Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Więc tym bardziej masz świadomość, że ubezpieczyciel będzie chciał wypłacić jak najmniej i policzy mu ten element tylko do malowania, czyż nie? Pierwsza wycena na pewno nie weźmie pod uwagę wymiany, chyba, że ewidentnie będą zaczepy połamane. Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby ubezpieczyciel wymieniał coś, co nadaje się do lakierowania.
  2. Nikt Ci nie zapłaci 1,5tys za zderzak do B5 Zaczepy będą całe, to każą mu go w pierwszej wycenie tylko pomalować. W co Ty wierzysz
  3. Po kiego zakładać temat, w którym z góry zakładasz, że Cię oszukają i będziesz stratny. Znając życie wczoraj Ci ta babka dopiero przetarła, świeżo co odłożyłeś spisany protokół stłuczki do szafki, a Ty już temat na forum, jakby tu zrobić, żeby nie być stratny. Poczekaj najpierw na rzeczoznawcę, wstępną wycenę, a potem możesz zacząć narzekać lub się cieszyć. W najgorszym przypadku mogą próbować ślad na błotniku i lampie uznać jako "do usunięcia", czyli np spolerowania. Zderzak do malowania, policzą Ci ze dwieście złotych i więcej nie będą chcieli dać. W najlepszym błotnik do malowania, zderzak do ew wymiany + malowanie, lampa wymiana, co łącznie powinno dać ok 1,5tyś. Tak na moje.
  4. Gdyby był wystawiony na allegro za cenę zwykłego to tak, ale na pewno nie wydzwaniałbym po ludziach pytając czy czasem nie mają takiego zderzaka pół darmo. Jestem z tych co zarabiają i sami też dają zarabiać.
  5. Na OC z nie własnej winy się zarabia a nie daje "wycyckać"
  6. A co łaskę zrobi jak wypłaci czy jak? Ps. Pomalowanie 4 drzwi i listw to koszt 1200-1400, do tego drzwi po 100zł/szt z listwami. Zamkniesz się bez problemu w 2 tyś.
  7. Mi na 255/35/19 i BV jest komfortowo. Komfort to kwestia gustu, nie znamy preferencji twoich pośladków czy kręgosłupa. Jeśli komfort ma ciąć wygląd samochodu to załóż 16 cali, do tego 205/55, wymień zawias na 1BA i ciesz się wygodnym autem, w którym od komfortu można się nabawić choroby morskiej, a zakręt z wyższą prędkością stanie się wyzwaniem, a jeśli jednak auto ma jako tako wyglądać i jeździć, to poduszka pod plecy i w trasę
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na marekdisney temat w 1.6
    Nie. Musisz szukać pasa od 1.6/1.8/1.9TDI/1.8T, inne nie podejdą. Co więcej zwróć uwagę czy w 1.6 masz klimę czy nie.
  9. Mapa w VAGTune. Seria mocniejsza niż powinna 181KM/412NM (w papierach 177/390) Po mapie 218KM/480NM
  10. Tylko E. Mam jakby co, PW.
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na cysiek18 temat w 1.8T
    Założyłeś temat po wyjechaniu pół baku i stwierdzeniu, że za dużo spalił?
  12. Problem się pojawia wtedy, kiedy to ja handluje częściami na co dzień, a potem słyszę cwaniaczka, który dzwoni z ogłoszenia szyby, a gdzieś tam w tle jest lotka, strugając przy tym pawiana, że nie wie ile ta lotka warta lub co to w ogóle jest, ale on ją bardzo chętnie kupi za 1/10 wartości. Zdarzają się też tacy, którzy dzwonią i pytają o maskę z jakiegoś tam samochodu, a potem pada pytanie "a bo wie Pan, bo na tamtym konkretnie samochodzie w takim i takim kolorze jest taki zderzak, noo.. z tymi takimi kratkami większymi", żeby czasem nie powiedzieć "S-Line" i chcą go kupić w cenie zwykłego zderzaka lub mniej, bo myślą, że trafili na idiotę. Następuje w tamtym momencie zrypka o marnowaniu czasu, a także o tym, że idiotę może robić z siebie, więcej już nie dzwoni Wiem, wiem, wszystko fajnie jak to sobie ktoś siedzi i szuka lotki, podzwonić, a może akurat się uda. Ty wykonasz takich telefonów 5 do 5 różnych ludzi, mi wystarczy odebrać takich telefonów 5 dziennie i krew spsuta.
  13. Znając życie nie pytałeś o oryginalność lotki, kupiłeś w cenie szyby i liczyłeś na oryginał.
  14. Zdjęcie lotki, dla kogoś, kto to robi na co dzień to co najmniej 10min. Dla kogoś kto nigdy tego nie robił to dobre pół godziny i jeszcze dylemat czy nie uszkodzisz, a tyle czasu żaden kurier nie będzie czekał, a tym bardziej narażał swojego zatrudnienia w firmie, by otwierać paczkę i w niej ryć. Gdybym się z tym spotkał osobiście dopilnowałbym, żeby zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencję, łącznie z kupującym, którego de facto można posądzić o to że "ukradł lotkę", a kurier mu to ułatwił. Jedyna opcja zajrzenia do paczki to kwestia negocjacji właściciela firmy z opiekunem umowy itd. Zadzwoń do sprzedawcy i zapytaj co on uważa w tym temacie. Może będzie chciał np obniżyć cenę o wartość szyby. Znając życie szyba pęknięta, bo kiepsko paczka spakowana, więc lotka będzie ok. Zadzwoń do sprzedawcy, powiedz co i jak, obniży Ci cenę o 100zł (wartość szyby) i po kłopocie. Przynajmniej ja bym tak zrobił nie chciałoby mi się latać za odszkodowaniami i wykładać za koszty transportu. Wszystko zależy z jakich rejonów jest sprzedawca
  15. Z której choinki się urwałeś? Opcje dwie -Nie odbierasz - Odbierasz, jeżeli się na tyle opłaca by nie mieć szyby. Spisujesz protokół i na podstawie dowodu zakupu otrzymujesz odszkodowanie od firmy, najczęściej 100% wartości paczki, a zawartość w większości przypadków zostaje, szczególnie jeśli chodzi o szyby. Przerabiałem już to. Ta opcja ma też haczyk, jeśli paczkę pakował kretyn, to nie będzie odszkodowania. Opcja druga odpada w przypadku, kiedy to nie masz potwierdzenia zakupu, bo będzie problem z ustaleniem wartości.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Zenujące to jest płacenie za coś, co leci na złom Jak Ci się nie pali to najprawdopodobniej pod koniec tego tyg będę takowe utylizował i mogę Ci jednego odłożyć.
  17. Aktualne, oddam za 3 tyś dla forum.
  18. Za cenę tego napinacza z ASO kupisz i wymienisz dwa razy silnik BDV w swoim aucie.
  19. Przez tą zrzutkę trafia do Was 100% kasy?
  20. Mały płaski śrubokręt i podważasz.
  21. Kompa podpinałeś?
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Spike72 temat w 1.8T
    AEB ma przepustnicę na linkę, tak samo jak model AJL. Przepustnice są zamienne. I tylko te pasują. Na PW możesz uderzyć do mnie o kupno takowej.
  23. Odezwij się na PW, mam Quattro na podnośniku, mogę coś zorganizować.
  24. Kolega może się z japończyka przesiadł i myśli że silnik zepsuty A tak poważnie, to co nazywasz "odcina"? Bo jak odcina na gazie, to gaz zmień, bo bubla wsadzili, ale jak na benzynie..?
  25. Pytanie powinno brzmieć gdzie on był serwisowany skoro na raz spierdzielił się silnik, abs i komfort To trzy, praktycznie niezależne układy. Muszą być jakieś błędy na kompie, tylko zostały odczytane jako "małe błędy", a nie te "większe błędy".

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.