Treść opublikowana przez JawoR36
-
różnica w wahaczach B6/B7
B6 i B7 to te same wahacze.
-
Audi A4 B8 2.0TDI 170km - Świszczy przy dodawaniu gazu.
Uszczelka pod kolektorem, przerabiałem. Spróbuj najpierw dokręcić wszystkie śruby od kolektora. Ew, na zimnym silniku spryskaj wodą z dużą ilością mydła okolice kolektora, egru itp i zlokalizuj nieszczelność przez bąbelki. Sonda nie ma z tym nic wspólnego. U mnie objawy były identyczne.
-
Dziwnie odpala po dłuższym postoju. Problem.
To podładuj aku i sprawdź co się będzie działo.
-
Dziwnie odpala po dłuższym postoju. Problem.
Możesz dla pewności sprawdzić ładowanie, ale bardziej strzelam w aku.
-
Dziwnie odpala po dłuższym postoju. Problem.
Aku pada lub coś pobiera prąd na postoju.
-
Pól oś prawa do avanta 1.9 rdi AJM 2000r - kompatybilność
Numery z ośki sobie spisz i szukaj takiej samej.
-
Spinki do drzwi - listwy dolne
Albo wyrwac listwe z gwintu podwazajac plaskim srubokretem od zewnatrz. Potem chwycic kombinerkami gwint ktory zostal od zewnatrz i odkrecic od wewnatrz. Potem wcisnac ten gwint na klej do listwy. Tak to jest jak ktos wymysli metalowy gwint wtopiony w plastik.
-
Spinki do drzwi - listwy dolne
Instrukcja. 1. Otwierasz drzwi, schylasz się i liczysz. 2. Otwierasz drzwi, odkręcasz dwie śrubki, wysuwasz listwę i liczysz. A przy okazji sprawdzasz ile faktycznie masz połamanych/uszkodzonych. Żeby się listwa źle trzymała wystarczy tylko kilka złamanych, nie wszystkie. Pewnie, mógłbym otworzyć drzwi od chaty i zerknąć na pierwsze lepsze drzwi na podwórku, ale skoro nie chciało się Tobie policzyć, to mi też
-
B8 TrOOOOp
W 2.0TDI, wczoraj mierzyłem, 200 - 3800obrotów na 6 biegu, 4400obrotów na 5 biegu. 218KM, Quattro, 20'' i jak zrobię na baku 600km, to znaczy, że przyoszczędziłem w butowaniu Czyli taka dycha na 100KM to standard, ale jak mnie ktoś na całym baku da radę choć raz wyprzedzić to jest święto
-
Problem z parująca przedni szyba na wysokości nawiewu
A sprawdziłeś chociaż, czy ta para pojawia się w środku auta czy na zewnątrz? Nie ustawiaj zimnej klimy, na rozgrzaną szybę i po problemie. Ta para tworzy się na zewnątrz samochodu, różnica temperatur. Mi też chwilę zajęło zanim ogarnąłem o co chodzi.
-
Kod RNS-D
Nie, to nie będzie kod do radia. Odłączać aku nie musisz, poduszka nie wystrzeli, ale, może złapać błąd poduszki do skasowania, niekoniecznie, ale może. Byle byś nie rył przy poduszce na włączonym zapłonie i śrubokrętem wtyczki podważał. Odłączałem i podłączałem poduchę nie raz na podłączonym aku, ale nigdy nie robię tego siedząc na fotelu, na wprost poduszki, zawsze jakoś stojąc z boku. W razie co, złamie mi rękę, a nie zmasakruje twarz, od taka wskazówka.
- Pompa paliwa
-
B8 TrOOOOp
Jak już tak porównujecie te spalanie 2.0 a 3.0, to uwzględnijcie to, że 2.0 nie jest stworzone do latania po autostradach po 200km/h. Te małe silniki się do tego nie nadają, spalanie przy 200km/h w 2.0TDI mam ok 14litrów
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Skończyło się na Tengu, po doposażeniu pod siebie zakręciło się koło 12tyś Póki co zadowolony.
-
Turbospreżarka po regeneracji , czy godna uwagi ?
Spuszczacie się nad tymi sprężarkami od 2.5TDI, a ja jeszcze trochę zacznę się nimi rzucać, bo szmieciowaty popyt na to jest
-
Turbospreżarka po regeneracji , czy godna uwagi ?
Za cenę regeneracji tej pierwszej, sprzedam Ci 5 szt sprawnych sprężarek
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Seryjnie jest 255/30/20
-
Pęcherzyki na bagnecie oleju
Kupując 3.0 ASN'a z założenia możesz się martwić, ale wydaje mi się, że przesadnie podchodzisz do tego silnika. Najpierw pomysł remontów, bo łyka (normalne) jakieś tam ilości oleju. Teraz pęcherzyki powietrza. Nalej do butelki trochę ciepłego oleju, wytrzep go z należytą starannością, jak to na polskich dziurach trzepie autem i zobacz co się stanie z olejem.
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Szczerze mówiąc, wszedłem na Oponeo, zaznaczyłem "zimowe" i wziąłem najnowszy model. Jakoś nieszczególnie miałem czas czytać co to i z czym to się je. Moje niedoczytanie, ale z racji, że dałeś mi powód do poczytania to dowiedziałem się, że nie jest to opona typowo "całoroczna", a co więcej, jako jedna z niewielu opon "nie typowo zimowych" ma niemiecką homologację zimową, więc nie powinno być źle A tak poza tym, tu "u nas" w lubuskim, poprzednią zimę przejeździłem na 19tkach letnich, dopiero jak wpadłem na pomysł, pojechania w dół mapy, w góry, okazało się, że Wy tam macie śnieg
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mogę Ci coś poszukać pod "zamówienie".
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Dzięki A w międzyczasie dorobiłem się nowych oponek na zimę, Michelin Cross Climate Plus, tegoroczny model, podobno lepszych nie ma A teraz jeszcze reklama i wytłumaczenie, czemu ktoś kupuje zimówki w środek lata - promocja z 950zł na 650zł na Oponeo
-
Poszukiwany sprawca wypadku
Poczatek WPI. Policja wrzuca w wyszukiwarke A4 B5, sedan, miedzy 94 a 96 (logo na blotnikach), kolor bialy. Ile ich wyskoczy 10? Jada sprawdzic 10ciu wlascicieli i samochody - włala. Ale to Polska to nie policja z Miami, wiec poszukiwania potrwaja tydzien czy dwa do umozenia sprawy.
-
B8 TrOOOOp
Dawałem 350zł z robotą za łożysko z piastą, ponieważ zgodnie z mechanikiem ustaliliśmy, że nie będziemy się męczyć z prasą i kosztami związanymi z wymianą samego łożyska.
-
Wgnieciony próg
Roboty troche jest z wyciaganiem tego, bo musi przyspawac takie "uchwyty" i koniobijka powyciagac, pomalowac itd, ale nie za 1200zl. 500zl to juz jest max maxów, ale licz sie z tym, ze bez szpachli sie nie obejdzie.
-
B8 TrOOOOp
FAGa z robota mnie wyszlo 350zl. Mowie tu lozysku z piasta.