Treść opublikowana przez JawoR36
-
B6 DIVISION
Zarnik wyjmujesz, a przetwornicy nic sie nie stanie.
-
B6 DIVISION
Wodą destylowaną, wlej do środka, zamknij dekle, pomieszaj i wylej. Nie powinno być śladów na kloszu itp. Prostszego sposobu nie znam, a działa. A jak lampa brudna w środku, to za pierwszym płukaniem dodaje płynu, a potem wylewam i płuczę.
-
B8 TrOOOOp
Ma to związek z tym, że TFSI to chłam, który nie powinien mieć miejsca po wręcz legendarnym 1.8T. A tak poważnie, bardzo możliwa jest wersja serwisu. 3.0TDI też tak mają, wtryski leją, a potem wypala to i owo. Aby to zdiagnozować trzeba zrobić kontrolę konkretnie wydajności wtrysków, nie ogólną błędów silnika. Swoją drogą nie bez powodu, gdzie bym nie zapytał, większość awarii 1.8TFSI kończy się na wymianie motoru.
-
B6 DIVISION
I obudowa pod kierę jak ktoś nie chce skrobać starej Montaż to jakieś 20min.
-
B8 TrOOOOp
Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość. Wiem, ja to robiłem odwrotnie z A5 do A4 Będziem rezać
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Wiesz co, takie dostałem, właśnie ustalam czy to ma prawo pasować ;D
-
B8 TrOOOOp
Tylko problem jest tego typu, że w swoich nie mam składania, a w tych z S5 jest składanie, a na tej funkcji bardzo mi zależy, więc jak przełożę mocowanie, to nie będą składane, nie?
-
B8 TrOOOOp
Lusterka lift S5 a S4 pasują na przemian, no nie?
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
a na auta z USA nie ma akcyzy?? A może o podatek chodziło
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
- Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Wszystko fajnie, ale przesadzili z tym 16/18 tys. Ja np na akcyzie z B8 bym zaoszczedzil. Swoja droga, polak coś wymyśli, spokojnie Zawsze mozna sciagnac z USA i oclić w dojczach- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
To jest lift, więc nie wiem co to za mongolskie teorie- A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Az normalnie pojde w wolnej chwili do swojej zdjecie zrobic [emoji23]- B6 DIVISION
Spotkałem się z B6 która nie miała podczas wyjścia z salonu radia oryginalnego (na życzenie pierwszego właściciela), przez co klient nie miał w ogóle połączenia licznik - radio.- B6 DIVISION
Raczej cięzki temat, bo musiałbyś to jakoś rozpołowić, a nawet jakbyś to zrobił, to jeszcze kwestia poskładania tego tak, by to nie ciekło. PS. Mam takowy z połowy 2015 roku, Behr'a czy jak to się tam pisze. Termostat z obudową. W chińskie raczej bym się nie pchał, kupa roboty jest by to wymienić.- B6 DIVISION
Albo sobie biedaki Webasto założyć Ps. Spokojnie, mi też zawsze było szkoda kasy na dołożenie tego ustrojstwa- Zakup piły spalinowej.
Stihl. Podjedź do jakiegokolwiek sklepu, chwyć w rękę, pooglądaj, a ktoś kto tam pracuje na pewno dobierze coś do Twoich potrzeb.- Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
C5'tka ostatecznie z tego wyszła. Ile taki zestawik z dobrymi tarczami i klockami, a także zwrotnicami może być wart Dev, znawco ;-) Ps. Opróżniasz Ty kiedyś skrzynkę? I dwa: Czym można psiknąć lub zabezpieczyć tarcze/zaciski/inne elementy stalowe po wypiaskowaniu lub zabieleniu? Wiadomo, to goły metal i wystarczy by kropla na niego spadła i już zostają ślady, które nieestetycznie przez to wyglądają, a bez sensu bym piaskował np tarcze, zrobił ładne zdjęcia, a po dwóch tygodniach na magazynie tak zajdą rudą, że klient ich nie pozna po otwarciu paczki. Podkład do metalu? Jeśli tak to szary czy bezbarwny? Myślałem też nad nasmarowaniem ich np olejem. Co lepsze?- B6 DIVISION
bzdura x2. Działa wraz z tylną szybą.- B8 TrOOOOp
Jak już kupił, to po ptokach. Teraz to tylko podpisać umowę z Motulem.- B8 TrOOOOp
Ktoś musi napędzać gospodarkę w tym kraju- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Gdybym nie wpadł na pomysł położenia powłoki wraz z polerką, to już by była opierdzielona folią w Misano, Nagaro lub ten żółty, którego nazwy nie pamiętam A że już wydałem kasę na lakier, to trochę szkoda go teraz zaklejać. Ale fakt, Daytona ładnie się mieni w słońcu- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
W odpowiedzi na powyższe posty zaktualizowałem co nie co- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Nie. Witamy w Polsce, w kraju absurdów. - Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy