Treść opublikowana przez JawoR36
- Swiatła drogowe
-
Startowka po kupnie
Zaleci hipokryzją, ale.. w necie, to same głupoty piszą. Jaką pompę, po kiego :) Nic nie ruszaj.
-
Startowka po kupnie
A ja powiem tak, jak przebieg jest realny to pozostanie Ci jeszcze długo zmieniać tylko filtry z olejami.
-
Mokre lusterka
Wyciągasz wkład niegrzany, wkładasz grzany
-
Mokre lusterka
Podejrzewam, że pierwsze słyszysz o tym, że lusterka boczna włącza się wraz z tylną szybą, nie? :D Sprawdź, może masz grzane a nawet nie wiesz.
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Jak ja bym na lecie pojechał to bym pod górkę w Bukowinie po deszczu na bank nie ruszył ?
-
Wypadek z sarną
Dowiedz się w swoim kole łowieckim, czy w tym czasie były prowadzone jakieś akcje na danym terenie, jeśli tak, jest szansa na odszkodowanie, jeśli nie, naprawiasz sam.
-
Śrubki po maską
Pisz na PW. Załatwię Ci je za "flaszkę"
-
Śrubki po maską
Ile takich potrzebujesz?
-
Przekładka RS6 C5 - kilka pytań
Magiel może być inny, przewody wodne od nagrzewnicy i dekor w deskę. Na 99% trzeba spawać. Będzie problem z warsztatem, wywalili się już fachowcy na takie stare "trupy".
-
Prawdopodobny problem ze świecami
Lepiej gdybać, od czego mógł się zapalić check zamiast to sprawdzić.
-
Prawdopodobny problem ze świecami
Przestać gdybać polecam.
-
Quattro w manualu czy automacie?
27 lat to ja nawet nie mam ? Mi przejażdżka 500metrów po placu w ASO na fotelu pasażera podczas prezentacji pracy skrzyni DSG w nowym Crafterze wystarczyła by dołożyć do konfiguracji automat za 8k. Bajka. Do manuali wsiadam jak za karę ?
-
Quattro w manualu czy automacie?
Automat, pojeździsz miesiąc i będziesz później patrzył na skrzynie manualną z pogardą :)
-
Czy moje sprzęgło się kończy?
Prawdopodobnie to już docisk nie daje rady, w sensie, że jest już zbyt zużyty i nie dociska odpowiednio mocno tarczy. Możesz jeździć
-
Czy moje sprzęgło się kończy?
Robocizna ok 300zł Zestaw https://allegro.pl/oferta/valeo-sprzeglo-docisk-vw-passat-b5-1-9-tdi-a4-b5-7683645265 Można
-
Czy moje sprzęgło się kończy?
Docisk + tarcza
-
Odklejanie wnętrza folia !! Sos
Reakcja moja była następująca, ponieważ zdanie Przed edycją wyglądało mniej więcej tak Oczywiście, domyśliłem się, że chodzi o wzór carbonu i jego kierunek, ale chyba nie sęk w tym, byśmy się musieli domyślać o co chodzi rozmówcy. Co do zagadnienia, osobiście, miałbym gdzieś jak to "się robi" lub jak to "wygląda u innych" tylko przyłożył folię do elementu i wybrał sposób w który mi się bardziej widzi :) Jak naklejałem dekor w Mustangu carbonem to puściłem wzór do pasażera.
-
Odklejanie wnętrza folia !! Sos
Może i jestem głupi, nie wiem, nikt tego nie stwierdził jednoznacznie, ale czy ty mógłbyś "po polskiemu" mówić o tym, co masz nam do przekazania czy też po prostu siedzisz po kilku drinkach i się nudzisz na forum?
-
B8 TrOOOOp
Ja w tym roku porysowałem sobie zacisk od SQ5, bo się okazało, że dojazdówka 18'' trze o zacisk ? Więc jak ktoś jeździ na większych heblach, to proponuję od razu zakładać dojazd na tył, a z tyłu felgę na przód (jak ja) lub dorzucić do dojazdówki dystans min 5mm.
-
B8 TrOOOOp
A no po to, żeby mieć oryginalny wzór Audi, a nie jakieś podjebki. Mi osobiście bardzo rzadko się podoba jakaś inna felga niż ori, a na zimę, w małych rozmiarach typu 17/18 to już całkiem.
-
Jazda na tablicach - kopiach z Allegro
-
Jazda na tablicach - kopiach z Allegro
Brak homologacji na tablicach podchodzi pod niespełniania warunków jeżdżenia po drogach, a więc od 0zł do 500zł. Jak będzie upierdliwy wlepi Ci 500 i tyle. Ja kiedyś w sprawnym aucie, za brak przeglądu od tygodnia dostałem 500, przetrzepali mi auto i straszyli dołkiem 24h. Zmądrzeli jak zauważyli, że mam włączone nagrywanie w telefonie. Sprawa do sądu i skończyło się na stówce od sądu. Od myśleli, że na jelenia trafili Więc jak trafisz na cymbała, to Cię nawet zwiną na komisariat do wyjaśnienia sprawy, np by ustalić, po cholerę wozisz oryginały w bagażniku, a na aucie nie i dwa, czy te oryginały, to są na pewno oryginały, a nie lepsze podróbki? A może paliwo kradniesz i tablice nie Twoje? A może auto kradzione? Nie trudno o takie teorie
-
Jazda na tablicach - kopiach z Allegro
Fałszujesz tablice rejestracyjną i pytasz czy można na takich jeździć? Nadgorliwy? 500zł za niedopuszczenie pojazdu do ruchu, zabranie dowodu, może sąd i laweta. Loteria. Tylko po co jeździć na kopiach skoro masz identyczne oryginały. Tą czcionką zwrócisz na siebie taką uwagę, że pierwszy patrol Cię zatrzyma i będziesz musiał tablice przekładać pod groźbą zabrania dowodu.
-
Banki 1 i 2 - która strona?
Kości od sond masz na grodzi z tego co pamiętam