Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-fotele-s-line-skora-kubelkowe-czarne-i6811433005.html Stówka do urwania. Łokieć z pękniętym zawiasem (nowy 20kilka złoty na allegro) dorzucę za stówkę.
  2. Skóra/półskóra czy szmaty?
  3. Nierozkładana nie podejdzie. Kanapa rozkładana z kombi podejdzie, lecz boczki są trochę innego kształtu. Najlepiej szukaj rozkładanej kanapy z B6 lub B7 Sedan. Jaki foteli szukasz, może pomogę.
  4. Do ALT przy minimalnym stanie oleju możesz śmiało litra dolać.
  5. Mam firmę, która robi dobrze takie przekładki, u nich koszt z częściami jak pytałem pół roku temu oscylował w granicy 11tyś. Rejestracja anglika nie jest trudna, ale rejestracja przełożonego anglika już tak. Dużo urzędu interpretuje polskie przepisy jak im się żywnie podoba i np w jednym zarejestrujesz od ręki, w drugim odeślą Cię do innego urzędu bo "u nich się nieda" i wtedy fajnie mieć już jakiś papier że przekładka to nie garażowe wypociny i pogrozić trochę odpowiedzialnością, za trudności z rejestracją. Tym przykładem byłem pierwszy w swoim powiecie, który zarejestrował samochód przeróbkę. Wcześniej wszystkich odsyłano do innego urzędu, "Panie, spisz Pan umowę z np wujem z tamtego powiatu, oni tam wszystko rejestrują". Headlamp Converter niweluje skutki oślepiania, same lampy świecą nadal na tyle nie prawidłowo by nie przejść przeglądu. Bawiłem się tym ostatnio. Ile dałeś za tą B8 w UK?
  6. Poduszki z AWX'a kosztują max 20zł, czemu nie spróbować? Moim zdaniem powinno hulać.
  7. Ja bym zakładał, poduszki pasują od 94 do 07 wszędzie, kwestia twardości itp.
  8. To przyjedź do Polski, przejedź się takim samochodem w ruchu prawostronnym i zobacz jak w ogóle się jeździ, bo sądząc po wpisie w życiu nie jechałeś anglikiem po prawej stronie lub nie umiesz jeździć samochodem, skoro wyprzedzenie anglikiem stwarza aż taki problem. Jeżdżę Anglikami regularnie w PL i nie widzę żadnego problemu. Trzeba sobie jedynie przypomnieć poprawną zasadę wyprzedzania, otóż mniej więcej wygląda ona tak : jadąc za samochodem, który chcemy wyprzedzić nabieramy odpowiedniego dystansu nie od niego, który umożliwi nam rozpędzenie się pojazdu (to nie 5m jak to zwykle bywa a nawet i mniej), sprawdzamy czy nic nie jedzie i dynamicznie wyprzedzamy pojazd. Żadnej większej logiki w tym nie ma. Problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś jadąc anglikiem, trzymając się na 2 metry od samochodu z przodu ubzdura sobie wyprzedzenie np TIR'a. Taka jazda jest niebezpieczna w samochodzie w kierownicą po lewej, a co dopiero w angliku. Więc oddalasz się takim anglikiem kilkadziesiąt metrów od takiego TIR'a, sprawdzasz na spokojnie czy nic nie jedzie i wyprzedzasz. A jeśli uważasz, że nie zdążysz go wyprzedzić z takim zapasem dystansu do niego lub z powodu słabego przyśpieszenia to nie wyprzedzasz, po prostu.
  9. 4,5-6k to koszt części, gdzie reszta? Do tego firma, która zamontuje i ułatwi rejestrację. Łącznie ok 10-11 tyś na gotowo. W A4 owszem, ale w B8 ściana jest do spawania.
  10. 15-20min roboty dla kogoś kto to robił. Dla kogoś kto to nie robił, pewno posiedzi ze 2-3h. Płyn chłodniczy, klima może zostać (o ile odchylisz chłodnicę, zamiast odkręcać całkiem od auta). Zderzak, lampy, reszta to już kwestia śrub na górze, po bokach, spuścić płyn przez korek na dole, odpiąć węże wodne itd. Gorzej jak masz automata to musisz jeszcze odkręcić węże od chłodzenia skrzyni, ew odchylić z całym pasem.
  11. A jaki materiał jest "miedziowany"? Bo magnez nie łapie w ogóle.
  12. Przyzwyczaj się lub wymień silnik, licząc na to, że inny będzie w lepszym stanie. Kupiłeś samochód z silnikiem, który żeby przeżyć musi pić olej.
  13. A więc tak Dołożone lustra z S5, składane, fotochrom + lustro wewnętrzne do kompletu. Dołożenie asystenta świateł drogowych Dołożenie modułu od zamykania tylnej klapy z kluczyka Zakup nowych hebli 345 Brembo / 300 S4.
  14. Jeśli chodzi o OC to nie ma to na nic wpływu, jeśli chodzi o AC, to rozmawiałem z PZU i uznali, że problem z kołami zaczyna się wtedy, kiedy są one czynnikiem, który bezpośrednio wpłynął na szkodę, np łyse opony do wpadnięcia w poślizg lub popękane opony do wpadnięcia do rowy (bo mogła np strzelić) itd.
  15. JawoR36 odpowiedział(a) na puchacz temat w Audi A4 B5
    To kup sobie takie pod kolor
  16. JawoR36 odpowiedział(a) na puchacz temat w Audi A4 B5
    Boczki to zwykłe szare szmaty nie od kompletu, łokieć nie kompletny.
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na puchacz temat w Audi A4 B5
    Jak je sprzedasz za 500zł to będzie już bardzo fajnie.
  18. Te śruby nie są nie wiadomo jak dokręcone, bo nakrętki są miedziane.
  19. Dawno kompa nie podłączałeś widzę, bo masz kilka niezwiązanych ze sobą błędów. Pierwszy błąd to na moje efekt pękniętej gruszki. Drugi przepływka. Trzeci sonda. Czwarty nie wiem, może zniknie po skasowaniu. Najpierw zajmij się przepływką.
  20. Domowym sposobem nic nie wskórasz.
  21. JawoR36 odpowiedział(a) na piskle871 temat w Audi A4 B6
    Idzie, ale po co. Nowe przetwornice, nowe żarniki + przeróbka na Bixa z soczewką od nowego samochodu to koszt ok 900zł, a noc zamieni się w dzień.
  22. Oto przykład odpowiedzi tej firmy : Witam, z tej strony firma budowlana. Proszę udowodnić, że kamyczek który niby akurat wtedy uszkodził Panu szybę pochodził z naszej budowy lub że to kamyczek wyleciał z pod któregoś koła naszego samochodu. Pozdrawiam cieplutko. Moim zdaniem nie ma żadnej szansy na uzyskanie czegokolwiek. Nie stałeś bezpośrednio na budowie. A co jeśli to jakaś zwykła osobówka przejeżdżała i kamyczek z pod jej koła spowodował odprysk? Jedyna szansa na cokolwiek byłaby wtedy gdyby jezdnia w tym miejscu ewidentnie była zabrudzona z powodu trwającej budowy, a szefu firmy by się przejął Twoją szybą.
  23. Bez kompa to lepiej to wróżbity Macieja zadzwonić, większe prawdopodobieństwo trafienia.
  24. Podpinałeś kompa?
  25. JawoR36 odpowiedział(a) na michall12341 temat w 1.9TDI
    Na kompie nie pokaże Ci uwalonego uszczelniacza na np turbo. Środki do uszczelniania silnika zostaw w spokoju. Jaki w ogóle olej teraz lejesz? 5W czy 10W? Jaki przebieg licznikowy ma auto?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.