Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. JawoR36 odpowiedział(a) na 1.8 T temat w 1.8T
    Oryginal, uzywka.
  2. Koszt naprawy samochodu 2 tys zl max. Poszkodowany otrzymuje ponad dwa razy tyle i nadal kreci nosem, a potem ze ubezpieczenia drogie, jak wszyscy ze szkody robią sobie króliczka wielkanocnego, którego się chwyciło za łapkę.
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na 1.8 T temat w 1.8T
    Pompa do Twojego samochodu kosztuje 150zł. Naprawdę za te 100zł różnicy w cenie chce Ci się wpadać na głupie pomysły, zakładać temat na forum, a już nie mówiąc o tym, że w ogóle kombinować by założyć jakąś starą pompę, starego typu, byleby się ostały polskie złote? Naprawdę?
  4. JawoR36 odpowiedział(a) na r7adek temat w 1.8T
    To kup chiński zamiennik Tylko zeskanuj sobie paragon, bo te lubią się gubić, a na pewno się przyda.
  5. JawoR36 odpowiedział(a) na r7adek temat w 1.8T
    Kup drugą, ori. Mogę Ci takową sprzedać za 250zł.
  6. 225/45, takie zakładało Audi na 17, 7J.
  7. Zostaw ten biedny silniczek w spokoju, on sam ledwo zipie, a co dopiero z gazem. 1.6 to kiepska konstrukcja, na aluminiowej głowicy, w dodatku sam silnik drogi bo ok 2tyś słupek. Wystarczy delikatnie przegiąć z gazem i zaraz uszczelka pod głowicą. Co więcej, ktoś kto świadomie kupując ten samochód z silnikiem 1.6, musiał mieć coś z głową, bo 101KM w 1.6 to rozwiązanie dobre w Corsie albo w Golfie. Podejrzewam, że spala Ci i tak z 10-11litrów, więc po dodaniu gazu spali Ci tak ze 2l litry więcej. Wiem, jeździłem takim 1.6 w gazie. Ogólnie brakowało wtedy mi kogoś kto by powiedział "sprzedaj 1.6, kup z normalnym silnikiem".
  8. Wsio to samo
  9. To nie ma prawa przejść. Z lampy się raczej nie wywiną, z braku dowodów, ale na maskę głupiego nie znajdziesz.
  10. Jest do najzwyklejszy odprysk od kamienia, który został niezabezpieczony po odprysku lakieru. Plastikowy kontener zrobiłby wgniotkę, a metalowy porysował lakier i także możliwa wgniotka. Rzeczoznawca, który uzna to za możliwe do uszkodzenia przez kontener będzie musiał być ślepy. Jedyną opcją, jest ustawienie tak kontenera, by idealnie stykał się w miejscu uszkodzenia i to pewno bystry rzeczoznawca zrobi, jak nie będzie pasować, to nic Ci z tą maską nie zrobią.
  11. Dokładka na 90& tylko wyskoczyła z zaczepu, wyjmij kratkę i zobaczysz.
  12. 3-4tyś zł dostaniesz. Tydzień temu dostałem za Tourana, przetarty zderzak, pęknięte nadkole i lampa do wymiany, a błotnik do malowania - 3400zł bez marudzenia.
  13. A jak dla mnie odprysk nie powstał od uszkodzenia, a lampa mogła być rozszczelniona wcześniej. Ciekawostka, w moim tygodniowym Crafterze także parują lampy, a nikt w niego kontenerem nie uderzył. Popadało i tyle, akurat teraz zauważyłeś.
  14. 100% czujnik w skrzyni
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na Janki1916 temat w Audi A4 B8
    Chyba, że nie wszystkie przedlifty miały LED to mój błąd.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na Janki1916 temat w Audi A4 B8
    Faktycznie, 50zł / szt lampy to strasznie dużo.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na kriso000 temat w 2.0TDI
    No faktycznie musi mieć S-Line, skoro ma jasne wnętrze, no i też pewno full opcja skoro na szmacianych fotelach W tej cenie pewno znalazłeś golasa z emblematami na drzwiach z allegro 20zł.
  18. 4000zl. Na gotowo, dawca to B7 6bieg.
  19. JawoR36 odpowiedział(a) na Remzi temat w Audi A4 B7
    Lusterka z pierwszego posta są moje. Ori i alu. Lusterka w S4 występowały jako ALU i jako plastik stylizowany na alu, obydwa rodzaje są oryginalne. Nie wszystkie lusterka z S4 B7 były plastikowe, alu też się trafiało. Zadbany plastik jest nie do odróżnienia od alu wizualnie (plastik ma dentencje do odprysków). Lusterka alu swoje ważą i najłatwiej jest je sprawdzić poprzez pomacanie, alu to metal, zawsze będzie chłodny. Alu - satyna, bez połysku Plastik - coś ala chrom z połyskiem Większość S4 miała alu lustra. Ja na takich lusterkach już zęby zjadłem. W tej chwili mam ok 10kpl
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie próbuję się zorientować
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie mogę mieć cały komplecik i szukam zainteresowanych Od 2.0TDI z 10 lub 11r
  22. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma żadnego chętnego na swap ośki na Quattro? Nie chce nikt sobie czasem dołożyć?
  23. powodzenia w szukaniu tipa do 1.9/2.0TDI ;*
  24. http://allegro.pl/sprzeglo-sachs-audi-a4-b5-a6-c5-passat-1-9tdi-ajm-i5406695025.html + Robota różnie, od 200-500zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.