Treść opublikowana przez JawoR36
-
Silnik się nie nagrzewa
Sprawdź VAGiem temperaturę płynu. Może wskazówka od temperatury nie pokazuje dobrze temperatury?
-
Nietypowy wentylator chłodnicy
Kup wisko i wiatrak za 30zł od jakiegokolwiek 1.6/1.8/1.8T lub 1.9TDI i po sprawie.
-
Nietypowy wentylator chłodnicy
Sprawdź nr części i będziesz wszystko wiedział.
-
Zakup A4B6 3.0V6 Avant
Gwarancje sobie odpuść. Co do samochodu, wersji z 3.0 benzyną nie szuka się po zdjęciach, tylko po tym, w jakim stanie jest silnik. Reszta to "pierdoły"
-
Pilnie potrzebna pomoc zmiana skrzyni 5b na 6b
Łapy sobie uciąć nie dam, ale dystans powinien wylecieć jak zostawiasz "cienkie" sprzęgło, zamiast "grubego"
-
Co radzicie? Trochę przypadkowy zakup dla żony?
To już żonka sobie we własnym zakresie poprawi
-
B8 TrOOOOp
Wydech jak poszukasz to wyrwiesz za 200-300zł z wieszakami. Kupiłem za 200zł pół roku temu. PS. Jakbyś czasem nie wiedział, to ja od tych Rotorów 19''
-
Sprężarka nie załącza się. Audi A4 B6.
Zero oporu. Jeśli zakręcisz kółkiem, to spróbuj jeszcze zakręcić samym wałkiem np szczypcami. Jak się nie da - zatarta.
-
Sprężarka nie załącza się. Audi A4 B6.
Zdejmij pasek i sprawdź czy sprzęgło się nie zerwało.
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Ja mam sklerozę nabytą przez Golfa z podporządkowanej Musisz wybaczyć. Raczej skłaniam się do Tenga.
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Oglądałem ostatnio w sklepie gdzie biorę elektronarzędzia i zachwalali, ale nie miałem żadnej styczności z tą firmą, a wizualnie np grzechotki nie różnią się niczym od marketówek za 13,99. Wózek Sata wielkościowo podobny do Gedory za 10k, kosztował ok 5k. Nie znam zupełnie firmy. A co działasz na tym?
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Z Yato za te hajsy to bym miał z 5szt wózków, czyli jeszcze więcej narzędzi. Chodzi o to, żeby nie pluć se później w brodę, że się Gedory nie wzięło.
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Argumenty Pany
-
Co radzicie? Trochę przypadkowy zakup dla żony?
Życie
-
Co radzicie? Trochę przypadkowy zakup dla żony?
Zabrać kluczyki, wysłać po miesięczny i spakować walizki, co by miała pod ręką jakby się zaczęła rzucać
-
Co radzicie? Trochę przypadkowy zakup dla żony?
Zresztą miesięczny na tramwaj czy PKS nie kosztuje za wiele, więc możesz jej fundnąć
-
Co radzicie? Trochę przypadkowy zakup dla żony?
x2
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Gedore czy Teng Tools? W jakość Gedore nie wątpię, ale wózki narzędziowe za ok 10tyś zł wypadają bardzo kiepsko do wózków narzędziowych w tych samych pieniądzach w Teng Toolsie. Na TT niby pół Ameryki lata, a przynajmniej dobrze je tam reklamują (wszelkie programy TV motoryzacyjne). Kupując Gedore musiałbym dobrać jeszcze kilka wkładów narzędzi, w Teng Toolsie ciężko mi znaleźć coś, czego nie ma. I jest dylemat. Żaden zestaw idealny nie jest bo np w obydwu brakuje nasadek typu Ribe czy Spline, ale to w Teng Toolsie można rozwiązać za ok 1tyś za zestaw 85 nasadek typu Torx, Imbus, Ribe, Spline itd na trzpieniach, w kosztach Gedory za takie coś się nie orientowałem, bo ceny poza katalogiem promocyjnym są jakby to powiedzieć, dość mało przystępne. Gedore gwarancja 2 lata, Teng Tools dożywotnia na wszystko prócz grzechotek (i podobno faktycznie działa). Gedore - 10,5tyś brutto https://de.gedore-shop.com/GEDORE/MAGIC/Werkzeugwagen-mit-207-tlg-Werkzeugsortiment.html Teng Tools, za wszystko co wymienione niżej w linkach 9 tyś brutto http://www.tengtools24.pl/pl/p/Wozek-narzedziowy-479-elem.-TCMM479-9480-0208/1442 + http://www.tengtools24.pl/pl/p/Zestawn-35-elementowy-13215-0103/52 + http://www.tengtools24.pl/pl/p/Zestaw-kluczy-plasko-oczkowych-z-mechanizmem-zapadkowym-8-19-13190-0102/77
-
A4 B5 1.8TQ AJL - Rozmiar opon
Pewnie można, wszystko można, tylko po co wkładać nieprzeznaczony rozmiar opon dla danego samochodu, tym bardziej, że "zachowuje się nieco dziwnie", "myszkuje", ledwo wchodzi i tym podobne. Dodatkowo masz napęd Quattro, który nie lubi takich głupich pomysłów jak jeżdżenie jakiś czas na różnych rozmiarowo oponach (pewno musisz dozbierać na przód lub go dojechać do końca bo szkoda jeszcze zmieniać). Moim zdaniem dorwałeś trochę taniej opony 255/35 (mniej chodliwe) niż szukane przez Ciebie 225/40 i próbujesz na siłę sobie wmówić, że będą dobre. Rozumiem, gdybyś zakupił nową, markową oponę i mówił o jakości jazdy czy o sensie jej zakładania, a tak kupiłeś chińską oponę, przy której nie powinno być dyskusji na temat tego jak się na niej jeździ, chińskie badziewia po prostu "są", tu nie ma jakości. Dyskusję na temat myszkowania i dziwnego jej zachowania można zakończyć równie dobrze stwierdzeniem, że na chińskim bublu-oponie się nie jeździ, ze względu na własne bezpieczeństwo własne i innych na drodze, a tym bardziej powyżej 200km/h. Ciekawostka, załóż sobie na przednią oś markową oponę, najlepiej nową z półki premium np ContactSport5, a następnie w Quattro, na chińskich oponach z tyłu poczuj się jak w BMW, każdy zakręt bokiem. Tyle ode mnie.
-
A4 B5 1.8TQ AJL - Rozmiar opon
AJL ma 180KM w serii. Ok, założyłeś, ale po co te 255?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE - FULL OPCJA
250k ? Tak z czystej ciekawości, w pakiecie czerń lusterka zewnętrze nie powinny być czarne? Spotkałem się już dwa razy z taką B9.
-
Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
Jeśli chlupie, to śmieć z automatu, to oznacza, że już ma braki w oleju.
-
Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
Poduszki są sprawdzane przed wystawieniem. Mam swoje sposoby na ich sprawdzenie, może nawet i je ważę, ale nie będę z każdą poduszką ponownie latał i sprawdzał, podawał wagi w gramach i może ktoś wtedy kupi. Towar wystawiony jest sprawny, gwarancja rozruchowa i gwarancja zwrotu i wymiany na mój koszt powinno wystarczy by nie zadawać "głupich" pytań
-
silniczek z prawej lampy do lewej bedzie pasował? (valeo fl)
Tak
- Poduszka silnika