Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Zawias 1BV, ET coś koło 40tu z tego co pamiętam, 9cali. Felga z A8
  2. JawoR36 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    5W30, a zgrzyt sekundę czy dwie to nie powód do strachu.
  3. Jeśli zgłosi sprzedaż musisz liczyć się z rekalkulacją.
  4. Bardzo mozliwe, ale nie ukrywam, ze przy 130 te samochody tyle palą. Samochod niedogrzany bedzie zawsze wiecej palil
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na damian19886 temat w Audi A4 B8
    Tylko S-tronic. Multitronic awaryjny a samochod wyje jak skuter :) Buuuuuuuuuuuuu... i tak do 200km/h ?
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na dario1282 temat w Audi A4 B6/B7
    Najlepiej po numerach. Podaj nr znajdę Ci coś.
  7. JawoR36 odpowiedział(a) na damian19886 temat w Audi A4 B8
    S-Tronic (Quattro) tak, Multitronic (ośka) nie.
  8. Docisk / dwumasa moim zdaniem. Jeśli używasz zdań wielokrotnie złożonych używaj znaków interpunkcyjnych, gdyż musiałem kilka razy przeczytać Twoją wypowiedź zanim zrozumiałem co masz do przekazania. "Od jakiegoś czasu jezdze i bardzo denerwuje mnie chrupotanie. Dzieje sie tak przy jezdzie na luzie, jak jest na biegu mniej słychać. Jak dodam troche gazu ustępuje, przy wciskaniu sprzegla nie ma żadnej róznicy Audi A4 B8 2.0tdi 143KM CAGA"
  9. Tak jak myślałem, nie uwzględnili wymiany błotnika, a naprawę. Jakiego argumentu użyć, by policzyli go do wymiany? Błotnik był oryginalny, a na nim oryginalny lakier.
  10. Miałem w rękach ok 100 AWXów, plus drugie AVFów, żaden AWX nie miał rolki mechanicznej. Dane z katalogów/ETKI można zabrać do WC, wiadomo po co. AVF dopiero w 2003 roku. AWX tylko z 5bieg skrzynia, napinacz hydraulika. AVF tylko z 6bieg skrzynia, napinacz mechaniczny. I owszem, można tu mówić o roku modelowym, że w którymś tam zmienili rozrząd ok (2003), ale wraz z tym zmienili oznaczenie silnika. Wraz ze zmianą AWX na AVF zmieniono rozrząd, a przy okazji tej zmiany rocznikowej wymieniono materiał gumowy na konsoli, rączkach, przełącznikach, sposób otwierania zapalniczki na typowo B7, listwę w klapie na plastik, lampy na nieprzestawialne ręcznie, lakierowane doły, dodano S-Line zewnętrzny i kilka innych pierdół.
  11. Tak, cały zestaw pasuje
  12. Xenon?
  13. Załóż to co masz nie wymieniając lub wymień cały zestaw na zestaw z mechaniczną rolką. W AWXie powinien być hydrauliczny napinacz, ktoś musiał wcześniej wymieniać rozrząd i założył ten z mechaniczną rolką, gdyż jest mniej awaryjny i jest tańszy.
  14. https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Motor-Vehicle-Company/ALEX-AUTO-GAZ-1778935645762102/ Koło leszna, ok 80km od Poznania ale szczerze polecam. Robili mi już tam trzy auta, z żadnym nie było najmniejszych problemów. Kumaci mocno w temacie, nie jak Ci co nic poza 1.6 Passata nie zrobią, bo się boją ? U naszego miastowego gazownika usłyszałem "toż to ma 180KM to nie może jeździć tylko na gazie, na wyższych obrotach musi się przełączyć na benzynę" ? Niedługo podlecę tam na wycenę instalki do V8 421KM.
  15. EFL + GAP. Gapa mam nawet na roczny samochód w leasingu, żeby spokojnie spać.
  16. Wymień sterownik. Całą pompę sprzedam Ci za 350zł.
  17. Ja mam letnie Micheliny z homologacją zimową (jedene opony które mają homologację na np Niemcy) i jeżdżę drugi rok bez problemu, a prędkości autostradowe często z dwójką z przodu
  18. Odkopałeś temat z przed dwoch lat, a ja nadal po tyle sprzedaje te felgi ?
  19. Podnieś auto, wyciągnij i wsadź.
  20. Przenieś OBD np pod kanapę tylną, a w miejscu gdzie powinno być OBD wstaw faktycznie jakieś OBD, żeby nie było podejrzane, że go nie ma. Jak ktoś otworzy, będzie chciał się podpiąć i nie będzie miał sygnału, to spanikuje i nie będzie szukał na szybko po aucie gdzie może być OBD. Można też pokombinować z zasilaniem OBD, żeby je przestawiać i np dopiero na potrzebę mechanika włączyć odpowiednio.
  21. Jeżeli mówimy o 97roku to uważam, że system antykradzieżowy ograniczony do przeniesienia złącza OBD w inne miejsce niż seryjne załatwi sprawę. Btw. Złodziejowi który kradnie taki samochód powinno się dać jeszcze na chleb ze 2 złote.
  22. O to właśnie chodzi, zapłacić powinni za wymianę, a to czy ja to naprawię poprzez wymianę czy wyklepanie młotkiem to już mój wybór, a nie że facet nim usiadł do papierów mówi mi, że wpisze naprawę "bo może Pan to sobie wyklepać". Jest jakiś zapis prawny, który potwierdzi tezę, że błotnik jest do wymiany a nie naprawy?
  23. 2350zł drzwi ASO 3050zł błotnik ASO plus robota i malowanie, ok 8tyś na moje za wsio :) Do całki daleko. Zobaczymy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.