Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. za 60zł sprzedam Ci wersję plastikową, która nie gniła.
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A za fajny model Armytrixa płacisz 20+
  3. Luty i sezon na Enduro w pełni? Piździ przeca jak w kieleckim
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Slavko37 temat w 2.8
    Nic.
  5. Mówisz o instalacji w lampie czy na zewnątrz?
  6. Jeśli te koła będą od tak wrzucone do seryjnego auta, na seryjnym zawiasie i bez pomysłu na projekt to lipa
  7. Masz jakieś foto jak wyglądają te z ASO?
  8. w przypadku jak nikogo wczesniej tam nie bylo, to tak powinno byc, ale jak juz czterech Januszy tam bylo i dwoch Mirkow, to te zatrzaski nie dzialaja juz tak jak powinny.
  9. Jak radio będzie odpowiednio zatrzaśnięte, a np zatrzaski w nim delikatnie odgięte nie tak jak być powinny to i tak trzeba będzie wyciągnąć schowek i je popchnąć. Ogólnie zawsze wyciągając RNSa popycham czy to od strony tunelu od nóg, schowka, ew wyjeżdżam panelem klimy i ciągnę, by nie siłować się z radiem i np je uszkodzić.
  10. Zdejmij kostkę od drzwi i na początek psiknij tam kontaktem, może załapie zamek.
  11. Ja po doświadczeniu z wyjmakami, kupuję najtańsze, ale zawsze np 10 szt zamiast dwóch. I jak się skrzywią, wygną, przestaną zahaczać, kwestia czasu.
  12. Jak oddasz do dobrego blacharza, znajdziesz dobre części, to nawet w ASO się nie kapną. Jak najbardziej lepiej jest wymienić, niż klepać i szpachlować stary.
  13. Gdyby ktoś coś, chciał kupić pewną furę to zapraszam na PW. Leasing mi się kończy i chcę przeskoczyć na S4/C7/Q7 ew AMG z gwiazdy, ale wszystko powyżej 400KM.
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W lampce sufitu
  15. Jeśli mówisz o śrubach trzymających zamek to jest to 12 kątny Spline.
  16. Umyj od gory, zatkaj kanaly olejowe i zatrzyj silnik.
  17. Koło pasowe wału
  18. Jak dla mnie guma na kole pasowym. Kolo pasowe kosztuje ze 20-30, warto sprobowac.
  19. Skończy się pewno na 17tkach, bo C'eki widziałem w 17 idzie jeszcze dostać, w 18 calach szanse nikłe na coś markowego. Nie wiem jaki jest max na oś. Oznaczenia skrzyni nie znam, nie zagłębiałem się w temat, a skurczybyki teraz nawet nie dają ksiązki serwisowej w formie papierowej, więc nawet wlepki nie mam w dokumentach.
  20. Tak, da się, ale nie powiem niestety jak.
  21. Daj se luz
  22. Tarka nad rzeką do prania ubrań też jest nie do zajechania, a jednak wszyscy korzystamy z pralek
  23. Nie Szczerze mówiąc max rozmiarem dla Craftera jest 17 cali. Nie chce zakładać dużych kół, ktore beda na niskim profilu, nie spelnialy nacisku na koło, zakładac kola nieprzeznaczonego do tego samochodu (byc moze problemy z gwarancja i AC) i koszt opon typu ciezarowego na np 18 jest wyzszy, o spalaniu juz nie wspomnę.
  24. Felgi będą 16tki, z Amaroka. Crafter ma 5x120 i duże ET, wiec wyboru nie ma zbyt dużego. Paka już tak zostanie. Spalanie od 7-12. Gdzie 7 to trasa do 90km/h, przy dynamicznej trasie do 110-120 pali 9-9.5. 12 to spalanie typowo miejskie. Ciekawostka - Jakosc swiatel o wiele lepsza niz w B8.5 w bixie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.