Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Zrób ją na 450KM Kupowałeś z Polszy czy ściągałeś?
  2. Moim zdaniem nie do zrobienia. Gdyby tak było sterowniki 8D0 nie kosztowały by 150 i w górę, a znalazłaby się nie jedna osoba, która ze sterownika za kilka złotych uczyni sterownik warty kilkadziesiąt.
  3. Pewno mechanior mu polecił Tak jak mój, żeby przejść z 5W30 na 10W40, bo niby za rzadki i przez to problem z ciśnieniem. Wyszło na przytkanego smoka.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na yras7 temat w Audi A4 B6/B7
    Wszystko kwestia gustu. Pełna skóra bardziej się nagrzewa w lato i jest zimna w zimę, na plus, że w przypadku wylania czegoś czy innych zabrudzeń wystarczy wilgotna szmatka. Półskóra nie parzy, nie jest zimna, ale np alcantara ciężka w utrzymaniu czystości. Najlepiej szukać Recaro z pół skórą, ale w środku typowy materiał, nie alcantara.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na yras7 temat w Audi A4 B6/B7
    Po 300km na Bukowinę d*py nie czułem. Efekt nie raz powtórzony. W żadnych innych fotelach z tym się nie spotkałem
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na yras7 temat w Audi A4 B6/B7
    Maty muszą być od Recaro i nie, Recaro nie są wygodne, ale ładnie wyglądają.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Ptakus temat w Audi A4 B6/B7
    Ale w 3.0 czy w 1.6 z profilu?
  8. Fajne odniesienie, ja robię rocznie ok 50tyś, ktoś zrobi 5tyś
  9. A czujnik sprawdzaliście w ogóle?
  10. Mierzyłeś ciśnienie silnika (sprężanie) czy oleju? W momencie sprawdzania kontrolka się paliła czy nie?
  11. To nie kupuj w internecie, idź do sklepu, zapłać o wiele więcej i wszyscy będą zadowoleni. Sprzedawcy bez głupich pytań i popytu zaczną się bardziej starać i zabiegać o klientów np stanem sprzedawanych przedmiotów, co wyeliminuje z rynku, sprzedawców nieuczciwych. A tak wrzucasz wszystkich do jednego wora.
  12. Efekty identyczny na benzynie i gazie?
  13. Zawieszenie do obejrzenia, końcówki drążków, wahacze, łączniki itp. A jeśli to nic nie da to uczepiłbym się magla.
  14. Efekty forumowych pomysłow ktory to taki bystry?
  15. Wymień rozrząd z pompą wody, a przy okazji termostat na ORYGINALNY, NOWY. Niech mechanior posprawdza węże, czy są równo miernie ciepłe.
  16. Jak napiszesz co to za samochód, jaki silnik itp to mogłoby być łatwiej.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Zapomnij. Umarlo. Na Leszczynskie Manewry mozna przyjechac co najwyzej
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ściągasz części z Niemiec, dobrze widzę?
  19. Wiem, wiem, pierwszy samochód, nie potrzebujesz nie wiadomo czego, ale gdyby mi tak ktoś powiedział jak wygląda sprawa, zanim kupiłem szajsowate 1.6 to bym się na nie nie zdecydował, szkoda nerwów i pieniędzy.
  20. 1. To za***isty kolor, koniec kropka. 2. Po włożeniu 17'' na 225 czy 235 z samochodu ucieknie kilkanaście kucyków jak nic. Biedactwo się będzie męczyć. Używane ori jesli już. 3. Obniżyć można sprężyną. Ogólnie zastanów się porządnie nad tym, czy aby na pewno chcesz ładować tyle hajsu w samochód, który jeśli jest przedliftowy jest wart mniej niż kwota którą chcesz zainwestować, szczególnie, że jest to 1.6.
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na kraymy temat w Audi A4 B7
    Chiński bajer z metra cięty to możesz sobie w około lustra w łazience przykleić, a nie na Audi. Oryginalny chrom to wydatek ok 250zł i kilka godzin roboty, po co Ci ten chłam?
  22. Wszystko całe. Bezawaryjności życzę
  23. 2.0 w benzynie się nie kupuje, nie bez powodu potrafią kosztować mniej niż B5.
  24. Czarna to najprawdopodobniej kontrola zapiętego pasa.
  25. 13k * 5 = 65k. W życiu nie sprzedasz tego auta w tych pieniądzach nawet jakby była oryginalnie Europą. To jest pierwszy rok produkcji, teraz za 65k szuka się lifta po 12. Sprzedaj to tam gdzie kupiłeś i rozejrzyj się za autem tuż przed przyjazdem do PL.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.