Treść opublikowana przez JawoR36
-
Pokrowce na fotele
Ja mam mam wizję zrobić pół skórę z alcantarą lub skórę ze środkiem czerwono-czarna krata z GTI pod kolor lakieru A w nówce dochodzi jeszcze gwarancja, więc sobie nie podłubiesz z fotelami itp.
-
PRZYCISKI NAKŁADKI FOTELI AUDI
Wystarczy troszeczkę chęci, wejść do auta, wypiąć przycisk i włala. Masz przycisk w ręku, porównujesz ze zdjęciem i już
-
Pokrowce na fotele
A jak są tak ładne, że szkoda uświnić, to zakładać pokrowiec na fotel wtedy kiedy się wsiada uświnionym lub odpowiednio pielęgnować by się nie zniszczyły i tyle. Do swojej Audi mam zwykłe prześcieradło z gumką, które zarzucam gdy muszę pilnie wsiąść do samochodu w ciuchach roboczych. Pokrowce owszem, są fajne, ale w np dostawczakach, które ciągle są narażone na brud i inne uszkodzenia np wystający z kieszeni nożyk do tapet. W przypadku zwykłej osobówki, której nie używa się jako woła roboczego nie widzę potrzeby oszpecania samochodu. Np do nowego Craftera będę szył pokrowce ze skóry i alcantary, koszt ok 2000tyś zł, ale to pewnie trochę za wysoka półka cenowa https://www.olx.pl/oferta/pokrowce-samochodowe-szyte-na-miare-na-siedzenia-tapicerka-CID619-ID94F5z.html#e9e1d16de3
-
Pokrowce na fotele
Tylko szyte na miarę pewnie. Ale mnie bardziej nurtuje pytanie : po co?
-
B8 TrOOOOp
Widzieliście ucieczkę RS4 ?
-
A4 B6 Audi Chorus zmiana na Audi Navigation Plus
Oddam za 1350zł rozkodowaną, ramkę i climatronic też mam.
-
Kolor podsufitki
Bez zdjęcia sufitu / rozkodowania wlepki serwisowej lub obejrzenia tego na żywo przez kogoś kto się ZNA nikt na forum nie jest w stanie się w 100% strzelić, bo nawet zdjęcie nie zawsze oddaje kolor rzeczywisty.
-
Kolor podsufitki
Proponowałbym nie zabierać głosu, nie posiadając dostatecznej wiedzy. Platin Hell, Aqua Hell, Twist, Soul. Minimum 4 kolory B6.
-
RNS-E na wyświetlaczu 60 min
No dobra, moment, ale na co komu to podłączać na stole
-
RNS-E na wyświetlaczu 60 min
Przecież on ma B6, to skąd pomysł że miałby nie mieć CAN?
-
B8 TrOOOOp
To tragedii nie ma, moj diesel od 8-10łyka, ale przy mojej jezdzie powinienem wozic pampersy dla pasazerow
-
Komunikat ze zdjecia
Zużywanie paliwa przez AC. Wystarczy że włączysz klimę, zwiększysz nawiew i włączysz grzane fotele to zobaczysz o ile wzrośnie spalanie
-
jaki kolor zacisków?
Byle jaki kolor byle nie srebrny i w Twoim przypadku czarny.
-
jaki kolor zacisków?
Tobie ma się podobać, nie wszystkim wokoło
-
2,5 tdi - 1.8t BAM
Silnik BAM to silnik poprzeczny, a w A4 masz silnik wzdłużny. Chcesz się porwać na takie modyfikacje a tak podstawowej wiedzy nie posiadasz?
-
B8 TrOOOOp
Wiem, że sama wkładka pasuje, reszta wydaje mi się, że musi być eu.
-
B8 TrOOOOp
Sama wkładka pasuje z prawej na lewą stronę, tydzien temu przekladalem anglika i chłopaki z tym nie mieli problemow
-
B8 TrOOOOp
To rdza powinna być wszędzie, tylko nie pod klockiem, gdzie przy hamowaniu klocek zetrze rdzę, a ślady są tylko pod klockiem, czyli tam, gdzie klocki hamują. Rdza działa na odwrót.
-
Galaxy S8 opinie użytkowników
Pewnie wszystko się da, ale znając życie jak większość elektroniki i koszty serwisu, koszt wymiany baterii będzie równy 50% wartości telefonu.
-
B8 TrOOOOp
-
Galaxy S8 opinie użytkowników
Za duży nie, ale trochę z ceną przesadzili, dlatego śmigam na S7 i S5. S5 ma dożywocie, ze względu na wymienną baterię, a gdy się faktycznie korzysta z telefonu, to jedna bateria rocznie leci "do kosza", obawiam się, że gdybym używał S7 czy też S8 jako firmowego musiałbym max co 2 lata tel wymienić ze względu na nietrzymającą baterię. I następna sprawa, S8 według opinii kilku moich znajomych ma krócej trzymającą baterię niż S7 Edge.
-
B8 TrOOOOp
AC leasingowe, nie na mnie wiec teorytycznie znizki nie lecą
-
B8 TrOOOOp
A AC czasem nie załapie na taką kunę?
-
B8 TrOOOOp
Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską
-
Skradzione
Wystarczy w konfiguratorze nie zaznaczać opcji "Keyless"