Treść opublikowana przez JawoR36
- Spocik Lubuski :)
-
B8 TrOOOOp
Takie same. Co do łożysk, mi pierwsze poleciało przy 180tyś (PP), delikatnie słychać drugie, ale poczekam aż zacznie je lepiej słychać, to nie pomylę się z obstawianiem które to.
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Jeden z tych bolczyków jest złamany, myślałem raczej nad wymianą na nowy element, ale nie mam ani numeru, ani wiedzy jak się za to zabrać.
-
Spocik Lubuski :)
Może nie zapomnę
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Na 35 profilu masz 3,7% przekłamania, a na 30 0,02% przekłamania. 255/30/20 jest najbardziej dopasowanym rozmiarem do A4, a ja tam wolę, żeby opony były takie jak producent przewidział, a jakoś szczególnie nie zauważam różnicy w komforcie między 30 a 35.- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Na obecnym zawieszeniu już kilka razy szukałem w lusterku plamy oleju, a każdy próg zwalniający przejechany z trochę wyższą prędkością niż "powolne toczenie się" kończy się przeszuraniem Zatem wszem i wobec będzie koza- Spocik Lubuski :)
Ta niedziela?- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Jak przyjeżdżają do mnie klubowicze po części, to najczęściej dwóch kumpli wyskakuje z auta już na drogę i nawigują go na zjeździe do mnie, by zderzaka nie urwał, takie to fajne zawieszenie chłopaki mają Nie, nie, nie jestem za upośledzeniem samochodu na tyle by bokiem przejeżdżać przez próg zwalniający lub żeby nie wjechać do lasu Musi tak zostać i tak te A4 na 1BV są już cholernie niskie, a teraz jeszcze dodałem 20'' to już w ogóle pod krawężnik nie podjadę- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
- B8 TrOOOOp
Po doswiadczeniach z CSC 5 bralem w ciemno 6tki a tu taki zonk. Na pierwszy rzut oka mi cos nie pasowalo, ale sie mocno zdziwilem/zawiodlem. Mam nadzieje ze chociaz beda tak samo sie trzymac asfaltu jak 5tki.- B8 TrOOOOp
Wie ktoś ile normalnie maja nowe opony bieznika? Kupilem 20" Continental SportContact6 2017 rok i maja po 6.5mm. Nówki- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
B9, 2016 Nikt nie chciał kupić za 2tyś, to zostały na zimę.- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Opony na pewno 255/30, felga ET37, 9J / 20 ''. Jeśli mnie pamięć nie myli. Jest akurat, ładnie rant zakryty oponą, delikatnie ścięta, żeby balonu nie było.- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Tylko ręcznie, dwa wiadra, odpowiednie specyfiki. Na "myjkach" tylko jeżdżę go opłukiwać, szczotki omijam z daleka. Faktycznie jest ciężej zarysować, bo nie mam za wiele rysek na aucie, praktycznie o wszystkim wiem, więc dużo ich nie może być. Tylko trzeba pamiętać że dobra powłoka to koszt 1,5-2tyś z położeniem, a to sporawo, patrząc na ceny np oklejenia folią czy pomalowania dipem.- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Polerka + powłoka.- B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
A teraz bawię się tak Jeszcze tylko zimówki i starczy ładowania hajsu w dupowóz- B8 TrOOOOp
W Quattro tyle zatankuje jak już pustka w baku- Wakacje z 2-latkiem?
Różnice w poglądach to pewno kwestia wieku- Wakacje z 2-latkiem?
A jak dla mnie jak wakacje, to bez dzieciaków, wakacje to wakacje, chce się odpocząć, a nie martwić, że dziecko kupkę w basenie zrobiło. Dziadkowie będą mieli przerypane ze mną A tak co do tematu, nie myślałeś nad Chorwacją? Bezpiecznie, spokojnie, pewna pogoda, a Chorwaci by najchętniej "w tyłek wleźli" Jedyne co Ci mogę doradzić jeszcze, to to, żebyś jak miał możliwość, szukaj hotelu z basenem. Słona woda nawet dla mnie była już uciążliwa, a już nie mówię o kamienistych plażach.- Potrzebna pomoc w rozpoznaniu pękniętego elementu zawieszenia
A tu nie będzie czasem całkowitej?- Potrzebna pomoc w rozpoznaniu pękniętego elementu zawieszenia
https://allegro.pl/listing?string=zwrotnica a4 b6 tyl*&order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-aut-1-2-0511- Przejście z Concert 2 na Concert 2+ kabelkologia.
Nie wiem po co to rozgryzać. Kupujesz tą wyżej + przejściówkę antenową i koniec tematu. A jak już tak bardzo Cię to interesuje to chwyć radio i wyczytaj z naklejki co gdzie do czego.- Przejście z Concert 2 na Concert 2+ kabelkologia.
Te dwie kości są takie same, tylko jedna jest pod zmieniarkę druga nie. Do wzmacniacza musisz mieć osobną przejściówkę, także dostępna na allegro.- Bierze olej - robić czy nie?
Moim zdaniem nie ruszać, szkoda zachodu. - B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)