Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Gdzieś coś dzwoni.. ale nie do końca. Wahacze są takie same i jeśli nie masz argumentów, to nie siej plot.
  2. WAHACZE SĄ TAKIE SAME.
  3. JawoR36 odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Spokojnie, 2.0 benzyne by musieli przez pomyłkę ukraść Keyless to najlepsze samochody do jumania Laptop, wzmacniacz sygnału i zwijają auto spod domu.
  4. Nic, a co ma byc? Podpinasz i tyle.
  5. Bez problemu.
  6. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiera jak kiera, ale dobry gust muzyczny
  7. A jakby te stelaże metalowe piaskarką potraktować?
  8. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nawet xenonu nie ma Mniejsza. Ja już z przerobionych anglików "wyrosłem", bo wolę zapłacić więcej, kupić droższy model, ale wziąć to w leasing, z anglikami jest problem, bo trza by to przez komis przerzucać itd itp, ale jak ktoś ma budżet 40tyś na golasa w B8, to nawet bym się nie zastanawiał czy lepiej skołować anglika na spasie, który na gotowo wyjdzie 30tyś czy golasa za 40tyś. Byle by nie kupować przerobionego, bo nie wiadomo kto i co tam nawywijał (chyba, że ma papier od firmy się w tym specjalizującej).
  9. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bierze się z ubezpieczalni i problem z głowy.
  10. JawoR36 odpowiedział(a) na pdgiusz temat w 1.8T
    Jeśli bierzesz pod uwagę w ogóle zakup silnika 2.0FSI, a już tym bardziej przeszło na myśl jego tuningowanie, to kup sobie Corsę w dieslu i odpuść sobie "tjuningi".
  11. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    REALNE. 240k kilometrów ta tańsza. Druga 170k kilometrów Może poleci nawet na OLX'a. Jeszcze mam trzecią, też pełen spas, białą 2.0TFSI, coś z silnikiem nie tak, za instalacją gazową 230k kilometrów.
  12. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie.
  13. JawoR36 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja nie wiem co Wy macie z tymi przekładkami Ostatnio kupiłem za 3400f B8, 170KM, czerwoną, Kombi, 2010r, 2 x S-line, cała w ori lakierze i przebieg z ksiązką do konca, do wymiany klapa tył bo lekko wgnieciona i zderzak do przepolerowania. Co daje nam jakieś 17,5tyś za auto + 2 opłaty + 10tyś przekladka w profi firmie. Z klapą wyjdzie mnie 30tyś na cycuś glancuś. Jak myślicie ile za taką z Niemca? 50tys? Płaćcie i płaczcie dalej na te angliki, bo mi się skończą jak wszyscy się rzucą na przekładki Miała pójść na handel, zostaje w rodzinie. Następna kupiona także 2 x S-line itd, czarna sedan, 4,4tyś funta.. no już nie taka promocja, ale nadal hajs dobry.
  14. JawoR36 odpowiedział(a) na Leszczu8 temat w Audi A4 B6/B7
    zdejmij sufit i na naklejce masz nazwe koloru
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na ?ukaj temat w Lifestyle i Hydepark
    To po co o nich wspominasz? Jak kupisz drogi, zadbany egzemplarz to będziesz zadowolony, jak kupisz taniego gruza, to będziesz przeklinał Audi.
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na ?ukaj temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak ktoś jeździł samymi B5'tkami, zarabiając 4tyś to pewno nie stać go na kupno S4 za 30+, a raczej myśli o takiej za 20. Tak na moje. Dlatego pytałem o budżet.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na ?ukaj temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak z każdego 1.8T, tylko BEX'a trudniej dorwać.
  18. Czekaj, czekaj, na forum A4 pytasz o sposób na wyłudzenie odszkodowania? Rób co chcesz, ale co trzeba mieć w głowie by się tym chwalić
  19. + 48 360 04 73 Nie dziękuj, wystarczy zadzwonić. Też bym chciał mieć takie problemy w życiu
  20. JawoR36 odpowiedział(a) na ?ukaj temat w Lifestyle i Hydepark
    Zeżre? W Polsce ułamek użytkowników S4'ek faktycznie ma hajs na to, by je odpowiednio utrzymać i serwisować. Cała reszta to tylko "wyciąganie" z auta ile się da, a jak zacznie wymagać wkładu to "przecież i tak idzie do żyda". Nie bez powodu te same S4 na zachodzie kosztują o wiele więcej niż nasze polskie ulepy. Przy Twoich zarobkach nie wychylałbym się aż tak, chyba, że te 4'ry kapcie co miesiąc to tylko na auto Ale według moich wyliczeń, po odjęciu kosztów życia zostanie Ci na paliwo i ewentualnie naklejki mocy z allegro Brutalne? Być może, ale po co się pchać w koszty, na które Cię nie stać. Turba kosztują krocie, skrzynie manuale po 1,5-2tyś, sprzegło także nie jest jakoś szczególnie wytrzymałe, do tego rozrządy itd. Wszystko byłoby może i fajnie, ale gdybyś kupił faktycznie igłę, z dojczów, zamiast zajazdu z Polski za 15-25tyś zł. Ale i tak są lepsi w S4 B6, którym jak rozrząd zagrzechocze, to przeklinają Audi, bo nagle się okazuje, że zrobienie rozrządu to 1/3 wartości samochodu No ale przecież ich stać na S4 z promocji za 25tyś czy tam 30tyś zł. Szkoda, że nie napisałeś jaki masz budżet na S4.
  21. Ze wszystkimi spinkami, mocowaniami, listwami ozdobnymi? Mówisz o samych progach, a gdzie reszta?
  22. Progi z S4 kpl 1200.. 1/3 ceny samochodu
  23. JawoR36 odpowiedział(a) na Patryk1916(L) temat w Audi A4 B5
    Szkoda z OC?
  24. JawoR36 odpowiedział(a) na Patryk1916(L) temat w Audi A4 B5
    Oczywiście zakładam, że decha cała
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na Patryk1916(L) temat w Audi A4 B5
    Przedlifta składać? Chyba tylko z sentymentu Zderzak 300 Błotnik 150 maska 300 pas z chlodnicami 350 lampa 100 reszta pierdół 300zł + malowanie trzech elementów ok 1000-1200zł. Wyjdzie niecałe 3tyś pewno. Auto warte 4-5?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.