Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam, przez jakiś czas jeździłem z uwalonym kierunkiem w lusterku i wywalało błąd.
  2. Leżę i kwiczę Usiądź sobie kiedyś w takiej V8, na np wydechu Millteka i posłuchaj jak to chodzi i jakie efekty są w budzie po dodaniu gazu. Aha, tylko weź chusteczki. I od razu mówię, miałem już tych S4 na pęczki, nie jaram się czymś, czego nie mam, nie stać mnie lub chciałbym mieć. Czy Ty właśnie porównałeś Lancera Evo do B7 z 2.0T? Bo ma tą samą pojemność silnika? Poważnie? 2.0T chodzi jak sokowirówka w dodatku nie spala jakoś szczególnie mało, kilkanaście litrów to standard. Do tego dochodzą przeróżne problemy natury tego silnika i moim zdaniem naprawdę nie jest on warty uwagi. Zdecydowanie bardziej, pewniej i nie wiadomo co jeszcze, ale wybrał bym zamiast 2.0T, stare poczciwe 1.8T (też sokowirówka), które także było montowane w B7. Co do wyboru, tak jak mówiłem BBK w S4. Dozbieraj parę tysi i pomyśl, a jak nie to odpuść i poszukaj w czymś innym Vki. Niestety, im młodsze auto tym mniejszy wybór sensowej benzyny. I na koniec jeszcze taki mały detal, do S4 jak i 1.8T zamontujesz LPG, do 3.2 i 2.0T nie bardzo. O ile kwestia LPG wchodzi w grę u Ciebie.
  3. Kup 4.2, sprawdź przed zakupem czy nie dzwoni łańcuch (rozrząd do wymiany), do tego wymień profilaktycznie klapki w kolektorze na te z włókna szklanego i włala. Masz niezawodny silnik V8, który jest nie porównywalny do gównianych 2.0T i 3.2. Spłyciłem Ci dość temat owszem, ale ten silnik ma ponad 300KM, rozrząd kosztuje prawie to samo co 3.2, a dźwięku nie ma co porównywać do 2.0T. Aa.. i części do 3.2 faktycznie jest mało. Zawartość dodana 1 minute later Można jeszcze kupić S4 z uwalonym motorem + motor z angola z przebiegiem pewnym w granicach 120-150tyś km, wymienić i nie martwić się np o rozrząd, bo to za mały przebieg na niego.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Kosmita temat w Audi A4 B9
    Ceramika coś tam minimalnie da, ale nie ma co się łudzić, że nie będzie śladów po takich obtarciach. Wiem, bo przetarłem zderzakiem o drewnianą paletę 2 dni po powłoce Jak już w sedana wózek pchasz, to albo folia ochronna np 3m (możesz cały zderzak okleić nawet) albo ta ori, ale znając życie i szczęście ludzkie to mając tą ori folię porysujesz następnym razem zderzak centymetr niżej niż sięga folia
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Kosmita temat w Audi A4 B9
    Mi jak przepolerował samochód gościu w detalu, to zostały na aucie tylko rysy, aż dwie, które są zrobione do podkładu. Całą resztę ściągnął, położyłem na to kwarc i póki co, nie narzekam. A takie ryski jak masz na zderzaku podejrzewam, że bym ręcznie zwykłą pastą ściągnął, ew zostały by te trzy grubsze, cała reszta to tylko ryski na bezbarwnym, które są do wypracowania. Edit. Pochwal mi się na PW ile cię wyszły blachy indywidualne.
  6. Auto na podnośnik, do sprawdzenia łapy dyfra na początek. Szczególnie ta z przodu od strony silnika, która pracuje na gumie.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Kosmita temat w Audi A4 B9
    Podjedź na detaling, spolerują Ci to praktycznie do zera. Tylko tak jak piszę, to studia detallingu, nie do lakiernika. Lakiernicy w dużej części nie mają pojęcia nic o polerce.
  8. I to spowoduje ze na "pozycji" nie bedzie w ogole swiatel, a na pozycji AUTO beda sie wlaczac dzienne i ew mijania jak sie sciemni tak?
  9. Oczywiscie ze odkupi. Tylko nie oddaj za grosze.
  10. Nie widzę nigdzie takiej opcji.
  11. Jest jakaś opcja żeby przy zapalonym silniku wyłączyć całkiem światła w samochodzie na zewnątrz, w tym pozycyjne przód tył?
  12. To podjedź do mechanika i daj mu na flaszkę
  13. Sondy mogą wywalać błąd jeśli są za katem, jeśli ich nie ma za katem to nie mają prawa. Co do cięcia, edytowałem posta wyżej.
  14. Środek wyleci, wrzuć go w woreczek i do kaciarza, ok 250zl / szt. Ale ogólnie jednak pobawiłbym się we wstawienie rury zamiast je "wybebeszać".
  15. W Polsce też to niby idzie dostać.
  16. Czyli jak widać gniazdo to tylko kwestia "chęci" gazownika.
  17. Opcje dwie 1. Wozisz i dokręcasz. Nie jest to tak uporczywe jak Ci się wydaje. 2. Męczyć o montaż pełnego wymiaru pod wlewem, o ile będzie w stanie. Nie można nic wkręcić na stałe. Zawartość dodana 0 minutes later Ty masz tam wkręconą przejściówkę czy całe gniazdo?
  18. Ja usuwam specjalnym środkiem do usuwania kleju po naklejkach, psikasz, czekasz chwilę i ścierasz, nie zostawia śladu ani rys. Niestety nie przytoczę nazwy, bo z Niemiec przywiozłem, a po gebelskiemu to ja tylko "Audi" umiem napisać : ) A próbowałeś np ciepłą wodą z płynem? Niektóre kleje są tak kiepskiej jakości że same schodzą. Słyszałem też o usuwaniu kleju gumowym padem, ale nie praktykowałem.
  19. Różnic nie ma. Może faktycznie uda się tam jakoś go wcisnąć, na moje oko nie bardzo było jak to zrobić.
  20. Wtryski powinny być schowane pod kolektorem (nie nad nim na listwie itd, to zwykłe niedbalstwo), a wlew dokręcany, nie ma tam miejsca na pełny wymiar.
  21. Nie pomogę z prądem, ale jakbyś potrzebował zamek, mechanizm czy coś innego to masz do mnie 20km. Pokaż ten filmik co to ktoś jakąś blaszkę kazał wymieniać.
  22. Kolega chce wymienić samą deskę rozdzielczą, a resztę typu tunel i konsola zostawić starą, więc odpowiedź nie na temat Powinno wszystko pasować. W lifcie masz podświetlane kratki, o ile byś kupił dechę z kratkami. Ps. Mam takową za 50zł.
  23. Ile chcesz dobrych nadkoli do auta ktore ma 15lat?
  24. Tylko ori.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.