Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. A to Ty nad nią pracujesz?
  2. A jak tam rozpiska pokojów
  3. A co chcesz, a najlepiej daj linka do aukcji na PW
  4. Gdyby napinacz mógł stać nieruchomo, to by nie nazywał się napinaczem, a rolką prowadzącą.
  5. Ja zmieniałem, zero różnic. A w dodatku przeszedłem z 35 na 30. Jak dla mnie do 18'' jest różnica w przejściach, a powyżej znikoma.
  6. Mogę Ci sprzedać za 400.
  7. W ciągu 30dni powinieneś. Nie ma kar za zwłokę. Nie ma nic do gadania, powinien się zgłosić celem rekalkulacji. Od tego jest umowa kupna sprzedaży z datą. Ubezpieczenie jest na pojazd, a skoro nie jest Twój to skąd pomysł? Jakbym usłyszał takiego kombinatora podczas zakupu auta to bym sobie odpuścił, żeby nie robić interesu z ludźmi, aż tak zakręconymi. Sprzedajesz. I jeśli Ci się chce to zgłaszasz to w ubezpieczalni, a jak Ci się nie chce to nie zgłaszaj, najwyżej jak przyjdzie składka do opłacenia, gdy on sobie jej nie przepisze, ale musiałby być głupi, żeby tego nie zrobić, bo gdy nie dostanie świstka, to nie opłaci OC, nie opłaci, dostaje karę za brak oc, powyżej 14dni ponad 3tyś zł.
  8. A ja mam durne pytanie Ile Ci to pali? Mieścisz się do 20l w mieście?
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na Kimas97 temat w 2.0TDI
    A ja za 80zl sprzedam Ci uzywke
  10. Testowałem wiele i Scansol jest najlepszy
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na Adam562 temat w Audi A4 B6
    A pofatyguj się, rozbierz boczek, wyciągnij żarówkę i już wiesz. Moim zdaniem bez rzeźby się nie obejdzie, gdyż żarówka jest w oprawce umożliwiającej jej zatrzaskiwanie się
  12. Ponad -15stopni, auto nie ruszane 1,5tygodnia i zero problemów. To nie Maluch
  13. Ciulowa jakość. Jakie dokładnie masz radio
  14. A od kiedy policja zajmuje się rzeczami, które nadają się na sprawę cywilną. Póki on nie sprzeda tego samochodu komuś nie popełnia żadnego przestępstwa.
  15. Idź do sądu i walcz! Za nas, za Polskę, za swoje pieniądze w nieswoim interesie Skoro potrzebujesz poklepania po pleckach.
  16. Jeżeli coś zrobisz, a okaże się, że np błędnie oceniłeś sytuację, to może Cię zgnoić za pomówienie i naruszenie dobrego imienia firmy. Sam się zastanów czy chce Ci się sądzić z kimś, kto nikt Ci nie zrobił. Świata nie zbawisz, a Robin Hood w dzisiejszych czasach nie istnieje, póki nie zmienią przepisów sam nic nie zmienisz. Osobiście na miejscu policjanta posikałbym się ze śmiechu, gdybym usłyszał, że mam przyjechać do samochodu, ponieważ jest poskładany z trzech, ale w sumie, nie kupiłeś tego auta. W Polsce naprawianie aut po szkodzie całkowitej nie jest zabronione, więc nie jest to przestępstwo, by marnować pieniądze podatników na wzywanie policji. Wydaje mi się, że żebyś jakkolwiek miał prawo do roszczeń musiałbyś nieświadomie kupić ten samochód z wadami. W świetle prawa, jeśli byś je dzisiaj kupił, a jutro założył sprawę, to, gdy tylko wyszły by dowody na to, że byłeś świadomy co kupujesz sprawę by za pewne umorzono, a Tobie postawiona zarzut próby wyłudzenia. Problem nie istnieje w sprzedawcach, tylko w tępych kupujących, którzy za wszelką cenę chcą kupić pewne auto, z niskim przebiegiem półdarmo. Tacy sprzedawcy wytępią się sami, gdy tylko kupujący nauczą się "kupować" samochody. Nastąpi wtedy swego rodzaju selekcja naturalna i sami wymrą na rynku, a tak, jest popyt na trupy, jest też podaż na trupy. A teraz czarny scenariusz. Kupujesz te auto ze świadomością, że jest nie jest idealne. Zakładasz gościowi sprawę. Sprzedawca udowadnia Ci, że założyłeś temat na A4 klub z pytaniem o te auto, więc byłeś świadomy, co kupujesz zarzucając Ci wyłudzenie. Dodatkowo, przedstawia dowody na to, że kupił ten samochód z tym stanem licznika od jakiegoś Turasa, który był tam na wakacjach i to on cofnął licznik. Sprzedawca jest czysty, a Turas nie ma nic sobie do zarzucenia, ponieważ albo go nie znajdziesz albo wywinie się, bo powie, że zrobił to w np Turcji, gdzie cofanie liczników nie jest zabronione. Dodatkowo, okaże się, że ów szkoda całkowita nastąpiła z powodu np próby kradzieży, w której to uszkodzono stacyjkę, wybito szybę i spalono licznik. Naprawa nie miała kompletnie wpływu na bezpieczeństwo właściciela, więc argumentowanie szkody całkowitej nie ma sensu w Polsce, a co więcej, naprawę przeprowadził jeszcze jeden Turas, sąsiad tego pierwszego, którego też ma "to gdzieś". Nasz El Polako jest czysty, a Ty toniesz w kosztach sądowych, z jakimś gównianym "Hjundajem" i sprawą o pomówienie i próbę wyłudzenia. Witaj w prawdziwym świecie polskiej sprawiedliwości. A ja tępię nieumiejętność posługiwania się słownikiem języka polskiego. DOPÓKI będę widział, że ktoś w XXIw. pisze post, w przeglądarce, która automatycznie poprawia błędny, będę NIEOFICJALNIE bawił się w Robin Hood'a by nie dawać przyzwolenia na tego typu błędy.
  17. Wejdz do bagażnika i popatrz na ten plastik od spodu. Trzeba "odchylić" plastik trzymający i przesunać ów cały plastik. Na pewno odchyla się ten plastik w kierunku tyłu auta, a sam plastik wysuwasz w kierunku przodu auta. Edit: Do bagażnika nie musisz wchodzić, ponieważ masz składaną kanapę, wystarczy otworzyć połówkę kanapy i sięgnąć do zabezpieczenia ręką
  18. Kupujesz używkę, na którą dostajesz gwarancję np 14 dni, przychodzi, sprawdzasz czy jest szczelna pod gumami, montujesz i już. Gdyby regenerowane miały być lepsze niż ori, to nikt by używek nie kupował, tylko wszyscy regenerowali by swoje.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    Standard.
  20. Tylko te dziury trzeba zrobić
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na Adamek4119 temat w 1.8T
    Mówisz o tym cykaniu?
  22. Dziura w niedzielonym oparciu lub pod tablicą i cięgno pociągnąć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.