Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Ogólnie nie narzekam na moje koła (255/35/19), mimo stanu dróg, wygodnie, felgi się nie krzywią, opony całe, ba, na przyszły sezon pewno wpadnie już 20'' Dla mnie różnica znacząca to fakt, że gdy w ośce wpadniemy w poślizg o wiele trudniej jest wyprowadzić samochód "na prostą" niż w Quattro. W ośce jak już d*pa zacznie wyprzedzać przód to już z głośników leci "Anielski Orszak" i można tylko skręcać, odkręcać, skręcać, odkręcać i może się uda wyjść na prostą. W Q odpuszcza się gaz i auto się prostuje, ew dodusza się gaz i wyciąga auto gazem, ale to już wyższa szkoła jazdy.
  2. Teraz juz na 16" zimie idzie jak zła [emoji106]
  3. PUR się ogolnie klei a nie spawa.
  4. Ciekawostka, Quattro na letnich 255/19 nie daje rady pod górkę 15% :-) W pewnym momencie stanęło, a resztę trasy w dół, tyłem robiliśmy na biegu z trzema ludzia z tyłu którzy podtrzymywali samochód by zablokowane koła nie pozwoliły mu się zsunąć w dół. Obok mnie śmigał Golf 2, który na zimówkach robił tam co chciał. Wiem wiem, na letnich nie powinienem tam jechac ale GPS tak mnie zaprowadził. Na moim terenie lato dawało radę [emoji23]
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    BFB to ta sama tarcza co w 1.6/2.0/1.8T, a tarcza w BEX to ta sama tarcza, ale posiada dodatkowe sprężyny w sobie. Ogólnie zwykła tarcza starczy, tym bardziej w Q, ale pewno tylko parę złotych różnicy będzie między zwykłą a BEX, więc wolałbym od BEXa
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak dla mnie dziwne te auto. Raz, że niski przebieg, dwa, że w środku golas (brak SLine), trzy, ktoś wymienił nakładki na pedały przy przebiegu 5 tyś km? Nie uwierzę w to, że ktoś kupił nowe auto i pierwsze co to nakładki założył, a po 5 tyś sprzedał samochód. Wydaje mi się, że wszystkie chromy powinny być czarne w tej wersji, a przynajmniej tylko takie widziałem.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mogę mieć ten wzór w 20calach za +/- 4 tyś bez opon. Takie mi się jeszcze spodobały, ale znając życie w 20calach nie występowała.
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak znajdę felgi które mnie interesują, to dam znać
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak znajdę inne to pewnie tak.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem je już i w sumie, tylko dla nich szukam alternatywy. Może coś jeszcze innego się znajdzie
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rozglądam się za 20'tkami do B8, ktoś coś jakieś propozycje? Cena nie gra roli.
  12. Dzięki za info. Czyli lampy tylne pochodzące z auta z przednim Matrixem, są takie same jak lampy tylne pochodzące z wersji LED przód, tak?
  13. Witam, potrzebuję informację jakie typu lamp występują w B9. Mianowicie czym się różni "full led" od "matrixa", a także jakie są rodzaje lamp tylnych? Są tylko dwa rodzaje lamp czy więcej?
  14. Nie czytałem wszystkich postów w tej sprawie, ale otwarcie A4'ki bez kluczyków to od kilku sekund do max kilku minut, bezinwazyjnie i bez śladów.
  15. U mnie w okolicy max 500zł z pomalowaniem błotnika, ale to raczej "po znajomości". Błotnika moim zdaniem wymieniać nie musisz, wystarczy wyklepać i pomalować.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może się lepiej nie chwalmy kto i jak dostał przegląd Na jakiejkolwiek naprawie w ASO wgrają nowy soft, gadałem z kolesiem, który pracuje w ASO i powiedział, że wgrywają, dlatego zrezygnowałem z serwisu w ASO. Co więcej, to nie Niemcy, że mogą Ci przeglądu nie podbić za brak softu, to że jesteśmy "opóźnieni" w rozwoju względem Niemiec ma swoje minusy, ale jak widać także plusy
  17. Nie uważam, żeby spryski były konieczne do oryginalnych lamp xenon. Owszem, do Hidów, chińskich żarówek i tym podobnych na przeglądach się czepiają, ale w życiu żaden policjant nie przyczepił mi się o brak sprysków na ori lampach i przetwornicach. Zawsze można spróbować znaleźć używki po przerobieniu na bixa. Ja kupiłem ze 3-4 lata temu za 700zł.
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cieszy się na Twój widok
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Siłą mnie na remapę będą musieli zaciągnąć
  20. Jeśli chodzi o depo, to szkoda słów. Jeśli chodzi o bixy na ori lampach, to lampy kosztują +/- 400 i zrobienie ich na bixa ok 400-600zł, także koszt można rozbić. Jeżeli szkoda Ci kasy na ori + bix, to nie ładuj ori tylko kup Depo i jeździj dalej. Na forum raczej radzi się tak, by coś wyglądało, działało czy też po prostu cieszyło gębę, a nie żeby zrobić coś po najniższym koszcie.
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie możesz po prostu kupić tego co ma być? Albo pofatygować się i porównać tą obudowę ze swoją? Moim zdaniem do 2,5 tylko 2,5.
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Same wentylatory pasują, ale obudowy różnią się między silnikami.
  23. Ta grzechotka Jonneswaya, jeśli chodzi o dźwięk mechanizmu to już chodzi jakby się mała rozpaść. Trzeba było przesmarować mechanizm zapadkowy, łatwiej mu się pracuje, wolniej zużywa.
  24. Nie wiem jak z zerwaniem, ale w ciasnych miejscach bardzo sie przydaje wieksza ilosc zabkow.
  25. Moje klucze, moje pieniądze, moje zasady używania Przecież to była ironia, jak można się spodziewać, że jakakolwiek grzechotka wytrzyma walenie w nią młotkiem? Zbyt poważnie odebraliście Myślisz, że się nie spodziewałem, że się rozleci grzechotka 1/4 po tym jak uderzę w nią młotkiem? Wiedziałem, że się może rozwalić, tylko miałem odrobinę nadziei, że przy okazji podda się śruba Grzechotki są naprawdę dobre, a jako granicę ich wytrzymałości uznałem uderzenie młotkiem, moim zdaniem dobry wynik. W normalnych warunkach, zgodnych z przeznaczeniem nie do zajechania sprzęt. Żeś się przejął jakbym to Twoją grzechotkę młotkiem poczęstował Aha, nadal uważam, że Yato to szmelc jakich mało, w NORMALNYCH WARUNKACH poddają się po około pół roku częstego, lecz nie warsztatowego używania, końcówki np bity mogą się wyłożyć nawet na pierwszych śrubach, a dodatkowo skręcają się regularnie, przez co trzeba je wymieniać co jakiś czas, bo objeżdżają tylko śruby. Grzechotek Yato mam na kupce uszkodzonych ok 5 sztuk i stertę bitów, a także nasadek, potem zmądrzałem i przeszedłem z całymi narzędziami na Betę/Proxxona/Gedorę/Bernera i póki co, załatwiłem na własne życzenie tylko jedną 1/4 Proxxona waląc w nią młotkiem i kilka bitów "z dziurą", bo potraktowałem je udarem, z pełnymi nie ma problemu. Jak na 4 lata kręcenia, myślę, że to świetny wynik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.