Treść opublikowana przez JawoR36
-
Wymiana tylnej kanapy sedan ?
http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-fotele-s-line-skora-kubelkowe-czarne-i6811433005.html Stówka do urwania. Łokieć z pękniętym zawiasem (nowy 20kilka złoty na allegro) dorzucę za stówkę.
-
Wymiana tylnej kanapy sedan ?
Skóra/półskóra czy szmaty?
-
Wymiana tylnej kanapy sedan ?
Nierozkładana nie podejdzie. Kanapa rozkładana z kombi podejdzie, lecz boczki są trochę innego kształtu. Najlepiej szukaj rozkładanej kanapy z B6 lub B7 Sedan. Jaki foteli szukasz, może pomogę.
-
Duże ubytki oleju w ktrótkim czasie
Do ALT przy minimalnym stanie oleju możesz śmiało litra dolać.
-
Anglik Modyfikacja
Mam firmę, która robi dobrze takie przekładki, u nich koszt z częściami jak pytałem pół roku temu oscylował w granicy 11tyś. Rejestracja anglika nie jest trudna, ale rejestracja przełożonego anglika już tak. Dużo urzędu interpretuje polskie przepisy jak im się żywnie podoba i np w jednym zarejestrujesz od ręki, w drugim odeślą Cię do innego urzędu bo "u nich się nieda" i wtedy fajnie mieć już jakiś papier że przekładka to nie garażowe wypociny i pogrozić trochę odpowiedzialnością, za trudności z rejestracją. Tym przykładem byłem pierwszy w swoim powiecie, który zarejestrował samochód przeróbkę. Wcześniej wszystkich odsyłano do innego urzędu, "Panie, spisz Pan umowę z np wujem z tamtego powiatu, oni tam wszystko rejestrują". Headlamp Converter niweluje skutki oślepiania, same lampy świecą nadal na tyle nie prawidłowo by nie przejść przeglądu. Bawiłem się tym ostatnio. Ile dałeś za tą B8 w UK?
-
Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
Poduszki z AWX'a kosztują max 20zł, czemu nie spróbować? Moim zdaniem powinno hulać.
-
Czy poduszki pod AFN są takie same w AJM/AWX ?
Ja bym zakładał, poduszki pasują od 94 do 07 wszędzie, kwestia twardości itp.
-
Anglik Modyfikacja
To przyjedź do Polski, przejedź się takim samochodem w ruchu prawostronnym i zobacz jak w ogóle się jeździ, bo sądząc po wpisie w życiu nie jechałeś anglikiem po prawej stronie lub nie umiesz jeździć samochodem, skoro wyprzedzenie anglikiem stwarza aż taki problem. Jeżdżę Anglikami regularnie w PL i nie widzę żadnego problemu. Trzeba sobie jedynie przypomnieć poprawną zasadę wyprzedzania, otóż mniej więcej wygląda ona tak : jadąc za samochodem, który chcemy wyprzedzić nabieramy odpowiedniego dystansu nie od niego, który umożliwi nam rozpędzenie się pojazdu (to nie 5m jak to zwykle bywa a nawet i mniej), sprawdzamy czy nic nie jedzie i dynamicznie wyprzedzamy pojazd. Żadnej większej logiki w tym nie ma. Problem pojawia się wtedy, kiedy ktoś jadąc anglikiem, trzymając się na 2 metry od samochodu z przodu ubzdura sobie wyprzedzenie np TIR'a. Taka jazda jest niebezpieczna w samochodzie w kierownicą po lewej, a co dopiero w angliku. Więc oddalasz się takim anglikiem kilkadziesiąt metrów od takiego TIR'a, sprawdzasz na spokojnie czy nic nie jedzie i wyprzedzasz. A jeśli uważasz, że nie zdążysz go wyprzedzić z takim zapasem dystansu do niego lub z powodu słabego przyśpieszenia to nie wyprzedzasz, po prostu.
-
Anglik Modyfikacja
4,5-6k to koszt części, gdzie reszta? Do tego firma, która zamontuje i ułatwi rejestrację. Łącznie ok 10-11 tyś na gotowo. W A4 owszem, ale w B8 ściana jest do spawania.
-
Jak zdemontować pas przedni?
15-20min roboty dla kogoś kto to robił. Dla kogoś kto to nie robił, pewno posiedzi ze 2-3h. Płyn chłodniczy, klima może zostać (o ile odchylisz chłodnicę, zamiast odkręcać całkiem od auta). Zderzak, lampy, reszta to już kwestia śrub na górze, po bokach, spuścić płyn przez korek na dole, odpiąć węże wodne itd. Gorzej jak masz automata to musisz jeszcze odkręcić węże od chłodzenia skrzyni, ew odchylić z całym pasem.
-
Dokręcanie kolektora wydechowego 1.8 T BFB
A jaki materiał jest "miedziowany"? Bo magnez nie łapie w ogóle.
-
Duże ubytki oleju w ktrótkim czasie
Przyzwyczaj się lub wymień silnik, licząc na to, że inny będzie w lepszym stanie. Kupiłeś samochód z silnikiem, który żeby przeżyć musi pić olej.
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
A więc tak Dołożone lustra z S5, składane, fotochrom + lustro wewnętrzne do kompletu. Dołożenie asystenta świateł drogowych Dołożenie modułu od zamykania tylnej klapy z kluczyka Zakup nowych hebli 345 Brembo / 300 S4.
-
Felgi 19' a przegląd techniczny
Jeśli chodzi o OC to nie ma to na nic wpływu, jeśli chodzi o AC, to rozmawiałem z PZU i uznali, że problem z kołami zaczyna się wtedy, kiedy są one czynnikiem, który bezpośrednio wpłynął na szkodę, np łyse opony do wpadnięcia w poślizg lub popękane opony do wpadnięcia do rowy (bo mogła np strzelić) itd.
-
Fotele
To kup sobie takie pod kolor
-
Fotele
Boczki to zwykłe szare szmaty nie od kompletu, łokieć nie kompletny.
-
Fotele
Jak je sprzedasz za 500zł to będzie już bardzo fajnie.
-
Dokręcanie kolektora wydechowego 1.8 T BFB
Te śruby nie są nie wiadomo jak dokręcone, bo nakrętki są miedziane.
-
Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka
Dawno kompa nie podłączałeś widzę, bo masz kilka niezwiązanych ze sobą błędów. Pierwszy błąd to na moje efekt pękniętej gruszki. Drugi przepływka. Trzeci sonda. Czwarty nie wiem, może zniknie po skasowaniu. Najpierw zajmij się przepływką.
-
Naprawa siedziska ze skóry.
Domowym sposobem nic nie wskórasz.
-
Słabe światła xenon
Idzie, ale po co. Nowe przetwornice, nowe żarniki + przeróbka na Bixa z soczewką od nowego samochodu to koszt ok 900zł, a noc zamieni się w dzień.
-
Pęknięta szyba czołowa.
Oto przykład odpowiedzi tej firmy : Witam, z tej strony firma budowlana. Proszę udowodnić, że kamyczek który niby akurat wtedy uszkodził Panu szybę pochodził z naszej budowy lub że to kamyczek wyleciał z pod któregoś koła naszego samochodu. Pozdrawiam cieplutko. Moim zdaniem nie ma żadnej szansy na uzyskanie czegokolwiek. Nie stałeś bezpośrednio na budowie. A co jeśli to jakaś zwykła osobówka przejeżdżała i kamyczek z pod jej koła spowodował odprysk? Jedyna szansa na cokolwiek byłaby wtedy gdyby jezdnia w tym miejscu ewidentnie była zabrudzona z powodu trwającej budowy, a szefu firmy by się przejął Twoją szybą.
-
Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka
Bez kompa to lepiej to wróżbity Macieja zadzwonić, większe prawdopodobieństwo trafienia.
-
Przy gwałtownym dodaniu gazu szarpie i cos stuka
Podpinałeś kompa?
-
[B7 BRB] Pali olej
Na kompie nie pokaże Ci uwalonego uszczelniacza na np turbo. Środki do uszczelniania silnika zostaw w spokoju. Jaki w ogóle olej teraz lejesz? 5W czy 10W? Jaki przebieg licznikowy ma auto?