Treść opublikowana przez JawoR36
- Jaka pompa wspomagania
-
Stłuczka z wymuszeniem
Koszt naprawy samochodu 2 tys zl max. Poszkodowany otrzymuje ponad dwa razy tyle i nadal kreci nosem, a potem ze ubezpieczenia drogie, jak wszyscy ze szkody robią sobie króliczka wielkanocnego, którego się chwyciło za łapkę.
-
Jaka pompa wspomagania
Pompa do Twojego samochodu kosztuje 150zł. Naprawdę za te 100zł różnicy w cenie chce Ci się wpadać na głupie pomysły, zakładać temat na forum, a już nie mówiąc o tym, że w ogóle kombinować by założyć jakąś starą pompę, starego typu, byleby się ostały polskie złote? Naprawdę?
-
Jaka pompa paliwa do bexa ?
To kup chiński zamiennik Tylko zeskanuj sobie paragon, bo te lubią się gubić, a na pewno się przyda.
-
Jaka pompa paliwa do bexa ?
Kup drugą, ori. Mogę Ci takową sprzedać za 250zł.
-
Jakie opony do felgi 17' 7j ET35?
225/45, takie zakładało Audi na 17, 7J.
-
Spalanie
Zostaw ten biedny silniczek w spokoju, on sam ledwo zipie, a co dopiero z gazem. 1.6 to kiepska konstrukcja, na aluminiowej głowicy, w dodatku sam silnik drogi bo ok 2tyś słupek. Wystarczy delikatnie przegiąć z gazem i zaraz uszczelka pod głowicą. Co więcej, ktoś kto świadomie kupując ten samochód z silnikiem 1.6, musiał mieć coś z głową, bo 101KM w 1.6 to rozwiązanie dobre w Corsie albo w Golfie. Podejrzewam, że spala Ci i tak z 10-11litrów, więc po dodaniu gazu spali Ci tak ze 2l litry więcej. Wiem, jeździłem takim 1.6 w gazie. Ogólnie brakowało wtedy mi kogoś kto by powiedział "sprzedaj 1.6, kup z normalnym silnikiem".
-
Zawieszenie tył A4 B6/B7 a seat exeo (FWD)
Wsio to samo
-
Nietypowe zdarzenie - parking
To nie ma prawa przejść. Z lampy się raczej nie wywiną, z braku dowodów, ale na maskę głupiego nie znajdziesz.
-
Nietypowe zdarzenie - parking
Jest do najzwyklejszy odprysk od kamienia, który został niezabezpieczony po odprysku lakieru. Plastikowy kontener zrobiłby wgniotkę, a metalowy porysował lakier i także możliwa wgniotka. Rzeczoznawca, który uzna to za możliwe do uszkodzenia przez kontener będzie musiał być ślepy. Jedyną opcją, jest ustawienie tak kontenera, by idealnie stykał się w miejscu uszkodzenia i to pewno bystry rzeczoznawca zrobi, jak nie będzie pasować, to nic Ci z tą maską nie zrobią.
-
Stłuczka z kobietą A4 B6 S-line
Dokładka na 90& tylko wyskoczyła z zaczepu, wyjmij kratkę i zobaczysz.
-
Stłuczka z wymuszeniem
3-4tyś zł dostaniesz. Tydzień temu dostałem za Tourana, przetarty zderzak, pęknięte nadkole i lampa do wymiany, a błotnik do malowania - 3400zł bez marudzenia.
-
Nietypowe zdarzenie - parking
A jak dla mnie odprysk nie powstał od uszkodzenia, a lampa mogła być rozszczelniona wcześniej. Ciekawostka, w moim tygodniowym Crafterze także parują lampy, a nikt w niego kontenerem nie uderzył. Popadało i tyle, akurat teraz zauważyłeś.
-
PALĄCE SIĘ ŚWIATŁA COFANIA
100% czujnik w skrzyni
-
Lampy diodowe w A4 B8
Chyba, że nie wszystkie przedlifty miały LED to mój błąd.
-
Lampy diodowe w A4 B8
Faktycznie, 50zł / szt lampy to strasznie dużo.
-
Zakup A4 B7 2.0 TDI 170KM
No faktycznie musi mieć S-Line, skoro ma jasne wnętrze, no i też pewno full opcja skoro na szmacianych fotelach W tej cenie pewno znalazłeś golasa z emblematami na drzwiach z allegro 20zł.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
4000zl. Na gotowo, dawca to B7 6bieg.
-
Obudowy lusterek S-Line
Lusterka z pierwszego posta są moje. Ori i alu. Lusterka w S4 występowały jako ALU i jako plastik stylizowany na alu, obydwa rodzaje są oryginalne. Nie wszystkie lusterka z S4 B7 były plastikowe, alu też się trafiało. Zadbany plastik jest nie do odróżnienia od alu wizualnie (plastik ma dentencje do odprysków). Lusterka alu swoje ważą i najłatwiej jest je sprawdzić poprzez pomacanie, alu to metal, zawsze będzie chłodny. Alu - satyna, bez połysku Plastik - coś ala chrom z połyskiem Większość S4 miała alu lustra. Ja na takich lusterkach już zęby zjadłem. W tej chwili mam ok 10kpl
-
B8 TrOOOOp
No właśnie próbuję się zorientować
-
B8 TrOOOOp
No właśnie mogę mieć cały komplecik i szukam zainteresowanych Od 2.0TDI z 10 lub 11r
-
B8 TrOOOOp
Nie ma żadnego chętnego na swap ośki na Quattro? Nie chce nikt sobie czasem dołożyć?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
pasuje.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
powodzenia w szukaniu tipa do 1.9/2.0TDI ;*
-
Wymiana samego sprzęgła bez DKZ?
http://allegro.pl/sprzeglo-sachs-audi-a4-b5-a6-c5-passat-1-9tdi-ajm-i5406695025.html + Robota różnie, od 200-500zł