Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na krisztof1 temat w Audi A4 B8
    Bo jak ktos nie umie wycinac to tak jest. Kup byle jaka klape z szyba i niech firma wklejajaca sobie ja wytnie tak jak trzeba
  2. Byleby byla HHD. Okolice Leszna, wlkp
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na krisztof1 temat w Audi A4 B8
    Kod lakieru i wymień klapę za groszę lub najlepiej wstaw po prostu używkę. Ludzie w kosmos latają, a miałby być problem ze wstawieniem szyby do klapy?
  4. https://allegro.pl/listing?string=skrzynia%20hhd&order=p&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-aut-1-3-0329
  5. Temat założony lekko ponad tydzien temu, to jakby miało dojść :D
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Kris38 temat w 1.8T
    Pasować będą, ale zachowanie silnika może być różne. Poduszki te są przystosowane do amortyzacji silnika dwukrotnie cięższego niż 1.8t
  7. Cały, nie wypalony, nie stopiony.. dlaczego miałby by być dobity?
  8. Oznaczenie skrzyni jest na gorze, nie z boku, a przekladek nie ma co sie bac. Mam fachowca
  9. Wymieniasz samemu, wymiana max 10min, w chłodnicy z lewej strony za lampa, dwa płaskie klucze potrzebne, nic się nie rozszczelnia, chłodnica ma zawór zwrotny, po wymianie nie kasujesz żadnych błędów, klima powinna od razu hulać. Czujników masz trzy rodzaje, fajnie by było kupić taki jaki masz. Uważasz tylko na to, żeby nie uszkodzić chłodnicy odkręcając. 8E0 lub 4E0 (bodajże) lub całkiem nowy typ, mniejszy jak ktoś wymieniał. Ew, podjedź do mnie (Wschowa lubuskie, 70km od ciebie) to Ci ogarnę temat czujnika jak i wymiany ?
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nic a nic, wsiądę w to auto i podjadę porównać przy kupowaniu chyba. S-line klap miałem dużo w rękach, ale zwyklaczka ani razu. Ewentualnie pojeżdżę po mieście i znajdę jakiegoś zwyklaczka dla porównania.
  11. I wcale Cię nie podpuszczam, ale mam pełen zestaw na przekładkę, na Tiptronic w Quattro. Po co Ci ten multilotek w ośce, skoro w tych samych pieniądzach wasz nieawaryjnego tipa w Q?
  12. Ehh.. Zrób zdjęcie wklejki z pod kanapy i wstaw to Ci powiem czego szukać.
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest Daytona Gray
  14. Będzie brakować skóry. Pochwal się co kupiłeś, może cię czymś poratuję.
  15. Dokup tylną kanapę. Nie bez powodu wersje limuzynowe są tańsze.
  16. Jak zrezygnujesz ze składanej kanapy w kombi (głupota) i przerobisz mocowanie rolet to tak. +10pkt za spostrzegawczość przy kupowaniu ?
  17. Ciekawe gdzie widniała/widnieje taka informacja. Pisałem w sms :-) Głupka ze mnie nie zrobisz.
  18. Sami widzicie jak wygląda dyskusja, napisałem, że zabawa z jego uszkodzonym maglem kosztowała mnie stratę sumarycznie około 400zł, a on twierdzi, że 1000zł: ? Podsumowując, - towar używany rozpada się po miesiącu (nie miałem żadnego na to wpływu, mimo że sprzedawałem w najlepszej wierze) - brak kontaktu przez miesiąc/brak odpowiedzi w kwestii co dalej z tym robimy - po miesiącu, bez żadnej informacji regeneruje swoją maglownicę, zamiast zapytać o zdanie sprzedawcy i oczekuje zwrotu - żadnego telefonu z jego strony w tej sprawie, jedynie smsy, na które między innymi przez miesiąc nie odpisał, sugerując że wszystko jest ok Towar uszkodzony po miesiącu w większości przypadków nie podlegałby jakiejkolwiek gwarancji, ja ją uwzględniłem. Wystarczyło dać znać, zadzwonić, że się rozpadł i co robimy, wysyłka drugiej sztuki to 1-2dni i na 3ci dzień masz magiel zrobiony.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Tvist temat w 1.8TFSI
    Czy był robiony remont silnika pod kątem pierścieni. Jak nie był lub nie ma na to faktur - odpada.
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na Tvist temat w 1.8TFSI
    Na rynku jest tyle śmieciowych ofert, że nie ryzykowałbym bez dokładnej inspekcji
  21. Wszystko znajdziesz u mnie za 250zł. Mocowanie trzeba nadspawać i zagwintować, może się uda to zrobić na aucie. Łapka z literką K, poprzeczna R, osłona bez znaczenia, byle FWD
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na Janekknows temat w Audi A4 B8
    Na początek zauważ, że masz Bixenon, a nie xenon. Najlepiej po numerach, bo może być różny odcień leda
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szczerze mówiąc pytałem o sedana ?
  24. Brak związku ze sprawą. Zapytałeś jak wolę, napisałem, że pobranie. Po prostu mniej roboty, nie trzeba czekać i sprawdzać przelewów itd. Screen poniżej, czy to wygląda jakbym miał coś do ukrycia? No ludzie. Mowa była o stukaniu, zapytałem czy drążki zmienił na swoje (czy też zostawił swoje) i czy zbieżność ustawił. Pytanie o zbieżność to pytanie czysto "ustalające" czy magiel był montowany z Mirkiem przy piwku, a zbieżność na sznurek od prania czy robił to jakiś mechanik. Niestety nauczony doświadczeniem muszę pytać o takie rzeczy, bo muszę wiedzieć z jakim klientem mam do czynienia. Po tym moim pytaniu kontakt się urwał na miesiąc czasu, zero odzewu, zero problemów. Myślałem, że rozwiązał swój problem, skoro jeździ i nie ma skarg, bo skoro coś jest nie tak, to się po prostu nie jeździ i oddaje towar. Czyt. Po miesiącu od czasu, kiedy nie odpisał mi na proste pytanie, które zadałem, a tym samym nie rozwiązując sprawy ewentualnego zwrotu. Poinformował mnie tylko, że nie mam możliwości naprawy szkody czy też wymiany, bo sam to załatwił. Patrz załącznik. Nie powiedziałem, że mnie to "nie interesuje", tylko po okresie rozruchu, teoretycznie nie muszę nic z tym robić, a z racji tego, że forum, że wspominałeś coś (miesiąc temu), że jest nie halo, to bez słowa go wymienię po miesiącu. Przesyłki bym pokrył, a co do reszty, niestety ale w przypadku montażu używanych części, trzeba liczyć się z tym, że chcąc zaoszczędzić (używka zamiast nówki) trzeba liczyć się z tym, że coś pójdzie nie po naszej myśli. Nie jestem producentem tych części, więc ręki sobie za to uciąć nie dam, dlatego zawsze daję okres 2tyg na sprawdzenie. I tutaj się zaczyna.. Cwaniak? Że nikt nie pozwie? Że ciężko udowodnić? Domniemania i stek bzdur. Co do napisania "sprawny czy niesprawny" screen poniżej, gdzie wyraźnie napisałem o stanie magla. Trzeba zaznaczyć, że wszelki kontakt to kontakt SMS. Na mój numer, ten człowiek, nie dzwonił ANI RAZU po odebrania magla. Sprawdzałem telefon itp. ANI RAZU, czyli kłamstwo. Smsy o to jak wygląda magiel itp dostawałem o godz 22. Nie ukrywam, że po całym dniu z telefonem ostatnią rzeczą która jest to chęć leżenia w łóżku przed snem i dyskutowanie na temat trzech stówek z przed miesiąca. Napisał 6.06 o 22, odpisałem mu 8mego, że dam znać wieczorem. Owszem mój błąd, zapomniałem, przyznaję się. Weekend i te sprawy, ale skoro to było taaaaaakie pilne, mimo, że magiel już sprawny jeździ w aucie, to czemu po prostu nie zadzwonić? W sobotę dostałem jeszcze sms "czekam". Mówię ok, jest świadomy, odpisałem, widzi, że z kraju nie uciekam, zajmę się tym w tygodniu. Kontaktował się ze mną tylko przez sms. Podejście? Sami postawcie się na moim miejscu. Zapytałem o montaż, miesiąc ciszy i nagle coś nie halo. A gdy ja nie odpisałem przez jeden czy dwa dni to nagle burza ? Z regeneracją Twojego magla i jego montaż nie mam nic wspólnego, to twój wybór, a ja nie jestem od sponsorowania twojego serwisu samochodu. To nie ja cię do tego zmusiłem, tylko stan twojego auta, czemu zrzucasz na mnie koszty regeneracji SWOJEGO magla, skoro i tak musiałeś to zrobić? Otrzymałem od Cb jeśli dobrze pamiętam 330zł, z tego 300 towar, a nie "ponad 1000zł". Podsumowując. Magiel z niewielkim przelotem, po niemieckich kilometrach, w aucie zero stuków, wycia itp. Wybrany najlepszy jaki miałem, w końcu forum no nie? Przed wysyłką sprawdzenie wycieków pod gumami, ślady korozji itp - BRAK. Klient montuje towar, wspomina o stukach przy HAMOWANIU, nie przy skręcaniu itp. Pytam o drążki, bo może przełożył stare od siebie, może te moje nie były pierwszej świeżości. Pytam o zbieżność, może skręcił "na oko" i tak jeździ? Nie wiem, ludzie są różni. W tej chwili zero odzewu, przez MIESIĄC czasu cisza, zero skarg. Może poprawił coś w montażu i działa? Nie wiem, nic nie wiem, bo nie odpisał. Gdyby w tamtym czasie użył chodź raz "chcę zwrócić / wymienić" nie byłoby nas w tym miejscu, ale wolał olać temat, zamiast ustalić ze mną w czym może być problem. I tak jeździł przez miesiąc, wspomaganie działało. Po miesiącu, zamiast napisać, że coś nie tak i otrzymać drugi, to informuje mnie, że swój zregenerował. I co ja mam teraz po ponad miesiącu skulić głowę i wziąć zwrot, bo klient zdecydował za mnie co zrobi z sytuacją? Uczciwie powiedziałem, że mogę mu go wymienić / wysłać drugi, gdyż po takim czasie nikt ze sprzedawców części używanych by z nim nie rozmawiał. Nie mam nic wspólnego z uszkodzeniem się magla po miesiącu czasu, wysyłałem towar w dobrej wierze jak tylko mogłem, w najlepszym stanie jakim miałem, nie miałem wpływu na to, że się uszkodził, nie zepsułem go specjalnie itp. Na tą chwilę jestem gotów wysłać drugi magiel, tak jak mówiłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.