Treść opublikowana przez JawoR36
-
Czy kompresor klimy pasuje z diesla do benzyny a4 b6
Ani z boku pompy ani na kółku z przodu?
-
Czy kompresor klimy pasuje z diesla do benzyny a4 b6
Jakie masz numery w BFB.
-
Czy kompresor klimy pasuje z diesla do benzyny a4 b6
Numery swojego podaj.
-
Bialy dym audi a4 b7 2.0 tdi BPW
Jeżdżąc maksymalnie kilkuletnimi samochodami lub nowymi ciężko o jakiekolwiek dokładanie poza olejami :) Uważam, że takie działania mają sens, owszem, ale w Afryce Południowej, gdzie to jeden silnik napędza którąś z kolei budę i kombinują, jakby tu zrobić, żeby auto jakoś kręciło kółkami i skręcało. Jeżeli ktoś lubi kulturę pracę Ursusa pod maską w B7 czy B8, to pozostaje życzyć miłego użytkowania.
-
Opinie 2.5TDI quattro
W Bxx nadal padają pompy bez uprzedzenia, potrafią pękać / ukręcać się wałki (tak, te nowsze), padają przepustnice oraz wtryski.
-
Opinie 2.5TDI quattro
Podsumowując, 2.5TDI to cykająca bomba. Wałki się wycierają, wymiana z częściami to ok 2,5tyś + od razu rozrząd. Pompa wtryskowa ok 2tyś. Lubiły też padać wtryski. Co chwilę coś pada. Nawet nie chce mi się dyskutować z fanatykami 2.5TDI, którym się "akurat" udało przebrnąć bez większych kosztów przez eksploatację tego auta.
-
B6 DIVISION
A pytałeś o to czy są takie same, czy o to, czy lepiej grają od zwykłych?
-
B6 DIVISION
Zwykłe mają białe naklejki, Bose zielone.
-
Strefa motocyklistów
MT09 dobrze widzę? I jak się sprawuje?
-
B6 DIVISION
Nie potrzebnie wprowadzasz w błąd. Tylne tweetery są inne. Przednie są takie same jak zwykłe. Głośnik centralny w deskę także jest inny w Bose.
-
Opinie 2.5TDI quattro
2.0 nie było w Quattro, a w dodatku jest to silnik do niczego. 1.9TDI w Quattro lub 3.0 / 1.8T
-
Opinie 2.5TDI quattro
Fakt, że 3.0 jest mniej lub że 1.9 w Quattro kosztuje trochę więcej nie oznacza, że trzeba kupować 2.5TDI "z braku laku". Na polskim rynku nie kupi się 2.5TDI w które nie trzeba wsadzić połowy wartości samochodu na start by jeździło to bezawaryjnie.
-
Opinie 2.5TDI quattro
Odpuść sobie 2.5TDI i kup 1.9TDI, 2.4, 3.0, 4.2 lub 1.8T. Reszta silników to jakaś pomyłka.
-
Stuki przy puszczaniu gazu
Sprawdz poduszki na silniku, skrzyni i dyfrze
-
Wskaźnik oleju na MMI
Czujnik raczej psuje sie na zasadzie zero jedynkowej. Dziala lub nie. Nie za czesto sie spotyka zanizanie czy zawyzanie.
-
Kolizja z Ciężarówką, czy opłaca się to naprawiać?
Zapłacą Ci za lampę z białym kierunkiem. Najpierw zobacz jak to wycenią. Moim zdaniem lepiej to samemu naprawić
-
Wskaźnik oleju na MMI
A masz 100% pewności, że bagnet jest przeznaczony do tego konkretnego silnika?
-
Kolizja z Ciężarówką, czy opłaca się to naprawiać?
Koszt naprawy realnie to ok 7-10tyś w zależności od robocizny i tego czy byś chciał np wymieniać goły pas czy też kompletny. Poczekaj na wycenę najpierw
-
Brak pradu w podswietlenku tablicy
Ta
-
Brak pradu w podswietlenku tablicy
Listwa do wymiany. 100zl
-
Brak pradu w podswietlenku tablicy
Sprawdzasz napięcie na kablach czy na blaszkach od lampek?
-
B8 TrOOOOp
Uważam, że nie po to ileś tam set mądrych ludzi na świecie myślało nad tym, jakie opony się do czego nadają najlepiej, żeby "Kowalski po zawodówie" wiedział lepiej co się sprawdzi w jego aucie Nie lubię prowizorek, kombinowania i innych takich. Nie chce mi się dyskutować na temat tego, że "ale panie toć Pan różnicy nie odczujesz", bo gdyby nie było różnicy, to by sobie tego nie wymyślili, a dwa, nie chcę się martwić jak np strzeli mi opona i uszkodzę rodzinkę jadącą z przeciwka czy czasem ubezpieczyciel nie podważy słuszności montażu opony 235 na 9" feldze itd i zamiast wypłacić im zdrowotne powie, że opona pękła ponieważ nie była przeznaczona do tego samochodu, bo wszystko jest dobrze póki jest dobrze. Słyszałem już o problemach z odszkodowaniami z powodu zbyt wąskiej opony (uszkodzenie felgi na drodze), swapie i innych przeróbek, które przy zwykłej szkodzie z OC nie mają znaczenia, ale jak dojdzie uszczerbek na zdrowiu czy życiu to wpada prokurator i nie pierdzieli się w tańcu. Ps. Większe opory toczenia to też lepsza przyczepność, a rozmawiać o którejś dziesiętnej litra na 100km różnicy w tych oponach właścicielom Audi myślę, że nie wypada
-
B8 TrOOOOp
Ja zakładałem do takiego zestawu 255/30 bo tak przewiduje producent i kalkulator opon, względem odstępstwa od ori. 235 to się na 7,5-8cali zakłada według Audi.
-
A4 b7 popękane turbo
Prawie każda turbina jest w tym miejscu pęknięta
-
Opinie o silniku 2.8 V6 193 KM. Polecacie ?
Byle nie automat.