Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Sprawdz po vinie
  2. A może zamiast szukać małego autka wysłać ją na kurs z jeżdżenia samochodem? :D VW UP, sam tym pociskiem jeździłem i naprawdę fajne autko. Zbierało się to, paliło mniej niż 4l, a że mam 170 w kapeluszu to miejsca nie brakowało.
  3. A ja zamiast leasingowych szukałbym aut z pierwszej ręki z polskiego salonu. W tej kasie jest tego multum.
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To jest akurat najmniej istotne. Quattro / FWD, typ zawieszenia itp.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do czego potrzebujesz?
  6. Mysle za 100-150 to uczciwa cena. Trzeba pamiętać, że trzeba mieć też oko żeby to ustawić.
  7. Xenon do ledów nie ma polotu.
  8. Ile dałeś za niego? Kupiłeś od polaczka czy sam? PS. Takich "zajazdów" szkoda brać na przekładki, więcej poprawek niż to warte
  9. W Angliku też miałem tylko jeden zaczep i lampkę.
  10. Żeby mieć normalne, pełnoprawne OC auto musi mieć polski przegląd i zostać w jakimś tam czasie zarejestrowane. Można też załatwić komisówkę, na miesiąć, bez konieczności rejestrowania itd, ale jest to raczej zapchaj dziura dla kontroli niebieskich.
  11. Nawet gdy podgłośnię muzykę w moim VW Crafterze to system Start&Stop potrafi odpalić auto na światłach.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Lukash95 temat w 1.6
    Wszystko się da zrobić, ale czy jest to opłacalne? To dość indywidualna sprawa i nie można jednoznacznie stwierdzić. Będzie to koszt kilku tyś.
  13. Mam ori turbo, zamiast 177km auto wydmuchało 181km, po 200tyś km, start&stop cały czas aktywny, więc wątpię, żeby inżynierowie tego nie przewidzieli.
  14. Które to drzwi bo nie bardzo widzę?
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Gadryl temat w 3.0
    Dobrze, że się nie bierze za coś, na czym się nie zna. Znajdź odpowiednich ludzi
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Maniek_0904 temat w 2.0
    Pochwal się kosztem takiej zabawy
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na Knox-181 temat w 2.5TDI
    Bardzo idiotoodporny silnik. Kwestia zapoceń miski i zaworów a tak to lać i jeździć.
  18. Zrobić diagnozę w innym serwisie niż "Mirek & Andrzej Serwis i Usługi blacharskie". Jeśli coś z wtryskami to na pewno wyjdzie to po sprawdzeniu wydajności wtrysków, a jak turbo to po zdjęciu kata lub rury dolotowej powinno być widać ślady oleju, gdyby np uszczelniacz puścił. Warto też sprawdzić rury intercoolera czy nie zalega olej, co świadczyłoby o przepuszczaniu turbo.
  19. A może AFN na prezydenta? :)
  20. Odpowiem taką trochę przenośnią Nie po to człowiek siedział ileś tam i główkował jak wymyślić pralkę, żebyś mi wmawiał, że pranie na tarce nad rzeką jest lepsze, bo tarka jest bardziej idiotoodporna :) A nie myślałeś o koniu? Jest tańszy w utrzymaniu, tańsze OC, pali (czyt. je tyle co nic względem kosztów paliwa), podkowy wytrzymują więcej niż jakieś tam opony, do miasta wjedziesz, bo cię emisja nie dotyczy, wszędzie wjedziesz w terenie, ogólnie sprzęt szybciej zajedzie ciebie, niż ty go. A to, że robi pod siebie i czuć to z daleka albo nie jedzie tak szybko jak AFN, przeżyjesz. Skoro się cofać w rozwoju, to się cofać na całego. Proponuję jeszcze zamiast wody bierzącej w domu wykopać studnię, a zamiast kanalizy wykopać dziurę, bo przecież lepsze są stare i sprawdzone sposoby. Kończę dyskusję bo nie ma sensu dalej słuchać jak ktoś do B8 chce włożyć AFN'a, bo przecież lepszy.
  21. Ponad 200k mam w B8. Nie robiłem w nim nic poza olejem i rozrządem. Silnik jest cichy, a w porównaniu do starych diesli o wiele cichszy, lepszy moment obrotowy, większa moc, a pali tyle samo. Nie kopci, spełnia normy euro 5, nic mu nie kapie, nie poci, a przegląd to tylko formalność. AFN to kwestia kilku lat i problemy choćby z emisją spalin. Porównanie AFN do 2.0CR z 2012r to profanacja.
  22. Nie, składa się na to kilka czynników jak ilość rowków, średnica otworów, osadzenie kółka.
  23. 300zł będzie taka pompa
  24. Jeśli to się zgadza to powinna pasować. Daj mi moment sprawdzę w swoich sprężarkach
  25. Jak części ciepłe to i naklejek nie ma :) Masz ją wymontowaną?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.