opcji : Subwoofer B&O + dojazdówka? Mam za jakąś chwilę jechać do handlarza i szukać, ale ni w ząb nie mogę znaleźć opcji dla subwoofera.
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Macie te wasze fajne Keylessy
  19. Dzisiaj kupiłem siatkę od Q3/A3, bez problemu pasuje.
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    A dajcie jakiś adres dla niemiejscowych
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    3200 za wymianę rozrządu z częściami i robotą w ASO w B8, CGLC 2.0TDI to dużo/mało, jak mówicie?
  22. Daj znać czy pasuje.
  23. Pierścienie centrujące nie mają nic wspólnego z ET.
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Znajde gdzieś instrukcje jak pogrzebać w instalacji by 12V działało bez zapłonu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.