Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeden komplet w tej cenie chcesz czy więcej?
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Vagtune czy Ecuproject?
  3. Orientuje się ktoś co to za heble? Zamontowane w B5 przedlift 2.6 benz. Bodaj mają 320mm.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam tak w serii, BWM to nie jest, ale delikatny powerslide 255/35/19 A jak popada.. bez ESP.. trzeba się pilnować. Zresztą na ESP też śliźnie, tylko szybko wyprowadza.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W tym przedziale cenowym kupisz golasa bez Q w 2.0TDI, o quattro czy 3.0 zapomnij. To jaki budżet potrzebny, bo jak przegladam te autka teraz to za 60 tys można już fajnie wyposażone wyrwać... Szkoda że jak zwykle tu same disy a zero pomocy, nic sie nie zmieniło. W Twoim budżecie można kupić przedlifta, nie lifta, a skoro uważasz inaczej (60k za lifta) to pochwal się tym co znalazłeś.
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nadkola? A w życiu. B6 miała szmaty pi razy drzwi w 03-04rok. 04 rok miały praktycznie wszystkie.
  7. Rzuc mi linka do tych nakladek na PW
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W tym przedziale cenowym kupisz golasa bez Q w 2.0TDI, o quattro czy 3.0 zapomnij.
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zapomniałeś dopisać mnożnika "x2".
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W zyciu nie kupie TFSI
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uspokoiłeś mnie Już się bałem że mój tylko tak chleje Owszem, jak bym chciał mieć ładne spalanie, to 6tkę też spali.. ale co to za jazda 90-110km/h? To można w zabudowanym, a co poza? Dwa litry w tą, czy w tą, a co tam
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potwierdzam pojemnością bagaznik nie grzeszy. Kanapa tylna tez ciasna. Na wakacje z dzieciakami box dachowy konieczny Tapniete z SGS7 Nie wiem co wy tam z tymi dzieciakami bierzecie (całą piaskownicę z zabawkami?) ale ja z ekipą, czyli łącznie 4 dorosłe osoby mieszczą się bez problemu na wyjazd tygodniowy A ile ma palić 300konny samochód, z automatem, Quattro, masą 1700kg przy dynamicznej jeździe? 6 litrów na 100km? Wszystko zależy od punktu widzenia, moja stara B5 w 1.6 101km paliła 10 trasa, 14 miasto, a kunia trzy razy mnie już nie mówiąc o Q czy automaciej. Że głośno w aucie? To nie ta klasa samochodu, że przy 180km/h słyszysz cichacza puszczonego przez pasażera z tyłu, to nadal tylko A4 dla plebsu z silnikiem trochę bardziej zbliżonym do tego z Zetora niż kosiarki. A co do kosiarki, to moja przy 180km/h pali jakieś 14 litrów w trasie, 2.0TDI A tak to 8/10 przy dynamicznej (więcej na lewym niż na prawym) i w sumie byłoby 3.0TDI zamiast 2.0, gdyby nie fakt, że w tym roczniku różnica między 2.0TDI a 3.0TDI to jakieś 30tyś, a trasy robię okazyjnie, reszta koło komina więc szkoda mi było wyrzucać tyle kasy na większy motor, którego bym nie wykorzystał. A do polatania, raczej benzyna, lecz benzyny w A4 skończyły się w B7, źle reaguje na magiczne TFSI 06.2012 rok, 172tyś, więc co roku w dojczach 40tyś km, u mnie w trzy miechy 12tyś km, więc tradycję podtrzymuję
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A co z tym dieslem?
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakbyś się budżetem pochwalił byłoby łatwiej
  15. Wystarczy mu podać plus i minus. Na radiu masz rozpiskę, jeżeli dobrze pamiętam to czarna kostka, najbardziej skrajne kable (i też najgrubsze) czarny i czerwony. Zwykłe + i - z aku i powinno się włączyć.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na pawelosinski83 temat w Audi A4 B6
    Wyślij te do Qwetego, wymieni Ci soczewkę na nową, klosz ogarnie, uszczelni itp.
  17. Jeżeli oznaczenie ABC występuje na obu silnikach to silniki są takie same, a kolor pokryw nie ma znaczenia
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Aleeeeeee urwałłłłłłłłłłłł Masakra.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Zamiast szukać swojej nawigacji po internetach, powinieneś otworzyć browarka i czekać na znak od ubezpieczalni. Pi razy drzwi 4-6tyś wycena AC. Znajomy za to samo w B6 dostał 5,8tyś. Nie ma co "płakać".
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    AC?
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam bez auto i mam chrom
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lift ma coś takiego
  23. Przeczytaj sobie wytyczne z KNF, wytyczna nr 17. Możesz się domagać naprawy na częściach oryginalnych na podstawie faktury z ASO lub w przypadku, kiedy ( O = nowe ori części, P - zamiennik) lub A moim zdaniem, skoro samochód posiada oryginalne drzwi, błotnik itp, to jest serwisowany z użyciem części oryginalnych (a nie zamienników) i na takich powinien zostać naprawiony.
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na zdjęciach z allegro jednak ten rowek więcej mówi niż sposób składania czy kierunek Dzięki za info. A i jeszcze jedno, 10pin to obowiązkowe składanie, nie ma luster które mają 10pin i nie są składane?
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wie ktoś jak rozróżnić lusterka lift od przedlifta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.