Treść opublikowana przez JawoR36
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Jakie zmiany dalej? W tym juz nic, za pol roku konczy sie leasing i mysle nad S4/C7/Q7 w 3.0TFSI lub jakims V8, ale już nie Audi
-
B8 TrOOOOp
Skleroza mi nie pozwala o Tobie pamiętać
-
Lampy Depo czy Tyc?
Wybieram bramkę numer 3. "ŻADNE"
-
wymiana radia z fabryki 2 din
Nie wiem o co chodzi, ale potrzebuje radio i przejściówki, kosz ma
-
B8 TrOOOOp
Ta szersza dojazdówka występowała w S4 także. Jakbyś czasem szukał, to mam tą wąską na sell
-
Audi ogłoszenie
Opłacalność to własnej kieszeni. Jak tamta będzie igła i w ogóle cacy, to czemu nie.
-
wymiana radia z fabryki 2 din
Dokładnie.
-
wymiana radia z fabryki 2 din
Nie wiem co Ty tam za mongolskie teorie na temat ramki snujesz, ale ramkę masz. Wiązkę radia mam, zostaje tylko dokupić na allegro przejściowke anteny. ok 30zł
-
Audi ogłoszenie
1000 kosztuje przekladka 500 pedały + 1000 robota pod Wrocławiem 2000 przekladka Quattro 500 pedały + 2000 montaż Nikt tu za darmo nie robi.
-
Silnik po rozbieganiu, zmielone turbo
Kup inny. Szkoda roboty. Słupek z turbiną to koszt koło 600-700zł. A co jak poskładasz turbo a silnik nie będzie trzymał kompresji?
-
Rotory b8-b6
Nie ma "rotorów" w rozmiarze 16''. Będą, lecz trzeba dokupić pierścienie centrujące z 66,6 na 57,1
-
Audi ogłoszenie
2,5k przekladka z robotą na manual lub ok 4 przekladka na Quattro 6 bieg z robotą, oczywiście przy założeniu ze sie skrzynia rozleci, a nie musi
-
wymiana radia z fabryki 2 din
Na zdjęciu widzę radio 2DIN Symphony, więc ramkę już masz.
-
wymiana radia z fabryki 2 din
Przecież ramkę już masz, kup tylko RNS-E, przejściówkę zasilającą, przejściówkę anteny i ew antenę GPS. PS. Mam części takie na sprzedaż.
-
B8 TrOOOOp
A mozesz wrzucic zdjecie jak to wyglada po zamontowaniu? Jakies z zewnątrz i srodka.... Jak chodzi o to czy nie wyglada zle, to moim zdaniem jest ok. Skitralem ja za lusterkiem z prawej strony i od strony kierowcy ledwo ja widac. Tez nie lubie zbednych gadżetów na szybie.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam Xblitz Night. Podłączyłem pod lampkę. Włącza się przy otwarciu auta, wyłącza kilka min po zamknięciu.
-
Tempomat w A4 B6 nie działa na 6 biegu
Sprawdź czy na wlepce serwisowej jest na pewno GEA. Trzeba najpierw wykluczyć możliwość przejścia z automatu na manual
-
Rodzaje reflektorów i lamp w Audi A4 B9
A nie pomieszałeś? Że do xenonów jest w cenie, a do ledów trzeba dokupić? Przynajmniej ja tak miałem zamawiając Craftera.
-
4lata=3cia skrzynia padła - Audi a4 b5 1.9 TDi AHU 96r
Jeździj póki nie padnie, a jak padnie kup skrzynie z lifta + półosie
-
B8 TrOOOOp
A obserwowales w duzym miescie, gdy masz korki i co chwile swiatla? Kurcze, nie zwróciłem uwagi A po coś Ty silnik wyciągnął do przekładki na manuala?
-
B8 TrOOOOp
U mnie wszystko hula normalnie. Podczas jazdy normalnie 90', a jak stane na dluzsza chwile typu 30-60min to spada to 55-60', a jak rusze po chwili wraca do 90'.
-
B8 TrOOOOp
Do B8 jest przewidziane 255/35/19
-
Radio Navigation Plus
Ceną. Jaki masz budżet.
-
Radio Navigation Plus
O jakie Navigation Plus Ci chodzi?
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Jeżdżę od prawie miecha, nic się nie dzieje