Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Ja mam mam wizję zrobić pół skórę z alcantarą lub skórę ze środkiem czerwono-czarna krata z GTI pod kolor lakieru A w nówce dochodzi jeszcze gwarancja, więc sobie nie podłubiesz z fotelami itp.
  2. Wystarczy troszeczkę chęci, wejść do auta, wypiąć przycisk i włala. Masz przycisk w ręku, porównujesz ze zdjęciem i już
  3. A jak są tak ładne, że szkoda uświnić, to zakładać pokrowiec na fotel wtedy kiedy się wsiada uświnionym lub odpowiednio pielęgnować by się nie zniszczyły i tyle. Do swojej Audi mam zwykłe prześcieradło z gumką, które zarzucam gdy muszę pilnie wsiąść do samochodu w ciuchach roboczych. Pokrowce owszem, są fajne, ale w np dostawczakach, które ciągle są narażone na brud i inne uszkodzenia np wystający z kieszeni nożyk do tapet. W przypadku zwykłej osobówki, której nie używa się jako woła roboczego nie widzę potrzeby oszpecania samochodu. Np do nowego Craftera będę szył pokrowce ze skóry i alcantary, koszt ok 2000tyś zł, ale to pewnie trochę za wysoka półka cenowa https://www.olx.pl/oferta/pokrowce-samochodowe-szyte-na-miare-na-siedzenia-tapicerka-CID619-ID94F5z.html#e9e1d16de3
  4. Tylko szyte na miarę pewnie. Ale mnie bardziej nurtuje pytanie : po co?
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widzieliście ucieczkę RS4 ?
  6. Oddam za 1350zł rozkodowaną, ramkę i climatronic też mam.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Leszczu8 temat w Audi A4 B6/B7
    Bez zdjęcia sufitu / rozkodowania wlepki serwisowej lub obejrzenia tego na żywo przez kogoś kto się ZNA nikt na forum nie jest w stanie się w 100% strzelić, bo nawet zdjęcie nie zawsze oddaje kolor rzeczywisty.
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na Leszczu8 temat w Audi A4 B6/B7
    Proponowałbym nie zabierać głosu, nie posiadając dostatecznej wiedzy. Platin Hell, Aqua Hell, Twist, Soul. Minimum 4 kolory B6.
  9. No dobra, moment, ale na co komu to podłączać na stole
  10. Przecież on ma B6, to skąd pomysł że miałby nie mieć CAN?
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To tragedii nie ma, moj diesel od 8-10łyka, ale przy mojej jezdzie powinienem wozic pampersy dla pasazerow
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na drakoa4 temat w 2.0TDI
    Zużywanie paliwa przez AC. Wystarczy że włączysz klimę, zwiększysz nawiew i włączysz grzane fotele to zobaczysz o ile wzrośnie spalanie
  13. Byle jaki kolor byle nie srebrny i w Twoim przypadku czarny.
  14. Tobie ma się podobać, nie wszystkim wokoło
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Tepeeno temat w Audi A4 B6/B7
    Silnik BAM to silnik poprzeczny, a w A4 masz silnik wzdłużny. Chcesz się porwać na takie modyfikacje a tak podstawowej wiedzy nie posiadasz?
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiem, że sama wkładka pasuje, reszta wydaje mi się, że musi być eu.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sama wkładka pasuje z prawej na lewą stronę, tydzien temu przekladalem anglika i chłopaki z tym nie mieli problemow
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To rdza powinna być wszędzie, tylko nie pod klockiem, gdzie przy hamowaniu klocek zetrze rdzę, a ślady są tylko pod klockiem, czyli tam, gdzie klocki hamują. Rdza działa na odwrót.
  19. Pewnie wszystko się da, ale znając życie jak większość elektroniki i koszty serwisu, koszt wymiany baterii będzie równy 50% wartości telefonu.
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co się z tymi hamulcami stało? Przegrzane? 2017 rok, 13tyś km przebiegu.
  21. Za duży nie, ale trochę z ceną przesadzili, dlatego śmigam na S7 i S5. S5 ma dożywocie, ze względu na wymienną baterię, a gdy się faktycznie korzysta z telefonu, to jedna bateria rocznie leci "do kosza", obawiam się, że gdybym używał S7 czy też S8 jako firmowego musiałbym max co 2 lata tel wymienić ze względu na nietrzymającą baterię. I następna sprawa, S8 według opinii kilku moich znajomych ma krócej trzymającą baterię niż S7 Edge.
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    AC leasingowe, nie na mnie wiec teorytycznie znizki nie lecą
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A AC czasem nie załapie na taką kunę?
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Wystarczy w konfiguratorze nie zaznaczać opcji "Keyless"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.