Treść opublikowana przez JawoR36
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
A to Ty nad nią pracujesz?
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
A jak tam rozpiska pokojów
-
Szukam kogoś z okolic miejscowości Wschowa
A co chcesz, a najlepiej daj linka do aukcji na PW
-
Drgania napinacza paska wielorowkowego.
Gdyby napinacz mógł stać nieruchomo, to by nie nazywał się napinaczem, a rolką prowadzącą.
-
Z 19'' na 20'' w b8
Ja zmieniałem, zero różnic. A w dodatku przeszedłem z 35 na 30. Jak dla mnie do 18'' jest różnica w przejściach, a powyżej znikoma.
-
Dolna Kratka Audi A4 B6 SLINE
Mogę Ci sprzedać za 400.
-
sprzedaż auta a ubezpieczenie
W ciągu 30dni powinieneś. Nie ma kar za zwłokę. Nie ma nic do gadania, powinien się zgłosić celem rekalkulacji. Od tego jest umowa kupna sprzedaży z datą. Ubezpieczenie jest na pojazd, a skoro nie jest Twój to skąd pomysł? Jakbym usłyszał takiego kombinatora podczas zakupu auta to bym sobie odpuścił, żeby nie robić interesu z ludźmi, aż tak zakręconymi. Sprzedajesz. I jeśli Ci się chce to zgłaszasz to w ubezpieczalni, a jak Ci się nie chce to nie zgłaszaj, najwyżej jak przyjdzie składka do opłacenia, gdy on sobie jej nie przepisze, ale musiałby być głupi, żeby tego nie zrobić, bo gdy nie dostanie świstka, to nie opłaci OC, nie opłaci, dostaje karę za brak oc, powyżej 14dni ponad 3tyś zł.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
A ja mam durne pytanie Ile Ci to pali? Mieścisz się do 20l w mieście?
-
Pompa wspomagania
A ja za 80zl sprzedam Ci uzywke
-
Czyszczenie felg Pomocy :)
Testowałem wiele i Scansol jest najlepszy
-
Czyszczenie felg Pomocy :)
Scansol
-
Podswietlane klamki
A pofatyguj się, rozbierz boczek, wyciągnij żarówkę i już wiesz. Moim zdaniem bez rzeźby się nie obejdzie, gdyż żarówka jest w oprawce umożliwiającej jej zatrzaskiwanie się
-
Hamulec ręczny, a temperatura na dworze?
Ponad -15stopni, auto nie ruszane 1,5tygodnia i zero problemów. To nie Maluch
-
Muzyka z telefonu Radio kasetowe
Ciulowa jakość. Jakie dokładnie masz radio
-
auto z komisu z przekręconym licznikiem i po szkodzie całkowitej - co zrobic?
A od kiedy policja zajmuje się rzeczami, które nadają się na sprawę cywilną. Póki on nie sprzeda tego samochodu komuś nie popełnia żadnego przestępstwa.
-
auto z komisu z przekręconym licznikiem i po szkodzie całkowitej - co zrobic?
Idź do sądu i walcz! Za nas, za Polskę, za swoje pieniądze w nieswoim interesie Skoro potrzebujesz poklepania po pleckach.
-
auto z komisu z przekręconym licznikiem i po szkodzie całkowitej - co zrobic?
Jeżeli coś zrobisz, a okaże się, że np błędnie oceniłeś sytuację, to może Cię zgnoić za pomówienie i naruszenie dobrego imienia firmy. Sam się zastanów czy chce Ci się sądzić z kimś, kto nikt Ci nie zrobił. Świata nie zbawisz, a Robin Hood w dzisiejszych czasach nie istnieje, póki nie zmienią przepisów sam nic nie zmienisz. Osobiście na miejscu policjanta posikałbym się ze śmiechu, gdybym usłyszał, że mam przyjechać do samochodu, ponieważ jest poskładany z trzech, ale w sumie, nie kupiłeś tego auta. W Polsce naprawianie aut po szkodzie całkowitej nie jest zabronione, więc nie jest to przestępstwo, by marnować pieniądze podatników na wzywanie policji. Wydaje mi się, że żebyś jakkolwiek miał prawo do roszczeń musiałbyś nieświadomie kupić ten samochód z wadami. W świetle prawa, jeśli byś je dzisiaj kupił, a jutro założył sprawę, to, gdy tylko wyszły by dowody na to, że byłeś świadomy co kupujesz sprawę by za pewne umorzono, a Tobie postawiona zarzut próby wyłudzenia. Problem nie istnieje w sprzedawcach, tylko w tępych kupujących, którzy za wszelką cenę chcą kupić pewne auto, z niskim przebiegiem półdarmo. Tacy sprzedawcy wytępią się sami, gdy tylko kupujący nauczą się "kupować" samochody. Nastąpi wtedy swego rodzaju selekcja naturalna i sami wymrą na rynku, a tak, jest popyt na trupy, jest też podaż na trupy. A teraz czarny scenariusz. Kupujesz te auto ze świadomością, że jest nie jest idealne. Zakładasz gościowi sprawę. Sprzedawca udowadnia Ci, że założyłeś temat na A4 klub z pytaniem o te auto, więc byłeś świadomy, co kupujesz zarzucając Ci wyłudzenie. Dodatkowo, przedstawia dowody na to, że kupił ten samochód z tym stanem licznika od jakiegoś Turasa, który był tam na wakacjach i to on cofnął licznik. Sprzedawca jest czysty, a Turas nie ma nic sobie do zarzucenia, ponieważ albo go nie znajdziesz albo wywinie się, bo powie, że zrobił to w np Turcji, gdzie cofanie liczników nie jest zabronione. Dodatkowo, okaże się, że ów szkoda całkowita nastąpiła z powodu np próby kradzieży, w której to uszkodzono stacyjkę, wybito szybę i spalono licznik. Naprawa nie miała kompletnie wpływu na bezpieczeństwo właściciela, więc argumentowanie szkody całkowitej nie ma sensu w Polsce, a co więcej, naprawę przeprowadził jeszcze jeden Turas, sąsiad tego pierwszego, którego też ma "to gdzieś". Nasz El Polako jest czysty, a Ty toniesz w kosztach sądowych, z jakimś gównianym "Hjundajem" i sprawą o pomówienie i próbę wyłudzenia. Witaj w prawdziwym świecie polskiej sprawiedliwości. A ja tępię nieumiejętność posługiwania się słownikiem języka polskiego. DOPÓKI będę widział, że ktoś w XXIw. pisze post, w przeglądarce, która automatycznie poprawia błędny, będę NIEOFICJALNIE bawił się w Robin Hood'a by nie dawać przyzwolenia na tego typu błędy.
-
Wymiana wnętrza b6
Wejdz do bagażnika i popatrz na ten plastik od spodu. Trzeba "odchylić" plastik trzymający i przesunać ów cały plastik. Na pewno odchyla się ten plastik w kierunku tyłu auta, a sam plastik wysuwasz w kierunku przodu auta. Edit: Do bagażnika nie musisz wchodzić, ponieważ masz składaną kanapę, wystarczy otworzyć połówkę kanapy i sięgnąć do zabezpieczenia ręką
-
Wyciek płynu wspomagania z prawego drążka kierowniczego
Kupujesz używkę, na którą dostajesz gwarancję np 14 dni, przychodzi, sprawdzasz czy jest szczelna pod gumami, montujesz i już. Gdyby regenerowane miały być lepsze niż ori, to nikt by używek nie kupował, tylko wszyscy regenerowali by swoje.
-
Wyciek płynu wspomagania z prawego drążka kierowniczego
Dokładnie.
-
Wyciek płynu wspomagania z prawego drążka kierowniczego
300zl ode mnie
- Praca silnika 1.8t bex
-
Jak otwożyć bagażnik A4B8
Tylko te dziury trzeba zrobić
-
Praca silnika 1.8t bex
Mówisz o tym cykaniu?
-
Jak otwożyć bagażnik A4B8
Dziura w niedzielonym oparciu lub pod tablicą i cięgno pociągnąć.