Treść opublikowana przez JawoR36
-
B8 TrOOOOp
Te samochody sa naprawde delikatnie uszkodzone. Nie wiem czego siejecie panikę. Wszystko polega na bezinwazyjnej wymianie elementów. Rownie dobrze takich uszkodzen mogl sie nabawic w ciagu 2-3trzech stluczek parkingowych pod Tesco.
-
Przycisk z kontrolką na deskę rozdzielczą.
Załóż ori szufladkę pod przyciski, kup sobie przycisk np "S", ten niby specjalny czy cos, widziałem na allegro i masz po fachowemu. A jak nie, to pod jakikolwiek inny przełącznik. Jakie chwilowe? Przecież PDC działa na zasadzie włącz/wyłącz, tam nie ma chwilowości.
-
Felgi na zimę które wybrać ??
Czarna felga optycznie zlewa sie z oponą i ją zmiejsza, co przy 16 calach będzie opłakane w skutkach. B8 na 17 wygląda jak wózek sklepowy, a co dopiero na 16. Uwierz mi nie będzie żadnej róznicy w komforcie między oponą 16, a oponą przeznaczoną do B8 na 17cali
-
Felgi na zimę które wybrać ??
http://allegro.pl/fa-1523-4szt-felgi-audi-a4-b8-16-5x112-i6720116658.html http://allegro.pl/felgi-audi-a6-4g-c6-a4-b8-b7-tt-16-jak-nowe-i6993762337.html http://allegro.pl/komplet-felg-audi-a4-8w-b9-8k-b8-5x112-16-i6994496371.html http://allegro.pl/a121-5x112-16-audi-a4-b9-b8-8w0601025b-nowe-i7011101072.html Ja jeżdże na nr 3, tylko 17.
-
Felgi na zimę które wybrać ??
Żadne.
-
B8 TrOOOOp
Głupie pytanie : Klapa w sedanie przedlift B8 w wersji S-Line a zwykła jest taka sama czy inna?
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Jak powiem, ze nowy Crafter ma 1-1.2ładowności w papierze to pewno za dużo się nie pomylę Jak zobaczy raz na pol roku tone na pace to max Paczki i ew pierdoly samochodowe.
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Może temat nawet założę, by się pochwalić ;-)
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Sprinter odpadł ze względu na napęd, cenowo wychodziło tak samo jak Crafter, ale mi RWD by bardziej przeszkadzało, przy moim terenie nawet wyjazd z działki na pusto RWD jest problemem. Ostatnio musiałem starego Craftera wyciągać starą T4, bo biedak stał w miejscu. Ducato i cała ta paczka tych samych samochód z innym logiem to tani chłam, które mają swoją renomę dzięki silnikom i CENIE, reszta to kicz i ledwo działająca tandeta, na której np właścicielowi firmy nie zależy, bo w końcu to nie on się będzie denerwował, że coś nie działa np z wyposażenia, skoro samochód jedzie i jest TANI. Za cenę mojego VW miałbym np 2 x Renault Max Maxa. Crafter owszem, np będzie brał olej, liczę się z tym, ale wiesz co, leasing na 5 lat, na 5 lat mam też przedłużoną gwarancję z limitem do 200tyś km. Po 5 latach jak ten busik będzie miał 100tyś km to będzie jego max, więc czym ja mam się przejmować? Po 5 latach Craftera sprzedam na pewno w lepszej wartości rynkowej niż Renię, Citroena czy innego Fiata. A co więcej, w chwili obecnej jest to jedyny dostawczak na rynku z takim wyposażeniem. W świętej trójcy, a nawet często w Mercedesie na próżno szukać np takiej nawigacji, LEDów mijania, skłanych luster elek, grzania kiery czy innych kamer z PDC P/T, bo do mnie właśnie to przemówiło, w dodatki władowałem ponad 40k. Nie jestem typowym klientem dostawczaka, więc mam inne wymagania, aa.. i wziąłem automata
-
Szukam kogoś kto zna dobrze BEX'a
Sprawdzasz luz na turbo, wzdłużny i ew czy nie puszcza oleju w intercooler i w kata. Jeśli nie puszcza, to najprawdopodobniej silnik do remontu / wymiany. Osobiście w remont bym się nie bawił, nie trudno o BEX'a z niskim przebiegiem poniżej 2,5tyś zł.
-
pompka centralnego zamka
http://allegro.pl/pompka-centralnego-zamka-8d0862257-audi-a4-b5-i7009814358.html 30 sek szukania
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Podejdzie.
- pompka centralnego zamka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Zalej w końcu auto do pełna, to rozwiejesz swe wątpliwości..
-
pompka centralnego zamka
Za mało w życiu widziałeś. Pompka bez literki to koszt 200zł, pompka z B to 250-300zł, a z C 300-400zł, więc nie narzekaj. Różnią się sterownikiem i nie da się ich stosować zamiennie.
-
Wymiana zacisków na rs4
A jakie ori felgi Audi mają ET55?
-
Wymiana zacisków na rs4
Opona 225/45. Felga praktycznie każda od Audi wejdzie.
-
nie działa centralny zamek z pilota
Czyli kwestia modułu lub przypisania kluczyka. Do elektronika samochodowego
-
Wysokie spalanie 1.8 160km multitronic. Problem?
A ile ma palić stary silnik TFSI, który ciągnie ponad 1,5tonową budę? Nie wiem w czym ty widzisz problem, naprawdę. Jakby mi ktoś powiedział, że mu 1.8TFSI pali równo dychę, to bym się zastanawiał czy czasem nie zaniża spalania. Odejmij sobie od wyniku z litr/dwa z faktu, że masz multitronica i robi się naprawdę fajny wynik jak na tak "starą" benzynę. To nie 1.4TeFeSreFeTDCI z 2017r, że spali 4,5 w mieście.
-
nie działa centralny zamek z pilota
Nie no, poradzisz sobie, zapinasz VAG'a, sprawdzasz w blokach kontakt modułu z kluczykiem, możesz go np jeszcze raz spróbować przypisać i włala A tak poważnie, to zostaw to fachowcom A i jeszcze jedno, jak naciskasz jakiś przycisk na kluczyku to mruga czerwona lampka?
-
Wymiana zacisków na rs4
320 z S4 też można wsadzić, ale to także zwrotnice. Gust co do wielkości felg każdy ma swój, dla mnie poniżej 18'' to na zimę można założyć.
-
Wymiana zacisków na rs4
Kolega chyba pomylił 312mm z A6 z hamulcami od RS4
-
nie działa centralny zamek z pilota
Wciśnij i trzymaj np przycisk otwierania samochodu, cały czas trzymając przycisk wsadź i przekręć za zapłon, puść przycisk po ok 10 sek i wyjmij kluczyk.
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Żeby nie było, że temat umarł, to napiszę tylko że zdecydowałem się na nowego Craftera z 177KM, czekam na odbiór Doszedłem do wniosku, że dostawczaka nie kupuję się używanego i tyle
-
A4 B5 wycinanie szyby
Bez doświadczenia w tego typu zadaniach polegniesz.