Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. A może po prostu pompa paliwa pada?
  2. Ja bym zakładał. Po docięciu nie będzie widać śladów fuszerki
  3. Tak, trzeba je tylko delikatnie podciąć przy błotnikach.
  4. Mam BUL i BWE
  5. Ja wsadzilem w to samo miejsce tylko zamiast placic za plastik i go szukac zawinalem hak w szmate i włala
  6. Pamiętaj, że takie wypalenie powoduje, że w danym miejscu jest mniejsza przepustowość kata, co więcej, ta wypalona powierzchnia będzie się powiększać aż w końcu nastąpi niedrożność kata lub oderwanie się wkładu. Koniec końców takie dziury powstają przez np nieodpowiednią mieszankę, przepalanie oleju itd. Widzę, że masz LPG, skład mieszanki? Możliwe
  7. Od zamka, powtórzę
  8. Na moje zamek, często padają
  9. Obowiazek OC nastepuje dopiero w momencie zarejestrowania. Kara wynosi od 200 - 1000zl, o ile sie w ogole dopatrzą. Sprzedaj tak jak stoi, postaraj sie to zrobic do konca stycznia to unikniesz mozliwosci dostania mandatu 200-1000zl
  10. Podroby. Tu masz identyczne https://www.pneusetjantes.fr/10500050213-llanta-adaptable-ysm-557-8-0-x-18-5x112-et45-plata.html
  11. Wkładaj używkę i po temacie. Kolega wyżej mocno przewrażliwiony widzę.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na Tomecky98 temat w Audi A4 B5
    I to samo miałem zrobione ja, tylko, że pod lampką wnętrza
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na Tomecky98 temat w Audi A4 B5
    Ja podłączyłem zasilanie kamerki pod wiązkę od lampki i obeszło się bez prowadzenia
  14. Zamienniki potrafia sie rozwarstwiac.
  15. Oczywiście, ale podejrzewam, że wyjęcie tego radia to raczej kwestia braku doświadczenia. Po włożeniu i zablokowaniu trzeba odchylić te uchwyty, do wewnątrz
  16. Sanki do popuszczenia :)
  17. W Gdańsku albo Gdynii masz Youtubowe M4K Garage, śledzę ich trochę i wydaje mi się, że tam siupy by nie zrobili. Uszczelka to ostateczność do sprawdzenia. Termostat to grosze.
  18. A ja nie polecam. Kup ORI. Jakie auto, który rok?
  19. To odstaw do normalnego warsztatu, który najpierw robi diagnozę, wycenę, a potem dopiero robi, to co uznał za stosowne, a jak nie trafił to ich problem. Wiem, wiem, brzmi kuriozalnie, ale jak się pójdzie do normalnego serwisu, a nie do "Janusza ze wsi obok" to faktycznie, tak to wygląda. Musiałbyś sprawdzić czy wszystkie węże są ciepłe, czy te za chłodnicą są także ciepłe, ale chłodniejsze od tych przed chłodnicą (co by potwierdziło drożność chłodnicy). Możesz wyjąć termostat i skręcić na samej obudowie, by sprawdzić czy płyn dalej będzie wywalany (nie powinien, a auto nie powinno złapać temperatury). Ogólnie jest wiele sposobów by sprawdzić układ chłodniczy, ale najłatwiej odstawić gdzieś do kumatego mechanika, bo Ty będziesz siedział i gdybał, a normalny mechanior szybko dojdzie co jest nie tak.
  20. Odstaw auto tam, gdzie go rzekomo naprawiono i niech poprawia. Skoro według niego jest dobrze i wziął za to kasę, to niech naprawia do skutku. Czemu bierzesz na swój łeb problemy mechanika, który Cię wykasował?
  21. Ja bym zrobił płukankę, zajrzał profilaktycznie do smoka i jeździł. Bez paniki
  22. Jak na moje to nagar
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie, już klepię PW
  24. Zamki często padają. Raz padnie tak, że z zewnątrz nie odtworzysz, a od środka już tak, czasami na odwrót, a czasami całkiem itd. Zamek i manetka nie będzie miała ze sobą powiązania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.