Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zarnik wyjmujesz, a przetwornicy nic sie nie stanie.
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wodą destylowaną, wlej do środka, zamknij dekle, pomieszaj i wylej. Nie powinno być śladów na kloszu itp. Prostszego sposobu nie znam, a działa. A jak lampa brudna w środku, to za pierwszym płukaniem dodaje płynu, a potem wylewam i płuczę.
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ma to związek z tym, że TFSI to chłam, który nie powinien mieć miejsca po wręcz legendarnym 1.8T. A tak poważnie, bardzo możliwa jest wersja serwisu. 3.0TDI też tak mają, wtryski leją, a potem wypala to i owo. Aby to zdiagnozować trzeba zrobić kontrolę konkretnie wydajności wtrysków, nie ogólną błędów silnika. Swoją drogą nie bez powodu, gdzie bym nie zapytał, większość awarii 1.8TFSI kończy się na wymianie motoru.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    I obudowa pod kierę jak ktoś nie chce skrobać starej Montaż to jakieś 20min.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok dzięki za odpowiedź , już problem rozwiązany ,właśnie skończyłem składać 2 lusterko po podłączeniu drugiego wszytko idealnie jest. Wiec jak jest jedno to taki efekt był. Aha i zaadoptowałem lustra z A4 do A5 sportbeck , rozebrałem na drobne części i przełożyłem stopy (aluminiowe mocowanie) oraz czarny plastik. Bardzo ciężko ściągnąć i założyć sprężynę więc uzbroicie się w cierpliwość. Wiem, ja to robiłem odwrotnie z A5 do A4 Będziem rezać
  6. Wiesz co, takie dostałem, właśnie ustalam czy to ma prawo pasować ;D
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tylko problem jest tego typu, że w swoich nie mam składania, a w tych z S5 jest składanie, a na tej funkcji bardzo mi zależy, więc jak przełożę mocowanie, to nie będą składane, nie?
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lusterka lift S5 a S4 pasują na przemian, no nie?
  9. a na auta z USA nie ma akcyzy?? A może o podatek chodziło
  10. Wszystko fajnie, ale przesadzili z tym 16/18 tys. Ja np na akcyzie z B8 bym zaoszczedzil. Swoja droga, polak coś wymyśli, spokojnie Zawsze mozna sciagnac z USA i oclić w dojczach
  11. To jest lift, więc nie wiem co to za mongolskie teorie
  12. Az normalnie pojde w wolnej chwili do swojej zdjecie zrobic [emoji23]
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spotkałem się z B6 która nie miała podczas wyjścia z salonu radia oryginalnego (na życzenie pierwszego właściciela), przez co klient nie miał w ogóle połączenia licznik - radio.
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej cięzki temat, bo musiałbyś to jakoś rozpołowić, a nawet jakbyś to zrobił, to jeszcze kwestia poskładania tego tak, by to nie ciekło. PS. Mam takowy z połowy 2015 roku, Behr'a czy jak to się tam pisze. Termostat z obudową. W chińskie raczej bym się nie pchał, kupa roboty jest by to wymienić.
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Albo sobie biedaki Webasto założyć Ps. Spokojnie, mi też zawsze było szkoda kasy na dołożenie tego ustrojstwa
  16. Stihl. Podjedź do jakiegokolwiek sklepu, chwyć w rękę, pooglądaj, a ktoś kto tam pracuje na pewno dobierze coś do Twoich potrzeb.
  17. C5'tka ostatecznie z tego wyszła. Ile taki zestawik z dobrymi tarczami i klockami, a także zwrotnicami może być wart Dev, znawco ;-) Ps. Opróżniasz Ty kiedyś skrzynkę? I dwa: Czym można psiknąć lub zabezpieczyć tarcze/zaciski/inne elementy stalowe po wypiaskowaniu lub zabieleniu? Wiadomo, to goły metal i wystarczy by kropla na niego spadła i już zostają ślady, które nieestetycznie przez to wyglądają, a bez sensu bym piaskował np tarcze, zrobił ładne zdjęcia, a po dwóch tygodniach na magazynie tak zajdą rudą, że klient ich nie pozna po otwarciu paczki. Podkład do metalu? Jeśli tak to szary czy bezbarwny? Myślałem też nad nasmarowaniem ich np olejem. Co lepsze?
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bzdura x2. Działa wraz z tylną szybą.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak już kupił, to po ptokach. Teraz to tylko podpisać umowę z Motulem.
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ktoś musi napędzać gospodarkę w tym kraju
  21. Gdybym nie wpadł na pomysł położenia powłoki wraz z polerką, to już by była opierdzielona folią w Misano, Nagaro lub ten żółty, którego nazwy nie pamiętam A że już wydałem kasę na lakier, to trochę szkoda go teraz zaklejać. Ale fakt, Daytona ładnie się mieni w słońcu
  22. W odpowiedzi na powyższe posty zaktualizowałem co nie co
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie. Witamy w Polsce, w kraju absurdów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.