Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jak czytam takie głupoty: To się zastanawiam czy ten sprzedający jest tak durny, że nie wie co pisze, czy kupujący są tak durni, że bez tego nie kupią auta
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale puzzle Puzzle to dopiero mieli strażacy, którzy musieli kierowcę zeskrobać
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie szuka ktoś B5 do poskładania? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-ID6yGCMd.html#xtor=SEC-8
  4. Mam nadzieję, że jest to już Twój były znajomy? Bo od mongolskich teorii trzeba trzymać się daleko. Nie lubieć, to sobie mogą np Porschaki, Subaru czy inne boxery, a nie zwykłe 1.8T. 1,8T jest bardzo dobrym silnikiem do gazowania. Wszelkie teorie na temat powypalanych zaworów itp biorą się tylko i wyłącznie stąd, że ktoś kto zakłada gaz poszedł do najtańszego gazownika, który zrobił mu kiepską instalację. Instalacja za ok 2,5k w dobrym zakładzie, z zapasem mocy i nie ma prawa się nic dziać. Przejeździłem na gazie kupę kilometrów, jeżdżąc bardzo dynamicznie, nigdy instalacja się nie zepsuła, nie remontowałem silników, a serwis ograniczał się do wymiany filtrów.
  5. Z doświadczenia wiem, że skończy się wymianą silnika (racjonalnie myśląc) lub kosztownym remontem, który nie koniecznie przyniesie zamierzane efekty. Płukanką, to można ADP traktować, a nie ANA, które jest kiepskim silnikiem na alu bloku.
  6. 4 zdjęcie. Po co się grzechotka powtarza? Co to za kółeczka po lewo? Sam kompletowałeś czy to gotowiec? Jaki to model? Gdzie kupiłeś? Ile procent rabatu dostałeś? Czy grzechotki, oprócz tego, że wizualnie wyglądają prawie jak marketówki za 13zł/szt mają coś z nimi wspólnego?
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukam lampy przedniej, orientuje się ktoś skąd się bierze różnica w literkach na końcu oznaczeń? Mam 8K0 941 005, a do kupienia jest z koncówką 005C i dylemat czy to będzie to samo czy jednak jakieś różnice są. Handlarz zapewnia, że nie ma, a ja z doświadczenia wiem, że oznaczenia jednak jakieś tam znaczenie mają I dwa, nie ma ktos oznaczenia gumki uszczelniajacej na lampe do lifta? Tak ktora kryje szczeline miedzy blotnik a lampe.
  8. Dawaj znaka, na wiosnę sam będę szukał wózka
  9. "Poszedłem o krok dalej i kupiłem Coronę" No prawie jak zamiast Toya kupić Yato Kupił by sobie zestaw Gedory czy Hazetu i by mógł te klucze jeszcze prawnukom przekazać. Moje klucze udarowe nigdy nie widziały "nasadek udarowych", zawsze używam do udaru do zwykłych kluczy i np o ile Yato złamałem wiele bitów, o ile Bety tylko jeden przez jakieś 2 miesiące kręcenia, torxa 30 z dziurą przy rozkręcaniu głowicy, też pewno dlatego, że nie przyłożyłem idealnie bita do śruby. Z racji tego, że często gubię klucze lub ich miejsce zmienia się na obecnie mi nieznane kupiłem na spróbę zestaw bitów z Jonnesway, zobaczę ile to warte +/- 100zl więc cenowo między Yato a Beta. Pewno też będzie chłam, ale muszę mieć jakiś pełny zapasowy zestaw.
  10. Niby nie, ale gdyby nie fakt, że położyłem ceramikę to już bym ją ofoliował na czerwono
  11. O właśnie takiej sztuki mam plakat w pokoju na pół ściany, właśnie taką miałem sobie kupić i co? Wyszło jak wyszło W Polsce dostanie takiej graniczy z cudem.
  12. Moim zdaniem nie będzie wadzić.
  13. Kolego, sprzedałem identyczne, za 1100. Przepłacisz.
  14. A tak archaicznie gdyby spróbować? Nabić na śrubę trochę większą 12kątną nasadkę? Wiem, że to potrafi zniszczyć nasadkę, ale czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze.
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słyszał ktoś o jakimś poradniku, jak rozebrać tapicerki drzwi w A4 B9? Patrzę na to ustrojstwo i pomysłu brak.
  16. Miałem okazję zrobić 2000km w Ducato 2.3 i naprawdę to straszne auto. Nic nie jest tam intuicyjne (po przesiadce z T4 czy A4). Manetki wyglądają i pracują jakby się miały zaraz samoczynnie rozlecieć, schowki które są, są tak tandetne, że rozlatują się w rękach, w dodatku większość mało praktyczna. W środku tandeta kompletna. Błędy spalonych żarówek loteria, raz wyskakuje, raz nie, dodatkowo same kierunki też potrafią zaświrować. Dodatkowo jeśli chodzi o moc, to naprawdę te auto nie jedzie nie wiadomo jak, a pali 15/100. Jeździłem 2010 rokiem.
  17. Master odpada, za słaby + nie mogę na nie patrzeć w środku, a szukam raczej auta do lekkiej roboty i na co dzień, niż na budowę dzień w dzień, więc musi jakoś to wyglądać Najwięcej z tego co widzę lata Ducato i Ducato podobnych, Jumpery itp, w życiu nie kupię tego badziejewa
  18. Crafter od 2011 miał lift i był już w ocynku, na szczęście rdza odpada, zresztą 06r to 2.5TDI i nie ma nic wspólnego z wyżyłowanym 2.0BiTDI. Ja szukam czegoś z przebiegami od 0 do 100 tyś, więc myślę, że w takim aucie chyba nie ma prawa się nic zepsuć
  19. Nie ma co porównywać aut flotowych w firmach do jednoosobowej działalności, z właścicielem jako kierowcą, z takiego założenia wychodzę. A jakieś konkrety? Przykład : Znajomy w firmie tak pi razy drzwi raz na rok do trzech musi wymieniać silniki w Sprinterach, powód? 2-3 kierowców na auto i kilkaset km dziennie, a mimo to nie skreślam go, bo wiem, że flotowe auta, a wręcz prywatne to inna bajka.
  20. Szukam dostawczaka do 3,5T, max długi, max wysoki - tak, lubię wozić zbędne powietrze Silnik, im mocniejszy, tym lepszy - szkoda życia na czołganie się na autostradzie (Crafer 2.0BiTDI 164KM, Iveco 3.0 180KM) W grę wchodzą tylko diesle. Przebieg przewidziany dla auta to max 30-40tyś rocznie, z czego spora część na pusto, a jeśli ładowany to do 1t, sporadycznie więcej. Interesują mnie młode egzemplarze. Jeśli używane to powyżej 2011, czyli Crafter na nowym ryju z ów 164KM powyżej, Sprinter lift powyżej 2013, Iveco lift powyżej 2014. W grę wchodzą także nówki, mocno rozważam Craftera 164KM i Daily 180KM. Co tu wybrać, czego szukać? Może inne propozycje? Szukam dostawczaka, w którym nie trzeba redukować jadąc pod górkę (obecnie mam 2 x T4 1.9 60 i 68KM - osiołki), nie trzeba malować co 2-3 lata, bo ruda wariuje (wszystko bez ocynku ze Sprinterem na czele poniżej 2011), a także żeby się nie denerwować, że wydam sztos kasy, a tu nawet przyciski konsoli nie podświetlane (Ducato) a np schowki działają tylko do czasu wyjazdu z salonu (także Ducato).
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A na co Ci kanał, w razie co, po trzy bloczki z każdej strony pod próg i możesz się w ganianego pod autem bawić Niektórzy tu na forum bez kanału swapy silników robią
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiera z B9 podejdzie do B8?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.