Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Ani z boku pompy ani na kółku z przodu?
  2. Jakie masz numery w BFB.
  3. Jeżdżąc maksymalnie kilkuletnimi samochodami lub nowymi ciężko o jakiekolwiek dokładanie poza olejami :) Uważam, że takie działania mają sens, owszem, ale w Afryce Południowej, gdzie to jeden silnik napędza którąś z kolei budę i kombinują, jakby tu zrobić, żeby auto jakoś kręciło kółkami i skręcało. Jeżeli ktoś lubi kulturę pracę Ursusa pod maską w B7 czy B8, to pozostaje życzyć miłego użytkowania.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    W Bxx nadal padają pompy bez uprzedzenia, potrafią pękać / ukręcać się wałki (tak, te nowsze), padają przepustnice oraz wtryski.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    Podsumowując, 2.5TDI to cykająca bomba. Wałki się wycierają, wymiana z częściami to ok 2,5tyś + od razu rozrząd. Pompa wtryskowa ok 2tyś. Lubiły też padać wtryski. Co chwilę coś pada. Nawet nie chce mi się dyskutować z fanatykami 2.5TDI, którym się "akurat" udało przebrnąć bez większych kosztów przez eksploatację tego auta.
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A pytałeś o to czy są takie same, czy o to, czy lepiej grają od zwykłych?
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zwykłe mają białe naklejki, Bose zielone.
  8. MT09 dobrze widzę? I jak się sprawuje?
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie potrzebnie wprowadzasz w błąd. Tylne tweetery są inne. Przednie są takie same jak zwykłe. Głośnik centralny w deskę także jest inny w Bose.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    2.0 nie było w Quattro, a w dodatku jest to silnik do niczego. 1.9TDI w Quattro lub 3.0 / 1.8T
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    Fakt, że 3.0 jest mniej lub że 1.9 w Quattro kosztuje trochę więcej nie oznacza, że trzeba kupować 2.5TDI "z braku laku". Na polskim rynku nie kupi się 2.5TDI w które nie trzeba wsadzić połowy wartości samochodu na start by jeździło to bezawaryjnie.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    Odpuść sobie 2.5TDI i kup 1.9TDI, 2.4, 3.0, 4.2 lub 1.8T. Reszta silników to jakaś pomyłka.
  13. Sprawdz poduszki na silniku, skrzyni i dyfrze
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na kenez1 temat w 2.0TFSI
    Czujnik raczej psuje sie na zasadzie zero jedynkowej. Dziala lub nie. Nie za czesto sie spotyka zanizanie czy zawyzanie.
  15. Zapłacą Ci za lampę z białym kierunkiem. Najpierw zobacz jak to wycenią. Moim zdaniem lepiej to samemu naprawić
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na kenez1 temat w 2.0TFSI
    A masz 100% pewności, że bagnet jest przeznaczony do tego konkretnego silnika?
  17. Koszt naprawy realnie to ok 7-10tyś w zależności od robocizny i tego czy byś chciał np wymieniać goły pas czy też kompletny. Poczekaj na wycenę najpierw
  18. Listwa do wymiany. 100zl
  19. Sprawdzasz napięcie na kablach czy na blaszkach od lampek?
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Uważam, że nie po to ileś tam set mądrych ludzi na świecie myślało nad tym, jakie opony się do czego nadają najlepiej, żeby "Kowalski po zawodówie" wiedział lepiej co się sprawdzi w jego aucie Nie lubię prowizorek, kombinowania i innych takich. Nie chce mi się dyskutować na temat tego, że "ale panie toć Pan różnicy nie odczujesz", bo gdyby nie było różnicy, to by sobie tego nie wymyślili, a dwa, nie chcę się martwić jak np strzeli mi opona i uszkodzę rodzinkę jadącą z przeciwka czy czasem ubezpieczyciel nie podważy słuszności montażu opony 235 na 9" feldze itd i zamiast wypłacić im zdrowotne powie, że opona pękła ponieważ nie była przeznaczona do tego samochodu, bo wszystko jest dobrze póki jest dobrze. Słyszałem już o problemach z odszkodowaniami z powodu zbyt wąskiej opony (uszkodzenie felgi na drodze), swapie i innych przeróbek, które przy zwykłej szkodzie z OC nie mają znaczenia, ale jak dojdzie uszczerbek na zdrowiu czy życiu to wpada prokurator i nie pierdzieli się w tańcu. Ps. Większe opory toczenia to też lepsza przyczepność, a rozmawiać o którejś dziesiętnej litra na 100km różnicy w tych oponach właścicielom Audi myślę, że nie wypada
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja zakładałem do takiego zestawu 255/30 bo tak przewiduje producent i kalkulator opon, względem odstępstwa od ori. 235 to się na 7,5-8cali zakłada według Audi.
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    Prawie każda turbina jest w tym miejscu pęknięta
  23. Byle nie automat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.